Švancara se omluvil za své chování v nižší soutěži. Urážel hráče ukrajinského původu

Včera, 21:19
Aktuality
Petr Švancara (© Archiv Petra Švancary)

Bývalý hráč Slavie, Zbrojovky Brno a fotbalový bavič Petr Švancara řeší velký problém. V osmé nejvyšší soutěži na Brněnsku si v dresu Říčan pustila hvězda pusu na špacír, když se nevybíravě vyjadřovala na adresu hráčů Cézavy B ukrajinského původu. Sudí vše uvedl do zápisu, známého hráče tak čeká disciplinární řízení.

Švancara se následně na sociálních sítích za své chování omluvil. "Nemám to dělat. Mám být v klidu, měl bych být nad věcí. Byla to blbá situace a moc se omlouvám, mezí mě to," uvedl na sociálních sítích.

Všude, kde se objeví, je ho plno. Petr Švancara je bavičem, který se svojí svow dokáže vyprodat i největší sály v Česku. Na profesionální fotbal už dávno zapomněl, ale do mičudy si pořád kopne rád, a i v nižších soutěžích hraje s vervou a elánem. A přitahuje pozornost fanoušků. Ve zmíněném utkání osmé nejvyšší soutěže ale na své počínání pyšný nebude, když se pustil do hráčů soupeře ukrajinské národnosti a posílal je zpět do vlasti.

"Táhněte zpátky na Ukrajinu, č....i," měl podle zápisu po první půli Švancara slovně útočit na adresu ukrajinského tria v dresu Cézavy B. "Realita je taková, že jsem se nechal vyprovokovat. Není důležité proč, ani kým. Je mi kolik mi je. Jdu si zahrát po dvou měsících fotbal, který mám pořád rád a ty nadávky tam probíhaly. Probíhaly ze všech možných stran a já jsem se prostě nechal vyprovokovat," reagoval na sociálních sítích ve videu Švancara.

Dobře si uvědomuje, že přestřelil. Na to, že bude terčem poznámek fanoušků a bude ostře sledovaný, měl být podle svých slov připravený a neměl reagovat tak, jak reagoval. "Nemám to dělat, mám být v klidu, měl bych být nad věcí. Z toho důvodu vzniká i tohle video, abych se omluvil. Věřte, že fotbal mám rád, pořád bych ho chtěl ještě hrát. Určitě nemám nic proti Ukrajině ani Ukrajincům. Spíš to byla blbá situace, tak se moc omlouvám. A jestli jsem tím někoho naštval, tak věřte, že mě to mrzí," dodal.

Rozhodčí duelu Jindřich Paseka během utkání, které Cézava B vyhrála 3:1, nepotrestal Švancaru ani žlutou kartou. Nicméně jeho chování popsal do zápisu, proto jej bude řešit disciplinárka. A brněnského patriota tak čeká nejspíš trest.

Autor: eFotbal.cz / René Machálek

Komentáře (262)

Přidat komentář
Luc-Luc

Švanci

Reagovat
zasranej malíř

Mercedes

Reagovat
NazBol

Respekt! (za ty nadávky, ne za tu omluvu)

Reagovat
Nieuwendyk

Zmrd zkurvenej Švancara je čistej odpad, tlustej hloupej tlachal, zbytečnej debílek

Reagovat
fsada

Díky za výblitek ,posíláme klíčenku

Reagovat
NazBol

Úplně vidím, jak nějaký woke Čecháček chce na protest odejít ze hřiště, zatímco jeho ukropští spoluhráči vůbec neví, o co jde, protože Švancarovi kromě Ukrajinu nerozuměli ani slovo.

Reagovat
didosh

Dolejš

Reagovat
NazBol

Co to meleš?

Reagovat
GjøvikFF

Souhlasím s 8. a 9. slovem tvého příspěvku a dávám

Reagovat
Colt Bennett

Tady je kolaborantský špíny a spodiny. Neuvěřitelný.

Reagovat
Lojd

Reagovat
Nihilister

Reagovat
domingo

Reagovat
raduinho

Reagovat
oli9

Reagovat
Skokan 6.

To je místní národovecká sebranka tak málo početná? Čekal jsem teda víc než 3 palečky nahoru pro toho bezmozka. Celkem zklamání.

Reagovat
Posledni Kovboj

to jeste prijde, neboj se nic

Reagovat
Posledni Kovboj

"Bohuzel jsem se nechal vyprokovovat"

-> nic jsem neudelal, oni me provokovali a jedina moje chyba byla, ze jsem se nechal

Reagovat
Aldeano

Reagovat
GjøvikFF

Co dělal, jak dělal, ona dělala, co jsem měl dělat.

Reagovat
Kily

Reagovat
Carlos Juan Pablo

Přesně

Reagovat
Lojd

poradnou omluvu mu musi nadiktovat teprve Svecenej, od tady toho paka se nedalo nic jinyho cekat.

