Badstuber odešel z Luzernu, se švýcarským klubem ukončil smlouvu

17.12.2021 13:38 - Aktuality
 
Volným hráčem je od včerejšího večera Holger Badstuber. Už dvaatřicetiletý obránce na podzim oblékal dres švýcarského Luzernu a s vedením nyní ukončil smlouvu platnou do konce sezony, ani jedna strana nesdělila konkrétní důvody...

Badstuber za Luzern odehrál patnáct zápasů a klubu se nedařilo, ze sedmnácti duelů vyhrál jeden jediný a je na posledním místě tabulky.

"Jsme Holgerovi vděční za jeho profesionální přístup, jímž se v FCL v průběhu uplynulých měsíců prezentoval. I když naše spolupráce končí dříve, než bylo původně v plánu, tak jsme mohli těžit z jeho zkušeností. Do budoucnosti mu přejeme jenom to nejlepší," nechal se slyšet sportovní ředitel Remo Meyer.

Badstuber v minulosti skvěle rozjel kariéru, než přišla opakovaná vážná zranění, která ho zastavila v rozletu a nakonec připravila o místo v kabině Bayernu Mnichov. Šest měsíců strávil v Schalke, čtyři roky bojoval se zdravotními potížemi ve Stuttgartu.

"Děkuji FCL za toto nakonec krátké angažmá, přeji mu minimálně záchranu v nejvyšší soutěži. Co se týče působení v profesionálním fotbale, stanovil jsem si nějaké cíle. V novém roce jich hodlám dosáhnout i za pomoci maximální vášně a nadšení," rozloučil se Badstuber.
Autor: Tomáš Pavlík / kicker.de
Komentáře (5 / 0 nových)
kattos
17.12.2021 13:52
#
Takhle mladej
Seydou Doumbia
17.12.2021 20:44
#
zdraví v piči, bohužel...ale konkrétní důvod by mě zajímal
Kily
17.12.2021 21:24
#
zmiňoval sportovní cíle a záchrana ve Švýcarsku do toho nepatří, tipl bych si, že je domluven s někým, kdo jde za postupem do 1. Bundesligy
Seydou Doumbia
17.12.2021 21:37
#
Je to možný...nečekal jsem že se ještě vrátí po tolika zraněních a čekal jsem spíš odchod
JuanSebastianVeron
17.12.2021 16:57
#
comeback do Schalke
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.