samozřejmě,že bych byl rád,kdybychom vyhráli,ale kvalita stojí na straně ČH

Jestli bude hrát jako proti Norsku tak to potěž prdel .

v norsku hrál podhroťáka za Barošem....neskutečná bílkovina

soukup

i když je v repre na hřišti jako jedinej hrot, tak hraje špatně

no koukam, v kvalifikaci 3 zápasy, proti skotsku 14 minut s Barošem, proti španělsku 29 minut sam...ale tam bych to moc nepočital , a proti litvě 32 minut a zařidil penaltu ne? v přatelácích podhrota proti norsku a pak proti ukrajině, kde češi vyhrali 4:0

spiš ani nedostal pořadnou šanci, v norimberku hrává dobře, jsou na něho penalty, už přihrál na dost gólů a 3 dal

soukup

proti Litvě sice skočil penaltu, ale já mám od hrota jiný požadavky, než že ho u míče vidím za těch 30 minut jednou, Baroš tam kazí, Pekhart nekazí, protože ani není vidět že hraje, fakt parádní výběr