Reagovat
didosh

Reagovat
mistr129

Reagovat
Y.Cabaye

Ono stačí poslouchat jak se vyjadřuje v Tiki Taka k některým situacím, jak vesnickej vocas co za nic nemůže, a nejradši by posvětil všechny nemorálnosti který ve výsledku stejně nejsou chyba těch, kteří je způsobili.

Reagovat
Neon

Reagovat
didosh

Trošku ho znám, je opravdu jednodušší...ale to už asi všichni stihli poznat z TV

Reagovat
Posledni Kovboj

jo no

Reagovat
raduinho

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Gerd 2010

Reagovat
C-M@ster

Já ho chápu. Jsem samozřejmě pro pomoc Ukrajincům, ale stát se mi to, řeknu možná to samý.

Story time: Zkoušela se se mnou 3 dny zpátky hádat Ukrajinka v Lidlu a prostě jsem ji ignoroval. Bejt to ale při fotbale s nějakejma blbečkama, je to něco jinýho.

Reagovat
Aldeano

Zkoušela se s tebou hádat, znamená co přesně?

Reagovat
C-M@ster

Že jsem šel do Lidlu, nakoupím, jdu k pásu, skládám si věci na pás za jednu paní. Pás je zhruba v půlce, když přicházím. Pokladní se paní ptá, jestli věci, co jsou tam bokem - asi 3 věci, jestli jsou její, říká, že ne. Pás se posouvá, paní platí, moje věci jsou na řadě, přichází Ukrajinka.

Ukrajinka (pravděpodobně) říká "ja bola za paní" - říkám "pardón?" - po chvilce mi došlo, co asi říkala, protože tím jak mluvila s přízvukem jsem si musela zpracovat, co vlastně řekla, ale ignoroval jsem jí.

Paní platí, mezitím zas Ukrajinka "no pardon... ale já bola za paní" - tak ji ignoruju dál.

Být to Čech/Češka i důchodce - tak jednak pochopí, že když měla 3 věci naskládaný věci bokem mimo pás a byla někde v prdeli několik minut, tak asi nikomu nemohlo dojít, že přijde, to vypadalo spíš jak ty věci, co tam člověk nechá, když si je rozmyslí koupit. Jednak já měl 5 - slovy PĚT věcí, takže můj reálnej čas markováním i s placením kartou byl asi půl minuty.

Jednak je to ta jejich nevychovanost z prostředí, kde vyrostli, to je i to, co na nich lidem vadí a berou to jako munici při sporech, ale je válka, tak se nedá nic dělat.

Reagovat
kitas

Chudáčik, dúfam že ti tá Ukrajinka nespôsobila vážnu ujmu

Reagovat
C-M@ster

Běž si radši někam zahajlovat, ficofile

Reagovat
Aldeano

Reagovat
C-M@ster

Nevychovaná chcanka, ale tak držíme spolu, když je ta válka.

Reagovat
GjøvikFF

Nevychovanej jsi ty. Cituješ paní, že ti dokonce řekla pardon....a ty jsi ji jak buran dvakrát ignoroval a ještě se cítíš v morální převaze. Trošku o tom zauvažuj.

Reagovat
Svandik68

Reagovat
C-M@ster

Ona neřekla, "pardon", to jsem řekl já, ty sociopatickej demente.

Ona mě parodovala.

Reagovat
Dayman

Reagovat
GjøvikFF

Ta paní se ti dvakrát snažila objasnit situaci, tys ji dvakrát ignoroval a vidíš jí?

Reagovat
GjøvikFF

*viníš

Reagovat
C-M@ster

Reagovat
NazBol

Zaprvé měla mluvit česky, zadruhé kdo odchází, místo ztrácí.

Reagovat
GjøvikFF

1. Ona dle autora příspěvku mluvila česky

2. Tam proč místo toho, aby jí tohle pravidlo vysvětlil, ji ignoruje. Co si z toho má ta paní vzít?

Reagovat
NazBol

1. Česky? Ach ano, bola - podle SSJČ koule na řemenu užívaná primitivními lovci k lovu zvířat - co to má společného s čýmkoliv?

2. Narativ je, že Ukrajina je etnicky, kulturně a civilizačně blízká země, tedy masová imigrace z ní je v pořádku a Ukrajinci nemají problém se integrovat, a ty mi chceš říct, že neznají ani princip čekání v řadě?

Reagovat
Carlos Juan Pablo

Opravdu tady lynčujeme Ukrajinku za to, že ji Brňák předběhne ve frontě a následně ji dvakrát ignoruje, když ho na to upozorňuje?

Reagovat
NazBol

Jenže Ukrajinka se snažila předběhnout jeho poté, co z té fronty odešla...

Reagovat
Carlos Juan Pablo

To je pohled jedné strany. Ale co na to odpůrkyně a jak to rozsoudí soudce Alexandr

Reagovat
GjøvikFF

tohle snad ani není možný.

Takže ty na základě naprosto banální situace u pokladny, se kterou se i v interakcich s rodilými Čechy potkáváš téměř denně, budeš pouštět do vyvracení tebou uvedeného narativu?

Reagovat
NazBol

Nevzpomínám si, že by se mě někdy nějaký Čech snažil předběhnout, natož ve chvíli, kdy mám nákup vyskládaný na pásu a jsem na řadě. A ani si nevzpomínám, že bych musel někdy nějakému Čechovi vysvětlovat, jak stát ve frontě.

Reagovat
C-M@ster

Za 30 let nakupování v Česku jsem s Čechem podobnou interakci neměl a to jsem třeba v dobách Home Officu za Covidu chodil nakupovat dvakrát denně, abych měl nějakej sociální kontakt.

Reagovat
Svandik68

„Jednak je to ta jejich nevychovanost z prostředí, kde vyrostli,“

Ok. Rozumíme.

Reagovat
C-M@ster

No, ty zjevně nerozumíš, pokud nechápeš, že tě prostředí, kde vyrůstáš, formuje.

Reagovat
Carlos Juan Pablo

Jj tebe vidím na Brno

Reagovat
C-M@ster

Určitě mě Brno formovalo. Vyrůstat v Praze, tak jsem agresivnější, ale zase sebevědomější, vyrůstat na Slovensku, jsem ublíženější, ale zase větší alkoholik.

Reagovat
Posledni Kovboj

ale dement bys byl porad stejnej

Reagovat
Svandik68

Tohle je úplně zbytečný a laciný.

Reagovat
Carlos Juan Pablo

Není. Stejně jako on škatulkuje lidi podle místa původu, udělal jsem totéž

Reagovat
GjøvikFF

Ty tohle všechno myslíš asi vážně. Chvilku jsem doufal, že si děláš srandu.

Reagovat
Svandik68

To samozřejmě chápu, ale nerozumím tomu, na základě čeho můžeš ty přijít s těmito soudy? Ty jsi z Ukrajiny? Vyrostl jsi tam? Odkud znáš to prostředí? Nebo je formovalo Brno? Nerozumím tomu.

Reagovat
NazBol

Na základě čeho woke Čecháčci soudí Rusy nebo Číňany, Íránce, Korejce, Palestince, Srby a kohokoliv jiného, koho jim zrovna systém káže nenávidět?

Reagovat
NazBol

Změn si nick, v Ukropistánu frčí spíš 88.

Reagovat
Svandik68

Dík za radu, nácku.

Reagovat
NazBol

Reagovat
Dayman

Reagovat
RickNash

tuhle jizvu na duši jen tak něco nezahojí

Reagovat
Blasphemer

Reagovat
Posledni Kovboj

doufam zes volal cizineckou. Prima nemela vcera hlavni relaci misto? Bude to tam dneska?

Reagovat
Colt Bennett

Reagovat
kilobyte

Reagovat
Vinci

A ty jsi žena?

Reagovat
Vinci

Takže to byla Slovenka to vypadá. To je ještě horší než UA

Reagovat
Colt Bennett

Zvláštní, že já nikdy nepotkal agresivního Ukrajince / Ukrajinku, slušného člověka apod.

Ale odpad a dezoláti, podporujíčí kgbáka bureše, fašistu pitomia, nacistu dízla či komunistku konečníkovou, vyvolává konflikty pořád.

Reagovat
nafukovaci.tucnak

Reagovat
Colt Bennett

Tak je neprovokuj a nebudeš dostávat do držky, klaune.

Reagovat
eder

Za skvělou orientaci na české politické scéně a dokonalou diagnostiku čelních představitelů.

Reagovat
Colt Bennett

Tady už člověk neví zda to myslíš vážně nebo je to ironie.

Reagovat
Pepesma

to se docela shoduje s tim vym příspěvkem

Reagovat
Kiss Me Polka!

Reagovat
andrew96

Story time: Ukrajinec mně při stěhování vzal nábytek (prostě jsem ho během chaosu nechal chvilku na chodbě... a najednou byl pryč).

Nábytek jsme našli, Ukrajinci řekli leccos od plic... ale národnost jsme do toho netahali. Proč taky jako.

Švancaru nechápu, je to blb. A fanoušci Zbrojovky by měli obzvlášť vědět proč.

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Kejza

Reagovat
C-M@ster

Že je Švancara blb neznamená, že ho budu pokrytecky odsuzovat za něco, co bych možná taky udělal.

Reagovat
andrew96

Tak to gratuluji.

Reagovat
C-M@ster

To máš jak když vyjde článek "90 % Čechů nečte smlouvy, když je podepisujou", ale když se jich zeptáš, 90 % se naopak dušuje, že je vždy přečte.

Tady ti taky každej bude odsuzovat Švancaru, ale ve finále by udělali to samý.

Reagovat
andrew96

Všichni nejsme dementi a psychopati.

Reagovat
didosh

Reagovat
Carlos Juan Pablo

Zase v afektu řekneš ledacos. Já třeba nejsem rasista, ale Olatunjiho nazývám běžně černým čumákem

Reagovat
didosh

Reagovat
Posledni Kovboj

neuveritelnej pribeh, diky ze ses podelil, priste zas napis

Reagovat
C-M@ster

Máš tam pokračování, jen pro tebe ♥

Reagovat
Posledni Kovboj

tl;dr

Reagovat
C-M@ster

neva, krátkou verzi jsi četl, je tam vše

Reagovat
Kiss Me Polka!

je mu se ale kurva nestalo vůbec nic, podle informací co máme, se jako hovado choval on na všechny okolo (třeba na 15leteho rozhodčí )a chová se tak pravidelně

Reagovat
GjøvikFF

Jako všichni jemu podobní. Nemrzi to, že se choval jak idiot, mrzí ho to, že se to vytáhlo do prostoru a on se musí omlouvat.

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Kily

Reagovat
Posledni Kovboj

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
pedroLFC

Reagovat
Kejza

Reagovat
C-M@ster

To udělal i ten fízl, co mlátil lesby v klubu.

Omluvil se jen té, co jí zlomil nohu, protože z toho měl ten největší malér.

Být to rovnej chlap, omluví se všem, který napadl.

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Lojd

Reagovat
Svandik68

Reagovat
Y.Cabaye

Reagovat
domingo

Reagovat
didosh

Reagovat
Kucka

Reagovat
raduinho

Reagovat
Nadržený šimpanz

Proč mi to připomíná slavnou omluvu Řezníčka?

Reagovat
Rox

Mě na Ukrajincích nejvíc štve to mlžení informací , příkladem vražda v Praze u Kyjskýho rybníka, k tomu napadne mamku s dítětem mačetou. Objeví se pár zpráv, zjistí se, že to je Ukáčko co bylo na Ukrajině pod psychologickým dozorem a tady si volně běhá, a zprávy hned utichnou. Takovejch případů jsou mraky. Ale jak si na ně někdo ale uprdne, jsou toho plný zprávy úplně všude.

Reagovat
GjøvikFF

To mě zajímá, jsem totiž od fochu. Co konkrétně znamená psychologický dozor?

Reagovat
thewall

Reagovat
pedroLFC

Reagovat
Rox

Tak promiň za nepřesnost, byl to nejakej magor, co byl nejakym způsobem hlídanej, už je to srozumitelnější?

Reagovat
GjøvikFF

Já vidím jen domněnky, nepřesnosti, neověřené drby. Odpusť mi moje hnidopišství, já jsem prostě zvyklej pracovat s konkrétními fakty.

Reagovat
Lojd

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Svandik68

Reagovat
Rox

Tak vražda u Kyjskyho rybníka není tak těžký dohledat, proč nejde najít nejaky podrobnější info, co to bylo za člověka, proč to udělal, kdo to byl a u jiných případů se to zveřejňuje dopodrobna? To je snad to jádro věci ne? Ten dohled, i pokud mi známek z kriminálky lhal, je už tady stejme vedlejší.

Mě jen zajímá, proč se v nějakých případech zveřejňuje o člověk vše a jindy zase nic.

Reagovat
GjøvikFF

Protože třeba není co zveřejnit. Třeba vůbec žádný probační dohled nebo ochranné léčení (psychiatrické, PAL, PTL) uloženy neměl a vzniklo to jen jako báchorka, které se hned někdo chytí a ta si začne žít vlastnim životem?

Já v tomhle oboru dělám přes 20 let...lidi hledají senzaci úplně za vším.

Reagovat
Rox

Jasně , vlastně to nebyl ani ukrajinec a nic z toho se nestalo, mrtvola vyplavala po 20 letech a matka si to vymyslela

Reagovat
GjøvikFF

Tohle je přesně to, o čem píšu. Vkládáš mi do úst něco, co jsem vůbec neřekl ba ani nenaznačil. Chceš mít svůj názor založenej na zdrojích "jedna paní povídala", odmítáš připustit i jinou možnost. Musí to být fajn mít takhle jednoduše nastavenej svět.

Reagovat
Acrobath

Reagovat
Colt Bennett

Tak když za jeho posranej život můžou úkáčka a fyjala...

Reagovat
didosh

Reagovat
RickNash

Reagovat
Lojd

Reagovat
doshcz

Reagovat
kilobyte

Reagovat
didosh

Reagovat
Kucka

Reagovat
raduinho

Reagovat
Rothbard

Známý říkal.

Reagovat
Colt Bennett

švancara je negramotnej proruSSáckej imbecil a kdokoliv ho podporuje je ještě větší odpad, než ten tupej, odpornej a kolaborantskej zmrd.

Ten by i putlera za 10 rublů vzal do pusy, nácek.

Vyhodí ho konečně O2 nebo budou dál trpět takovej odpad se záporným IQ v primetime ve 20h?

Idioti jako švancara (a ti co ho podporují) nemají v civilizaci co dělat. Sbalte se a táhněte domů za Ural.

Reagovat
nafukovaci.tucnak

Reagovat
Colt Bennett

Hele že ty seš takovej ten Ukrajinec, co fotí kde máte PVO apod. a posílá to svému velícímu důstojníkovi do Leningradu.

Jakoby nestačilo, že lžeš o odvodech 16-17letých.

Reagovat
NazBol

Docela mě zajímá, jestli budou probíhat nějaké hromadné sebevraždy, až ta válka skončí a spousta neúspěšných lidí ze dne na den přijde o osobnost a smysl života.

Reagovat
Colt Bennett

Jakože přijdeš o putlera? No tak budeš honit u fotky Kima, nácku.

Reagovat
NazBol

Něco mi říká, že tady to oslovení nebude mít požadovaný efekt.

Reagovat
Colt Bennett

Tobě něco říká jedině hajlování a flaška vodky mužiku.

Reagovat
andrew96

Stejně "super", že borec s vyloženě průměrnou kariérou má takový mediální ohlas. Humor čtvrté cenové je prostě sexy.

Reagovat
Blasphemer

Reagovat
Sosi

to je jak Zelenka a expert ve studiu

Reagovat
Pepesma

Reagovat
didosh

Tak Zelí v té hlavě aspoň trochu něco má, Svanci je inteligencí 1.stupeň ZŠ...

Reagovat
Kucka

Reagovat
Hugo the Viking

Švanci

ukrajina

Reagovat
NazBol

Reagovat
Luc-Luc

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Colt Bennett

Ty jsi neskutečná ruSSácká onuce.

Reagovat
thewall

Proruští švábi na EF

Reagovat
Colt Bennett

Za to by měl být doživotní ban, pár facek a vystřelení katapultem za Ural.

Reagovat
Lojd

Nemel, ja jsem rad, ze se ukazujou.

Reagovat
Colt Bennett

Taky fakt. Ale já to nemám nervy.

Reagovat
didosh

Reagovat
didosh

Reagovat
Y.Cabaye

Reagovat
domingo

Chytni se za spodni ret, pretahni si ho pres hlavu a polkni, debile.

Reagovat
NazBol

Dominik, 12 let

Reagovat
mayday

Musí být výjimečný, zvládnout si udělat účet na EF, když ještě nebyl cca 4 roky na světě.

Reagovat
Posledni Kovboj

ze se nechas, zrovna od tohohle trola na easy mode

Reagovat
Kucka

Reagovat
didosh

Reagovat
raduinho

močko

Reagovat
pobody's nerfect

Debil. Kdyby byl aspoň vtipný

Reagovat
Transfermarkt

Okomentoval bych to tak, že zcela souhlasím s tím,jak to shrnul Ondřej Kania

Reagovat
Pepe1911

To je nějaká reklama na Slovan+?

Reagovat
Pepesma

Reagovat
Lojd

Reagovat
didosh

Reagovat
Pepesma

pošleš odemknutej link pls?

Reagovat
Colt Bennett

švancaro, ty kokote, ta omluva je kde? Tyhle obecný kecy si nech na kobereček k vůdci putlerovi a omluv se pořádně, jmenovitě.

Pošli peníze na pomoc Ukrajině a zvaž výzvu, kterou jsi dostal. Darek pro putina tě zve na frontu, aby sis vyzkoušel, kam ty kluky posíláš, sráči.

Reagovat
NazBol

"Běž se podívat, kam je posíláš! A pošli peníze, abychom je tam dál mohli posílat my!"

Reagovat
Colt Bennett

Co to meleš nácku? Já chápu že se jako ruSSák klepeš strachy, ale sam sis vybral, že budeš podporovat nacistický a teroristický ruSSácko.

Reagovat
NazBol

Že na frontu nikoho neposílá Švancara, ostatně to ani neřekl, ale všichni woke Čecháčci, kteří chtějí bojovat do posledního ukropa, pokud to alespoň trochu poškodí i Rusko.

Reagovat
Colt Bennett

Kolaborante s nacisty z ruSSácka, co je ukrop? Co je Rusko?

Správně je nacistické a teroristické ruSSácko ty putlerovo onuce.

Reagovat
NazBol

Aha. Já už jsem se bál, že to myslíš vážně.

Reagovat
Colt Bennett

Myšlení je něco, co ty jsi ještě ani nezkusil.

Reagovat
didosh

Reagovat
didosh

Jaro Dolejš

Reagovat
Krleš2

Švanci opravdu máš nejen malé péro , ale i mozek.

Ani ne zato cos rekl na hřišti , spíš zato cos řekl potom

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Panini Calciatore

Naco ta omluva ved to je pravda.

Zvolili si za prezidenta komedianta co ich zapredal Bidenovi tak nech namiesto fodbalu idu do zakopov.

Este stale je tam vyhlasene stanne pravo, ziaden muz nad 18 rokov nema mimo UA co robit.

Reagovat
Colt Bennett

Co čekat od ovcomrda.

Že vy čobolové máte vždy talent si vybrat tu špatnou stranu. Fašisty, nacisty a teď zase nacisty. Jste jen ruSSácko-nacistická gubernie.

Pan prezident Zelenskyj je v současnosti největší státník na světě.

A proč by ti kluci nemohli být v ČR? Co je tobě bačo do toho?

Stejně se rukuje až od 25, takže si strč ty svoje kecy do prdele a táhni na salač.

Reagovat
aramaki

Ty si sa tu celkom rozohnil. Ja som posledný, kto by podporoval fašizmus či putinizmus, ale u teba mám teda zmiešané pocity. Diskutujúcich tu označuješ za fašistov a sám sa správaš ako agresívny nácek, ktorý neváha vytiahnuť všetky nacionalistické mýty a klišé a v jednom príspevku kopať do všetkých do radu bez rozdielu.

Reagovat
Colt Bennett

Jen a pouze do idiotů, kteří podporují ruSSáky.

O to víc se hrozím toho, že normální lidé budou v ČR po volbách zažívat to, co slušní Slováci pod fisem.

Reagovat
Luc-Luc

Uz aby to bylo. Tahle Fialova ukrovlada je nestestim pro tuto republiku.

Reagovat
Colt Bennett

Dle tvých oblíbených repre je jasný, že jsi ruSSácká filcka.

Neboj, kgbák bureš vládu stejně skládat nebude.

Jediný co se možná změní je to, že premiér nebude Fiala ale Rakušan.

Reagovat
Luc-Luc

Bures muze jit treba do prdele

Reagovat
Colt Bennett

Takže kdo bude spasitel?

Reagovat
Luc-Luc

to nevim, ale snad nebude davat moje penize na kyjevskej banderovskej rezim

Reagovat
Colt Bennett

Nic takovýho neexistuje, takže buď v klidu.

Civilizovaný svět, tedy i ČR, podporuje demokratickou Ukrajinu v obraně před nacisty z ruSSácka a v boji za svobodu a je to tak správně.

Reagovat
NazBol

To se tedy tomu tvému rádoby civilizovanému světu moc nedaří, když Ukropistán za tři roky vybojoval mnohem horší podmínky než na začátku.

Reagovat
Colt Bennett

Netuším co je "Ukropistán" putlerovo děvko.

Nicméně důležitý je, že nacistický ruSSácko a diktátor putler jsou naprosto odříznutí od civilizace.

Reagovat
didosh

Reagovat
Lojd

kamo, Ty tady suverenne fuckujes vsechny nacky, fasouny, rasisty a jim podobny spiny a pak borcovi na zakladne toho, ze pise slovensky napises, ze je ovcomrd

Reagovat
Colt Bennett

V kombinaci s tím co píše. Jinak samozřejmě mám Slováky rád, mám mezi nimi spoustu známých, přátel. Ale ti co podporují fisa a ruSSácko jsou pro mě odpad.

Reagovat
Pepesma

Reagovat
didosh

Ty,vole ,neprehanis to už?

Reagovat
Luc-Luc

Reagovat
Rustin Spencer Cohle

Švancara je dement. Ukrajinci ze 70% také. Takže dement narazil na dementa. Měli si dát po tlamě. Hotovo. Nazdar.

Reagovat
Kiss Me Polka!

měli dát po tlamě tobě, bo si ten největší dement

Reagovat
Colt Bennett

Mě by opravdu zajímalo na základě čeho jsou ti dva Ukrajinci, který švancara napadl, dementi...

Jednoduchý "myšlení" dezoscény je opravdu fascinující.

Reagovat
Greny

Jak zněla ta omluva? Cikánům jsme na sídlišti říkali že jsou to Brazilci??

Reagovat
Lojd

Kamos Brazilec bydli na Cejlu a taky s timhle prisel uplne random sam Nemel to od koho slyset ale von je hrozne nad veci a dela si z toho prdel. Jeho klasicka reakce kdyz nekdo rika nejakou picovinu je: "Yeah, and I am white."

Reagovat
Greny

Jakože Svanciho moc nemusím, ale je třeba jsi zjistit fakta, doufám že ho potrestají o tom žádná

Ale Blučina to jsou charakteri tam .... Zejmena ti dva panove

Reagovat
Lojd

Blucina jsou tedka Cezava B? Tam je to celkove hodne jinej vesmir

Reagovat
Robbie

Když to čtu, tak Ukrajinci jsou vlastně chudáci, super lidi, každýmu kdo podporuje tuhle zkorumpovanou zemi bych je dal domů, všude dělají akorát bordel, ale vám to nevadí, hlavně pošlete na drony, tanky a podobně

Reagovat
Colt Bennett

Ukrajina je zlá a špatná! Dovolila se bránit před nacisty a teroristy z ruSSácka! Jak si to můžou vůbec dovolit?!

Co ty jsi za blba?

Reagovat
NazBol

Jak přesně se brání před Ruskem ti, co tady kopou do míče, předbíhají ve frontách nebo vraždí lidi (příklady z diskuze)?

Reagovat
Colt Bennett

Ve frontě nikdo nepředbíhal, neumíš číst.

Češi v zahraničí nikdy nikoho nezavraždili?

Česi po 38 nebo 68 neutíkali do zahraničí a nikdy si tam nezahráli fotbal?

Co to je Rusko? Rusko neexistuje, je jen a pouze ruSSácko.

Btw to mají opravdu ženy a děti či kluci do věku 24 let (včetně) bojovat v armádě, když nemůžou?

Co to meleš ty kolaborante prašivej?

Reagovat
NazBol

1. Předbíhal. Ukropka odešla z fronty, poté se vrátila a místo toho, aby se znovu zařadila na konec, se dožadovala svého původního místa ve frontě.

2. Whataboutismus.

3. Whataboutismus.

4. Rusko, plným názvem Ruská federace, je stát ve východní Evropě a severní Asii.

5. Ukropové a Ukropky od 18 let mohou do ukropské armády vstoupit jako dobrovolníci.

6. Kolaboranti jsou ti, kteří se již čtvrtým rokem snaží odzbrojit Českou republiku na úkor cizí země.

Reagovat
Colt Bennett

Zase jenom lži ruSSáckýho nacisty. Jste vrazi, teroristi a odpad planety. A odpad se likviduje.

Reagovat
Rothbard

Nejvíc u Švancary zaráží fakt, jak se z fotbalisty a následně fotbalového experta/komentátora stane bavič, co má svou show. Tohle je normálně prohřešek proti lidskosti.

Jinak těmi nadávkami ukázal, jaké názory vlastně má. Jsem na fotbale, jsem lehce agresivní (slovně), použijí hrubé slova nebo nadávky, ale nikdy ne útok na původ toho hráče/rozhodčího nebo jeho vzhled.

Reagovat
Colt Bennett

Reagovat
Katepal

A kdyby jim třeba řekl, ať táhnou do pr... To by taky zapsal?

Tady se všichni tváří, jak je fotbal inteligentní a slušný sport. Není.

Vulgarismy, emoce jsou tam vždycky a v každém zápase. Jak mezi hráči, tak na tribuně.

Většina tam řekne něco krutoblbého.

Tady je většina komentujících zjevně politicky duševně narušena.

Stačí větička a fanatismus je probuzen

Reagovat
Colt Bennett

Pointa je úplně jinde.

Až ten zmrd vyžranej přestane šaškovat v tv a bude jen tancovat kozáčka v hospodě, ať si mele co chce. Maximálně dostane do držky.

Ale jestli chce být "vtipnej" (není, neumí to) v televizi, tak si tohle nesmí nikdy dovolit.

Reagovat
Pablos

Reagovat
Kiss Me Polka!

a ten rozhodčí, jak mu boleslavak říkal, že přeje smrt jeho rodině to měl taky jen přejít a nezapisovat, taky jen větička a dělá se z toho kauza, mohli jsme mít klid, kdyby to ten debil rozhodčí neřešil

Reagovat
NazBol

V Boleslavi praktikují voodoo? Jaký vliv má, když někdo řekne, že někomu přeje smrt?

Reagovat
GjøvikFF

Opravdu chceš žít ve společnosti, kde se tolerovanou normou stane, aby sportovní manažer profesionální klubu řval po rozhodčím, ať chcípne i se svojí rodinou?

Nahoře tě rozrušilo předbíhání ve frontě u pokladny v Lidlu, tohle přecházíš. Máš to zajímavě nastavené.

Reagovat
Colt Bennett

Kdyby byl Švec z Ukrajiny, tak si ho tenhle ruSSáckej odpad vzteky utrhne.

Reagovat
didosh

Reagovat
NazBol

Když mě někdo předběhne ve frontě, tak mě to objektivně poškodí tak, že ztratím čas. Když mi někdo řekne, ať chcípnu, tak mě to poškodí jak?

Reagovat
didosh

Reagovat
Skokan 6.

Kdo se tady proboha tváří, že je fotbal inteligentní a slušný sport?

Reagovat
Pepesma

pobavilo

Reagovat
Bayernista18

Když člověku přepne, tak se nekontroluje. To ale neni omluva. Každopádně diskuze nezklamala. Magorů na opačnejch stranách je přehršel. Jedni maj na profilovce na sockách českou vlajku a chtěli by válku ukončit tak, že se Ukrajina vzdá svýho území. A věří tomu, že Rusko šlo Ukrajinu vyčistit od nacismu. Diagnóza dezolát. Na druhý straně lidi s ukrajinskou vlajkou na profilovce, co hážou všechny Rusy do jednoho pytle a neustále používaj výrazy jako RuSSko. Na to taky bude nějaká diagnóza.

Reagovat
Colt Bennett

To je ale právě ten rozdíl. Jsou Rusové a ruSSáci.

Rusové jsou normální a slušní, proto je odlišujeme od ruSSáků tím, že ta špína jsou prostě ruSSáci.

Nicméně Rusko již roky neexistuje. Je to jen nacistická říše zla - ruSSácko.

Reagovat
Petr.Petr

Jako nejvetsi vylizanec z cele tehle situace vychazis ty. Agresivni buran kterej investuje hordu casu do tukani do klavesnice svoje hloupy postoje. Nikoho nezajimas, nikdo te nema rad.

Reagovat
Colt Bennett

Gratuluji ti k sebereflexi jelito.

Reagovat
Amputace

Registrace - 26.2.2025

Say no more, jsi jenom další trolí kus hovna.

Reagovat
ratusek

Reagovat
Pablos

Reagovat
Skokan 6.

Reagovat
ratusek

Reagovat
Kepy_FCB

Švancaru dlouhodobě nesnáším ale ukáčka jsou v pralese známí (už dlouho před válkou) zákeřnou tvrdou hrou, vyvolávaním bitek do kterých se zapojí i jejich nalitý kámoši a příbuzní z publika

Reagovat
Agnelli

Tady už v tom státě se nedá říct vůbec nic. Ani na Cikány ani na Ukrajince prostě na nikoho, to jsme to dopracovali. Za mého mládí se každý těmto skupinám smál urážel a nikdo nic neřešil. Prostě černý pozurážel bílého, bílý černýho, dali si do tlamy a jelo se dál.. Hnus doma, člověk už nemůže mít názor.

Reagovat
Stellantis

Uživatel Colt Bennett je hodně jinde

Kdo nehrál pralesní ligu proti ukrajincům, tak by se měl zdržet komentářů. Rusko neRusko, okupace neokupace, fronta nefronta. Hrajou jak hovada, plivou na protihráče, když je pak lehce dohraješ, dostaneš vyjebáno od rozhodčího, publika a ještě do málem držky. Takhle to nebylo ani s cikánama. Nikdy. V případě trestu pro agresora by se měl trestat i provokatér. V amatérskym i v profi fotbale.

Reagovat
Agnelli

podepisuju, u nás v nižších třídách jich taky hraje mraky a to co oni si tady dovolí, když jsou na návštěvě to je něco...

Reagovat
Rustin Spencer Cohle

Reagovat
Bayernista18

K nám na prodejnu si jeden mladší chlap přišel vybrat mobil, ale mluvil na nás ukrajinsky. My jsme samozřejmě nerozuměli, co přesně po nás chce, takže se rozčílil, vynadal nám a šel pryč.

Reagovat
NazBol

Reagovat
Taarabt_QPR

Reagovat
RickNash

no vidíš, já mám třeba zase opačnou zkušenost - v Praze hraje tým složený komplet z lidí z Ukrajiny a naopak jsou v porovnání s jinejma týmama velmi milí a chovají se sportovně.

Ono to bude tak, jako s každou skupinou - najdeš v ní prima lidi i blbce, přemotivovaný pitomce i ohleduplný lidi. A jenom pitomec na základě pár zkušeností přiřkne celý (mnohatisícový) skupině nějakou charakteristiku a má pocit, že bude platit na všechny.

Reagovat
Amputace

*s jinými týmy

Reagovat
Amputace

Mně dostávali kdysi Ukrajinky s tím, jak tvrdili, že HIV je hoax.

Nevím, jak dnešní vlna, co přitáhla z válkou zmítaného Lvova, ale beztak to budou stejný dementi jako ti předtím.

Jsou takoví zaostalí tupci. To člověk poznal i když s nimi diskutoval.

Reagovat
Amputace

*Mě, *Dostávaly , * tvrdily, *jsou to

Omlouvám se za chyby, psáno na rychlo.

Reagovat
Kepy_FCB

Když je tu téma Lidl a ukáčka tak přátelé co tam dělají u nás byli dost zklamání že v nedávné sbírce na nemocné děti přispívali ukáčka jen velmi velmi vzácně a když už naprosto trapné drobáky.

Docela smutné na to jak se k nim naše zem zachovala a chová...

Reagovat
Kepy_FCB

* dělají u kas ( pokladen)

Reagovat
didosh

Pointa?

Reagovat
Amputace

Ukrajinci v ČR budou brzo něco Aboriginci v Austrálii. Nepřizpůsobivá verbež.

Stačí mi, když telefonuju s mámou (ano, chtěl se pochlubit, že má mámu) a ona mi vypráví stories, co vidí třeba v supermarketu. Prostě špíny. Ve Lvově je bezpečno, tak ať táhnou zpátky. Nikdy jsem neslyšel, že by tam bylo nebezpečno.

Reagovat
Amputace

Ještě bych dodal jednu věc. Je zde rozdíl. Aboriginci jsou původní pre kolonizační obyvatelstvo a kolonizující se na nich šíleně vyřádili.

Naopak Ukrajina přitáhla s nastavenou rukou. Takže Ukrajinci jsou vlastně mnohem horší než Aboriginci.

Tímto se hluboce omlouvám Aborigincum.

Reagovat
raduinho

Rusko

Reagovat
Godwinson

Stejne je vtipny, jak se to resi a to u takovyho bezmozka jako je Svancara

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele