Newcastle se připravuje na odchod Isaka. V hledáčku je Delap, Gyökeres nebo Boniface

Čím dál intenzivněji se spekuluje o tom, že útočník Alexander Isak po sezoně opustí Newcastle. Velký zájem má projevovat Liverpool, který by byl ochoten zaplatit astronomickou sumu. Ve hře má být i Arsenal. I proto už Straky hledají případnou náhradu. Kdo se ocitl na jejich seznamu vytipovaných střelců?
Newcastle podle informací přestupového insidera Rudyho Galettiho pozorně sleduje hned několik útočníků. Důvod je jasný - zvyšuje se pravděpodobnost, že Alexander Isak po sezoně klub opustí.
Švédský útočník je hlavním letním cílem Liverpoolu, a to i přesto, že vedení Strak zůstává ohledně prodeje pevné ve svém postoji: Přestup není na pořadu dne.
???? @FabrizioRomano: "Big, big, massive proposals will come to the table for Alexander Isak. Arsenal will be there, Liverpool are also there. For Arsenal, he’s the absolute TOP target, Sesko is the other name on the list. For Liverpool, he’s one of the names they’re considering.” pic.twitter.com/vI6leSDULv
— afcstuff (@afcstuff) March 17, 2025
Ale kdo ví, co se by dělo, pokud by Liverpool neměl problém zaplatit částku atakující 150 milionů liber. V takovou chvíli by Newcastle musel hledat adekvátní náhradu.
Mluví se hned o několika jménech. Na seznamu je například Liam Delap. Útočník Ipswiche v aktuální sezoně zaujal a zajímá se o něj více klubů včetně Liverpoolu, který v něm vidí potenciální náhradu za Darwina Nuněze. Newcastle nyní také zvažuje Delapa jako jednu z možností v případě odchodu Isaka.
????‼️ #Newcastle are firm in their stance that they want to keep #Isak this summer.
— Rudy Galetti (@RudyGaletti) March 16, 2025
???? Anyway, #NUFC are keeping a close eye on several strikers as possible replacements. ⚫⚪
????️ All the details on @TEAMtalk ????https://t.co/FqQjDuC7FJ
Dalším vysoce postaveným forvardem na seznamu má být Viktor Gyökeres. Stejně jako Isak je Švéd a Newcastle s ním již v posledních týdnech navázal kontakt, i když konkurence v boji o útočníka Sportingu je velká.
Magpies rovněž sondují Victora Boniface. Útočníka Leverkusenu si zatím interně vyhodnocují a pozorně sledují jeho výkony, než se definitivně rozhodnou.
Dalším jménem na radaru anglického celku je Samu Omorodion z Porta. Mezi další kluby, které se o něj zajímají, patří Chelsea a Tottenham. Španělský forvard již dal jasně najevo, že v příští sezoně preferuje hrát za klub, který bude v Lize mistrů, což Spurs komplikuje plány. Naopak Newcastle i Chelsea o místo v Champions League stále bojují.
Související články



Komentáře (238)
Přidat komentářZa astronomickou sumu nestoji.
Tobě nestojí
Kez by, mel bych o par problemu min
načo by odchádzal, prachov mu daju dosť aj oni, nech sa pokusi niečo dosiahnuť s nimi.
Co by snimi dosiahol ? Pohar uz vyhral, kde inde by este mal sancu na trofej ?
záleží na tom o jaké trofeji se budeme bavit
pak také záleží na hráčových prioritách
150 mega libier….celkom dost
150 za Isaka už je solidní šílenost, 120-130 vidím jako takovej únosnej strop... Jinak nevím zda za ty prachy stojí, jakože jo, samozřejmě že kvalitou stojí... Ale za takový prachy by se dalo vymyslet i něco jiného ne možná? Nějaký hrot za 70-80 mega a k tomu křídlo za 50-60 mega a seš na ceně Isaka, nevím nevím no..
Hrot za 70-80 mega bude Šeško nebo Gyokeres, a to už bych si radši nechal Havertze a šel rovnou pro to křídlo.
Isak je prakticky jediný útočník výrazně lepší než Kai, který už nehraje v úplně špičkovém klubu
I Merino je lepší útočník než zženštilá slečinka Havertz, která má každou chvíli krámy.
Gyokeres je kopyto. V úvahu připadá jedině dravá gazela Isaak nebo statný hřebec Šeško.
Jo gyokeres je kopyto
Dej na moje slova, bude to další Darwin Núňez. Vyhoří na největší scéně pod tlakem.
Já chci v Arsenalu prověřené hráče jako Isaak, Šeško, Williams či Lamine Yamal. A některé z nich dostaneme.
Sesko je provereny cim oproti Gyokeresovi ,?
Šeško je multidimensionální .... Gyo je one trick pony. Vůbec mě ničím nezaujal.
Není kopyto, ale podívej se na ostatní nejlepší střelce portugalské ligy za posledních nějakých 10-15 let, jak si vedli v top 5 ligách
Gyokeres si to dával i v champu, a je milion útočníku který když dávali góly v champu tak jim nedělalo problém je dávat i v PL. On potvrdil že mu nedělá problém dávat góly v Portugalsku, champu, evropských poharech a i v repre
co si vybavuji třeba takový Mitrovic ukázkový příklad hráče pro Champ
Ktory nakonirc bol skvely aj v PL. Zabralo to cas ale nakoniec si to daval
Aj tak mi skôr príde, že väčšina si to nedávala než povedať, že je milión útočníku, kt. keď si to dávali v Champe tak aj v PL
Tak to rozhodne ano
ja len reagujem na mitrovica
S Havertzem naprostý souhlas. Zbabělá simulantská totok
Nechat si jako jedničku Kaie a investovat vše do křídla a zálohy by mohlo být super, ale to by Jesus musel vydržet 2 minuty zdravej a nebýt po této sezoně velmi pravděpodobně nadobro odepsanej. Hrot potřebujeme a asi nemá smysl jít po nikom jiném, než nějaké (potenciální) hvězdě do základu. Takže Isak nebo Šeško v tomhle pořadí. Gyokerese radši ne, to smrdí průšvihem.
To ale neznamená, že to křídlo nepotřebujeme
. Ti naši slavní byznysmeni ve vedení nás dostali do situace, kdy nutně potřebujeme, hrot, křídlo, náhradního gólmana a překopat zálohu ... a všichni to ví.
Uffff
Boniface by se mi tam teda moc nelíbil
A už je to tu zase
Pokud bude LM, Isak neodejde. A pokud nebude, tak pořád bude stát raketu a spíš nepůjde. Útočníka hledáme hlavně k němu, protože Wilson v létě odejde a navíc už je stejně trochu za zenitem přestože odvedl dobrou práci a zaslouží si respekt.
Boniface teda slyším poprvé, pokud vím tak Gyökeres je vysoko na seznamu, pak Ekitiké z Frankfurtu a Delap, což by byla i varianta kterou bych preferoval osobně.
Coping hard.
Isaak má kanonýrskou DNA. Byl stvořen, aby exceloval na tom největším jevišti.
Hezký, i tak je větší pravděpodobnost že neodejde než že odejde
S tím se musíme smířit, že bude neustále ve spekulacích.
Zbývá nám posledních 10 zápasů ve kterých se rozhodne zdali se podaří ukopat LM a to by měl být další důvod neodcházet ze St. James.
Wilsona jsme se měli zbavit už dávno a alespoň za něj něco málo dostat, dát více prostoru Osulovi.
Na Osulu jsem zapomněl, je pravda že v těch pohárových zápasech vypadal dobře. Ale určitě potřebujeme i hotového útočníka do rotace, ať už skončíme v LM nebo EL.
Pokud proda Arsenal Havertze za 50 a za 150 privede Isaka tak je to docela super, to by si nemeli nechat utecf
Jojo, určitě ho prodají za méně, než přišel.
A stále by jim chyběl jeden hrot.
Jsi genius
Vítej v Arsenalu kamaráde. Číslo 14 už na tebe čeká. Vždycky jsi měl arsenalskou DNA Isaacku.
Už se nemohu dočkat, až s ním v příští sezoně popravíme Liverpoolu bez TAA, Salaha a van Dicka.
Hihihihihi.
Hihi.
jak Tě tak čtu, byl by si i ochoten na něj veřejně přispět
To by musel obrat vela pomarancov, aby na neho mohol prispiet.
Dokaze uz si konecne po zkusenostech s chel$ki ci $hity nekdo vyndat hlavu z prdele a zacit resit i moralni rozmer sportu, kdo kluby vlastni a jak k penezum prisel?
A u$manov v pohodě?
Myslíš ten minoritní vlastník, kterej už u nás 7 let není?
Jako, EF.... tady člověk vždycky z většiny uživatelů vycítí nedostatek IQ. Někdy zábavné, ale ve většině případů frustrující boj s větrnými mlýny.
Ty si od pohladu zrzek. A ti dusu nemaju
Takže když to prodal o 4 roky dřív než Abramovič tak se to nepočítá?
Rozdíl bude spíš v tom, jaké měl oproti Abrovi pravomoce a kolik do toho těch svých špinavých peněz nasypal. To i tobě musí být jasné, že dávat je do stejné úrovně je blbost.
Tak zrovna Abramovič a usmanov jsou dle mě na stejné úrovni. Jak moc museli být zapojení aby to narušovalo morální rozměr sportu zase můžeme vnímat dost subjektivně.
Na stejný úrovni zmrdství jsou určitě, spíš jde o to, jak moc tím zmrdstvím pošpinili klub. Abramovič byl komplet vlastník 17 (?) let, kdy do toho nasypal ranec a klub posunul o level. Usmanov byl několik let minoritní vlastník a neměl vliv absolutně na nic (viz jeho brečení a snahy si ten vliv vydupat).
O to jak kdo moc pošpinil jaký klub tu jde pár fans woolwiche od kterých sme se tu dozvěděli, že usmanov neměl na nic vliv, klubu vlastně uškodil a jen vlastnil akcie, 30%btw.
Z toho mám vlastně pocit, že morální obraz sportu narušují jen majitelé, kteří mají úspěch
Tato tvoja schopnost dedukcie je rovnako napicu ako tvoja matematika
Moje matematika je naprosto v pohodě. Navíc od tebe tenhle rotující vtípek přestal byl relevantní když jsem tě tu vyškolil ve statistice, kterou ty jsi přece studoval
The fuck you are?
Teraz som si spomenul na nieco, aj ked nie som si isty ci na toto narazas, lebo tam bol problem skor to, ze som si to zle vylozil z anglictiny. Zo statistiky si ma ozaj nevyskolil a popravde, pri tebe si to ani neviem predstavit
Rozdiel medzi nami je ale ten, ze ja som si chybu priznal (kludne si skus ownysearch), kdezto ty ten svoj bullshit s vypoctom priemerneho veku stale prezentujes ako ze si mal pravdu no
No a můžu ten můj špatný výpočet konečně vidět nebo už pochopíš, že tu tři roky recykluješ vtipnou odpověď, která s mým příspěvkem neměla nic společného?
Tak naposledy, kedze stale nechapes preco si tu z teba robia srandu.
Arsenal mal vekovy priemer v tej sezone 24,7 rokov (aj s Lacazatem). 9.6. odisiel z Arsenalu Lacazatte, ktory mal vtedy 31 rokov.
Jesus, na ktoreho prestup si takto reagoval, prestupil do Arsenalu 4.7. Vtedy mal Jesus 25 rokov. A presne v tom clanku si reagoval na Nizziho koment:
Nizzie
04.07.2022
10:56
A co na tuto posilu říkají odborníci na woolwich?
jk
04.07.2022
11:56
Že vám zhorší věkový průměr, takže už chystej jinou výmluvu než mladej kádr
Takze mi prosim ta vysvetli, ako nam mohol vtedy Jesus zhorsit vekovy priemer z 24,7 roka s Lacou, ktory bol starsi?
Nebud kkt uz fakt.
Takže v době kdy jsem psal ten koment ste měli Laczetta v kádru?
Realne to mas hore aj s casovou osou. Fakt ma nejeb uz
Klidně tě zajebu
Jinak na moji otázku stačí odpověď ano/ne, takže?
Vlastně mě docela překvapuje, že sis tu vypsal tu časovou osu a furt si jedeš to svoje. Popravdě to z tebe dělá ještě většího pitomce. Jinak 4.7. byl ten průměr na TM 24.5 to by ti taky mohlo napovědět.
Asi tusim kde touto svojou hovadinou chces vykorculovat. Ale toto ti nevyjde prave kvoli tejto tvojej reakcii na Jesusov prestup:
04.07.2022
11:56
Že vám zhorší věkový průměr, takže už chystej jinou výmluvu než mladej kádr
Z toho jasne vyplyva, ze si sa smial z nas, ze pri vekovom priemere 24,7 (alebo 24,5 - je to v romto pripade uplne jedno) sme pouzivali v sezone s Lacou vyhovorku na mlady kader.
Kedze Laca odisiel a prisiel mladsi Jesus tak ten priemer do novej sezony nam zakonite klesol a preto do novej sezony bez Lacu ale so Jesusom by sme mali duplom moznost na taku vyhovorku, lebo ten priemer bol nizsii! Teda kludne sme mohli pouzivat vyhovrku lebo ten kader sme mali este mladsi.
Ty sa to teraz snazis zachranit tym, ze si si vzal len cislo 24,7 (alebo 24,5) a prisiel 25 rocny Jesus tak ten priemer vstupol.
Takze si jelito, ktore nevie pocitat, alebo jelito, ktore nechape/nechce chapat suvislosti. Kazdopadne jelito.
Tak nečekal bych že tvoje ego zkousne to, že tu tři roky meleš z cesty, ale jsem rád že jsi to možná konečně pochopil
Jinak to je taková tvoje klasika, vystavit si vlastní příběh o tom co si někdo jiný myslí a pak s film operovat, tobě se to tady děje často že?
Ano/ne
Jj, my vsetci sme mimo, len ty si lietadlo.
Tato tvoja mozgova altetika vzdy pobavi
“si vzal len cislo 24,7 (alebo 24,5) a prisiel 25 rocny Jesus tak ten priemer vstupol”
To vlastně není tak těžkal matika co. Hele věřím, že seš ted trošku naštvanej a budeš kolem sebe kopat ale mě to neva. Fakt ne.
Že vám zhorší věkový průměr, takže už chystej jinou výmluvu než mladej kádr
Z toho jasne vyplyva, ze si sa smial z nas, ze pri vekovom priemere 24,7 (alebo 24,5 - je to v romto pripade uplne jedno) sme pouzivali v sezone s Lacou vyhovorku na mlady kader.
Naozaj z toho nevykorculujes takto jednoducho. Fakt ne.
Podstata je z vekovy priemer nam s priemerom s KTORYM SI TO TY VTEDY POROVNAVAL nam naozaj nevstupol ale naopak klesol. To ze ty sa snazis teraz vylucit Lacu z rovnice aby si z toho nevysiel jak totalny tupec (zas a znova) je horsie salto mortale jak spravil Migal u nas pri tom ako mu slo/neslo o pozicie
“Podstata je z vekovy priemer nam s priemerom s KTORYM SI TO TY VTEDY POROVNAVAL nam naozaj nevstupol ale naopak klesol.”
Z tohle bych si tu z tebe teď mohl tři roky dělat prdel, že neumíš počítat
Jinak já nikde žádnou rovnici s Lacazettem nenapsal, to snad víš.
Wow tohle je big moment
Z tohle bych si tu z tebe teď mohl tři roky dělat prdel, že neumíš počítat
To naozaj nemohol, pretoze je to taky vymysleny bullshit jak tento tvoj pokus o tuto otocku
Kámo ale já nic neotáčím. Držím se tu furt stejného výroku, který si tu už taky napsal. Tobě jen teď došlo že reaguješ na něco co sis vlastně vymyslel
A co jsem si měl jako vymyslet? Přečti si to po sobě ještě jednou a až se uklidníš z téhle hysterické vložky tak ti to určitě bude jasnější. Peace ☮️
Ja vidim o co sa snazis, ale ten koment ti do toho logicky nepasuje akokolvek sa snazis to zahrat do outu no
Tak hlavně že ti pasuje tohle
“Podstata je z vekovy priemer nam s priemerom s KTORYM SI TO TY VTEDY POROVNAVAL nam naozaj nevstupol ale naopak klesol”
“Ty sa to teraz snazis zachranit tym, ze si si vzal len cislo 24,7 (alebo 24,5) a prisiel 25 rocny Jesus tak ten priemer vstupol.”
A dobrá je i ta tvoje rovnice, do který sis přidal Lacazetta. A co ostatní přestupy, ty by sme zohlednit neměli?
Slušně ses do toho zamotal, ale jak už jsem psal. Jsem rád, že ti to konečně došlo.
Nemali, pretoze casova os a tvoja reakcia bola na Jesusov prestup. Zase mimo. Try harder.
Inak je celkom vtipne, ze v tej diskusii si z teba robilo picu tak snad 10 ludi, ale hej JA to tu teraz otacam no
Ach jaj, jsem byl s pokusem o diskusi asi naivní, ale vždycky mě trochu zklame ten moment, kdy druhá strana ukáže, že chce jen trollit
Hele v klidu. Já samozřejmě vím kam míříš a ten trolling, který nebyl vůbec plánovaný, mi dost usnadnili ti kašpárci co se na to hned chytli.
Ale zároveň si myslím, že pokud někdo zmíní jako morální problém v PL majitele chelski nebo city, tak je úplně stejně legitimní zmínit Saudy nebo usmanova, který mimochodem vlastnil podíl ve dvou klubech PL (což tu někteří neví asi doteď). Fans si majitele (většinou) nevybírají, ale pokud se tu někdo ohání morálkou přijde mi přinejmenším úsměvný tvrdit, že když si přes klub někdo vypere půl miliardy tak je to v případě usmanova uplně cajk, protože nikdy neměl vliv na klub. A o tom jestli nebyl nikdy v boardu kvůli původu peněz nebo protože už od začátku chtěl Kroenke ten podíl a snažil se ho vykopat z čisté byznysového hlediska a ne kvůli fakin morálce teda někdo něco ví nebo se to prostě teď jen hodí?
Jj, chápu, Saúdy bych tam určitě dal taky, Usmanov za mě taková dishonorable mention (minimálně u nás, nevím teď, jak to měl pak Evertonu). Jakože je to blbý, nemělo mu to bejt vůbec umožněno, ale prostě mi to nepřijde jako úplně stejnej level.
Ad Kroenke/Usmanov - vůbec si nedělám iluze, že by to nebyl prostej power struggle, ve kterým Kroenke naštěstí vyhrál. A nikdo asi ani netvrdí, že ho Kroenke vyštípal z morálního přesvědčení, spíš jsme jako fanoušci rádi, že bullet dodged.
Naštěstí v pohodě, odešel bez výraznějšího vlivu na klub už docela dávno
Uff tak ještě že se ti vlastníci posuzují podle vlivu na klub a ne těch krvavých peněz.
Co je tohle zase snahu vykličkovat z vlastního omylu?
Nakoupil podíl v klubu, snažil se ho převzít a to se mu nepovedlo, načež šel dělat bordel do Evertonu. Z jeho krvavých peněz jsme měli a máme hovno. Naštěstí.
Omylu? Jako omyl bych označil to, tepat tu chelski a city ale s klidem přejít usmanova nebo Saudy. A pak se tu hájit tím, že on jen vlastnil akcie, hihi.
Sice nikoho netepu, ale v tomhle ohledu naprosto v klidu můžu.
Usmanov reálně klubu spíš uškodil, když se s Kroenkem drželi vzájemně pod krkem a klub byl roky podfinancovaný i kvůli tomu, že do něj nikdo kvůli nejistotě majoritního podílu neinvestoval. Srovnání s Chelsea a City je děravé jak Kinský.
Vy jste vlastně takoví ochránci lidských práv.
Ale on jen vlastnil akcie idiote
Klub si dal velmi záležet na tom, aby kontrolu nezískal, jeho peníze se klubu nikdy nedotkly.
nikoho neurážej, víš že ses ještě neomluvil
Butthurt
Kéž bys byl jen to pomatenče.
Nebude, protože se to netýká jeho infantilní snahy zesměšnit za jakoukoliv cenu - a ano, i za cenu vlastního idioce - Arsenal.
Ještě dva a pochytám vás butthurty všechny a to jsem ani nemusel napsat woolwich.
Gratuluji k životnímu úspěchu.
nie, on je takto zaslepený a posadnutý len Arsenalom
Ne. Napíšu že jsi debil, protože jen debil by někoho unášel kvůli 70$.
Nějak sunfelovatíš kluku
Zato ty ostávaš stále smiešne komický
Hele vymyslet pokaždé nový vtip je vlastně fajn. Horší je recyklovat ty tři roky starý a ještě u toho lhát aby byly vtipný
Lol
A u vás doma ok?
dokud bude dostatek ovcí, který fotbal budou sledovat a platit není důvod si vyndávat hlavu odkudkoli
Rozhodne (ne)postup do LM. Předseda PIF konscorcia a klubu Al Rumayyan včera prohlásil, že Isak se v létě prostě prodávat nebude. Jasně, i tak k tomu pochopitelně může dojít, logicky ale asi jen za předpokladu, že se šprajcne a vytrucuje si to sám Isak. Každopádně, jestli se uhraje právě ta LM, není to reálný scénář, neměl by tolik důvodů odejít.
Prachy mu nikdo větší nedá, sám je tu spokojený, plně adaptovaný v nej lize světa a fanoušci ho milujou. Navíc klub má vzrůstající tendenci, v létě se bude mohutně posilovat na slabších postech (RW, LCB) a tím pádem ještě vzrůstají ambice, které potřebuje i Isak.
A ruku na srdce, pokud někdo nepošle minimálně 150 mega (což mi osobně teda přijde jako šílenost), proč by ho klub prodával? Majitelé prachy nepotřebujou a moc dobře ví, že v případě prodeje budou muset řešit rychlou a hlavně hodně kvalitní náhradu. Takže většinu financí z Isaka stejně utopí a to do chlapa, u kterého riskují, že se neprosadí, naštvou si fanoušky a ony ambice půjdou do kopru.
K tomu snad nemá cenu se ani vyjadřovat, tyto zprávy se musí brát s rezervou jen v důsledku vyvolání nějaké novinářské senzace, jinak je to přesně jak píšeš. Poslední přestupáky se podřizovaly právě k tomu, abychom nemuseli prodávat největší hvězdy. Samozřejmě nikomu nevidíme do hlavy třeba Saša spřádá plán o budoucnosti, jak bude pálit někde jinde. Magpies jsou mu ochotni vylepšit smlouvu a zvýšit mzdu. Nejen Rumayyan, ale Eales a Howe řekli, že není důvod prodávat a peníze na posílení kádru pro léto budou.
Ale kdo ví, stát se vlastně může cokoli, pokud by začal dělat bordel.
Zajímavý že o údajného fotbalistu roku Schicka nemají zájem
O toho nemá zájem nikdo
v MLS by bol delo
Jedno stastie,ze sme bez penazi,lebo nase vedenie by dalo zanho aj tych 150.
pravda, ještě štěstí
Jojo absencia penazi vas doteraz vzdy zastavila v nakupovani
Tak hadam nechces porovnavat Olma za 60 s Coutinhom,Demebelem a Griezmannom ktory prisli za 100+
Nevěřím že by vedení LFC sahlo do kapsicky takhle hluboko a přivedlo Isaka. Jako bylo by to prima přivést bombardaka osvědčeného ligou ale pochybuju. Ale přál bych si ho
Tak Liverpool bude muset něco takového udělat. Protože potřebuje hvězdu a mediální tvář zároveň. Po odchodu Salaha a VVD půjde šíleně do kytek marketing a budou muset přivést někoho, kdo tu pozornost dotáhne.
třeba se nakonec stane zázrak a podepíšou
Tak salahov marketingovy dopad nevyrovnas nikym, ten je v arabii obecne top 1 a generuje neskutocne prijmy. To ti "nejaky" sved nikdy nevyrovna
Koho spíše do Liverpoolu? Isak X Alvarez. Isak je rychlá bestie, ale Alvarez mi přijde takový komplexnější. Navíc by byl o něco "levnější". Mluví se o 100 mil liber, že by mohlo být přijato, kdyby Alvarez řekl, že chce jít.
Alvarez za 100 je ještě vtipnější než Isak za 150. Ale už podle toho komplexnějšího Alvareze vidím, že sis přišel dělat prdel.
O neco mladsi a ostrilenejsi Alvarez na te naproste TOP urovni by mel byt levnejsi nez Isak?
O 4 měsíce mladší a méně ostřílený Alvarez na té top úrovni, by měl stát maximálně polovinu Isaka a ani to s jejích ostřílenosti nesouvisí, jen kvalitami.
Aha. Asi to dal rozvijet nebudeme, protoze Isak je podle tebe asi TOP 3 na svete.
som rad ze sa mu dari u vas, ale Isak je urcite cennejsi futbalista
Deluded
Kdo tyhle spekulace zacal sirit? Alvarez prisel do Atletica letos a zaziva tam co se tyce cisel nejlepsi sezonu v kariere, Navic je obklopen velkou partou Argentincu, kteri v jeho rozhodovani take hrali velkou roli.
A po roce pujde zpatky do Anglie? Wtf?
Nehlede na to, ze ho Atletico v zadnem pripade prodavat nebude, kdyz prisel jako dlouhodoba nahrada za Griezmanna a budouci hvezda klubu.
Obcas mi prijde, ze lide nepremysli. To je jak kdyby se zacalo psat, ze by mohl jit Mbappe v lete do Liverpoolu za 150 milionu treba.
Ja by som Mbappeho do útoku, Yamala za Salaha, Rodriho do zálohy a za Virgila Salónku. Za Trenta asi Hakimiho
Nepride ani jeden ale asi by som preferoval alvareza. Pride mi vhodnejsia varianta do nasho stylu hry a nakupy za 150 mega mi k liverpoolu moc nesedia
Isak - Liverpool
Sesko - Barcelona
Gyökeres - Manchester United
Proč chodit kydat hnůj do Arsenalu, když vám otevírají dveře největší a nejslavnější kluby. Arsenalu bude bohatě stačit Vlahovic nebo Osimhen. Arteta z nich udělá dělo, jako z Havertze a Sterlinga.
Liverpool - Osimhen
Sesko - Arsenal
Isak - Newcastle
Gyokeres tam půjde dobrovolně nebo ho unesou?
pri úspešnosti tvojich tunajších tipov nemám najmenšie obavy, že by u nás jeden z menovaných neskončil, teraz je to tutovka
Já mám jenom jeden tip a to že Arsenal prohraje 5:0. Teď s Realem by to konečně mohlo vyjít
Kde jsi byl v neděli hnedko?
To raději pošli odkaz co vždycky posíláš z tý naší prohry 6:0, než připomínat tu oboustrannou sračku z neděle
Takže schovaný
a bylo to jen 5
díky, že si nám poistil aj LM, nikdy nesklameš
Těžko půjde Gyokeres někam kde není LM
Uvidí se na konci sezony s tou Lm
Pan je optimista
tak stále je to jen 11 bodů na LM v 9 zápasech i když je pravda, že se bavíme o MU, muselo by jim začít ihned dařit
Uff, tak tam snad az nezasiel
Skor si myslim, ze narazal na potencialnu vyrhu v EL.
mrazík myslel určite cestu cez výhru v EL
to nee. liga je pro nas uplne mimo
ale hrajeme tu EL, kde nas snad nevyradi ted hned Lyon
to jo...a to hodne!
je to muj letosni vlhky sen
a nic jineho nezbyva
tím si raději nezahrávej
Gyökeres - Liverpool
Isak - Bayern
jak jsi přišel na Bayern?
Bayern Mnichov je přece lepší než zesranej Arsenal
Tam aspoň vyhraje trofeje
Liverpool misto Darwina, v Arsenalu bude vecne druhy a nic nevyhraje
To je zlý joke ne? 50 je hodně.
zlý joke jsi Ty
Aby nakonec neskončil v Chelsea. Liverpool ani Arsenal nebudou chtít zaplatit 100+ mega liber.
Chelsea taky ne, to věřím že radši vezmou Delapa nebo Gyokerese
Nebo další 3 gólmany.
Oba týmy už byli ochotné platit 100+ mega liber.
110-130 hádám nabídnou, pokud by NUFC náhodou nedalo LM.
Mam Isaka rad, ale v lete bych ho pustil, jeho cena je na naprostym maximu, je pripravenej na krok do top klubu a tim se Newcastle minimalne jeste par let nestihne stat, bal bych se ztraty motivace a stagnace. Zaroven i kdyz letos to je vyrazne lepsi, Isaka provazej pomerne casto zdravotni potize, dalsi duvod, proc s tim necekat. Za balik s Isaka se da sehnat slusna nahrada a jeste posilit tym na dalsich mistech a rozsirit kadr, coz je uplne nezbytny, obzvlast v obrane a na kridle.
Mám na to podobný názor a dost se bojím jeho náchylnosti na zranění i když se musí přiznat, že poslední dobou se celkem drží avšak bývaly slabší doby.
Nyní je na top price listu, také by záleželo koho za něj.
tam ide skôr o to, aký signál tým newcastle vyšle, keď pustí svojho najlepšieho hráča konkurencii.
Jo, pokud za něj fakt někdo nasype těch 150mega, stojí to za uvážení. K tomu připočtěme cca 100mega, které je prý vedení už tak ochotno uvolnit na přestupy a může z toho být vydařený přestupák.
Měl by jít do Bayernu
Dávalo by to větší smysl, než Arsenal
Lepší prostředí, zázemí, fanoušci, jistota trofejí
ísť do Bayernu, aby si mal isté tituly je ako stratiť panictvo s prostitútkou
Popis nam to
kamarát hovoril
To řekni Kaneovi
tomu sa na prvý pokus nepostavil no
Žádná konkurence, klub o něj bude mít určitě velký zájem... Kane se nepočítá...
Dává to ohromný smysl
A Kane, ktorý je ich najlepší hráč, bude sedieť na lavičke, nie?
Otázka je, jestli na něj budou mít peníze. Ale do Arsenalu nebo Liverpoolu by asi měl jít.
Penize ma jen chelsea
Jordan Pickford is walking amongst giants of England goalkeeping. Pickford’s next cap, his 74th, takes him past Gordon Banks in the all-time England appearance list. The cap after that takes Pickford alongside Joe Hart and David Seaman.
Víc má už jen Shilton (125). Chytající legenda.
hezky se mu to seslo. Nekdy clovek potrebuje i kliku...
nic moc konkurence a vicemene zdravej
Do LFC za 150 mio určitě ne
Man Utd and Man City academy players at centre of age-fraud claims
https://www.telegraph.co.uk/football/2025/03/19/man-utd-man-city-academy-players-centre-of-age-fraud-claims/
Bassirou Nkoto je asi jasný
no mají to být oba bratři
https://x.com/skysportsnews/status/1902441836217876494?s=46
Státní zapojení do regenerace Manchesteru vypadá na sjízdné cestě…
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele