18.06.201910:40

Lunin bude dvojkou v Realu Madrid

Andrij Lunin se v létě usadí v Madridu a bude brankářskou dvojkou v tamním Realu, místo mu uvolní Keylor Navas. Ukrajinský gólman a čerstvý mistr světa do dvaceti let se vrátí z hostování v Leganésu, který měl zájem o prodloužení spolupráce, trenér Bílého baletu Zinedine Zidane ovšem s Luninem počítá.

sport-express.ru
06.06.201910:43

Ukrajinská dvacítka pokračuje už bez Lunina

Ukrajina zítra sehraje čtvrtfinále MS hráčů do dvaceti let proti Kolumbii a mezi jejími tyčemi se neobjeví Andrij Lunin. Brankář Realu Madrid byl povolán do seniorské reprezentace, tu čekají kvalifikační souboje se Srbskem a Lucemburskem.

03.06.201918:21

Lunin posílí dospělou reprezentaci

Ukrajina v poločase drtí Panamu 3:0 a patrně se může těšit na čtvrtfinále mistrovství světa do 20 let, tam už by však mohla kráčet bez své jedničky. Andrej Ševčenko potvrdil, že si Andrije Lunina z Polska stáhne pro seniorskou kvalifikaci o Euro.

gazzeta.ru
27.05.201913:01

Lunin se vrátí do Realu Madrid

Andrij Lunin nebude v příští sezoně chytat za Leganés. Ukrajinský brankář zde letos hostoval z Realu Madrid a skromný celek měl zájem o prodloužení spolupráce, gólman ovšem nyní vedení oznámil, že se vrátí do Bílého baletu.

football-espana.net
13.05.201916:29

Leganés by rád udržel Lunina

Andrij Lunin letos hostuje z Realu Madrid v Leganésu a ten by mladého ukrajinského brankáře rád udržel i pro příští sezonu za předpokladu, že s ním trenér Bílého baletu Zinedine Zidane nebude počítat jako s dvojkou. Lunin toho za Leganés mnoho neodchytal, v lize včera naskočil teprve ke svému čtvrtému duelu.

marca.com
16.01.201916:30

Real Madrid si chce stáhnout Lunina

Andrij Lunin hostuje z Realu Madrid v Leganésu a ten má zájem o prodloužení spolupráce i pro příští sezonu, vše ale nakonec zřejmě dopadne úplně jinak. Ukrajinský brankář ve španělském klubu nechytá a Bílý balet navíc vážně uvažuje o předčasném ukončení hostování, hlavním důvodem je fakt, že do Leedsu odchází gólmanská trojka Kiko Casilla.

12.01.201913:36

O Lunina stojí také Huesca

Dalšího nápadníka má Andrij Lunin. Mladý ukrajinský brankář před sezonou přestoupil do Realu Madrid a následně byl zapůjčen na hostování do Leganésu, který má zájem o prodloužení spolupráce o další rok. Gólman ovšem v tomto klubu nechytá a toho by ráda využila konkurenční Huesca.

marca.com
31.12.201812:54

Lunin chce zůstat v Leganésu

Brankář Andrej Lunin, který hostuje z Realu Madrid v Leganésu, chce v menším klubu zůstat i přesto, že zatím zasáhl do jediného ligového zápasu. Real prý uvažuje o tom, že by Lunina z hostování stáhl, pokud by prodal v lednovém přestupním termínu Keylora Navase.

17.12.201812:59

Lunin by mohl nastoupit proti Realu Madrid

Leganés se v osmifinále Španělského poháru střetne s Realem Madrid a k těmto zápasům by mohl nastoupit i Andrij Lunin. Mladý ukrajinský brankář v Leganésu hostuje právě z Bílého baletu a součástí dohody je klauzule, podle níž proti mateřskému klubu nesmí chytat, vedení Realu ale zvažuje, že Luninovi udělí výjimku.

as.com
23.09.201813:01

Leganés by nemusel platit za Lunina

Andrij Lunin v srpnu odešel z Realu Madrid na hostování do Leganésu a zatím stále čeká na první start v dresu dočasného zaměstnavatele. Ten za vypůjčení ukrajinského brankáře případně nebude muset platit, podle deníku AS Bílý balet nedostane finanční kompenzaci v případě, že Lunin za Leganés odchytá alespoň patnáct zápasů.

as.com
28.08.201808:45

Lunin bude letos hostovat v Leganésu

Další letní posilou Leganésu se stal Andrij Lunin. Mladý ukrajinský brankář přichází na hostování z Realu Madrid, kde je velká konkurence a letos by dostal k dispozici jenom minimum minut.

realmadrid.com
24.08.201811:29

Lunina si prý nakonec vypůjčí Leganés

Andrij Lunin bude podle posledních zpráv hostovat z Realu Madrid v Leganésu, Bílý balet s tímto stěhováním údajně souhlasí. Mladý ukrajinský brankář přišel do Realu během letní přestávky a ve velké konkurenci by na něho zbylo jenom minimum minut, vedle Leganésu ho chtěly i Rayo a Valladolid.

transfermarketweb.com
22.08.201823:59

Lunina chce také Valladolid

Dalšího nápadníka má Andrij Lunin, po Rayu se o jeho hostování zajímá Valladolid. Ukrajinský brankář začátkem léta přestoupil do Realu Madrid, ve velké konkurenci ale nemá moc šancí na prosazení se a očekává se, že letos bude zkušenosti a odchytané minuty sbírat jinde.

21.08.201812:58

Rayo přišlo s nabídkou za Lunina

Andrij Lunin se dostal do hledáčku Raya a nováček španělské ligy už začal pracovat na příchodu ukrajinského gólmana. Ten letos nedostane mnoho prostoru v Realu Madrid, který nyní dostal nabídku na hostování.

20.08.201816:48

Rayo zvažuje hostování Lunina

Andrij Lunin se v průběhu léta stal novým hráčem Realu Madrid, ve velké konkurenci ale mnoho prostoru zatím dostávat nebude a očekává se jeho odchod formou hostování. Mladý ukrajinský brankář by zkušenosti mohl sbírat v jiném madridském klubu hrajícím španělskou nejvyšší soutěž, o jeho hostování uvažuje Rayo.

23.07.201813:24

Lunin podepsal smlouvu s Realem Madrid

Andrij Lunin podpisem smlouvy definitivně zpečetil svůj transfer z ukrajinského celku Zarja Luhansk do Realu Madrid. Talentovaný brankář se španělskému celku upsal na šest let, Bílý balet za něho zaplatil 8,5 milionu eur.

20.06.201811:06

Real Madrid dolaďuje příchod Lunina

Andrij Lunin opustí ukrajinskou Zarju Luhansk. Devatenáctiletý brankář před sebou má velkou výzvu, přestoupí totiž do Realu Madrid, dohoda o transferu za devět milionů eur je na světě a vše má být oficiálně podepsáno už zítra.

abola.pt
07.04.201809:39

Inter porazil Arsenal v boji o Lunina

Inter Milán měl podle Gazzetty dello Sport vyhrát bitvu o talentovaného ukrajinského brankáře Andrije Lunina. Devatenáctiletý gólman by se měl ze Zarje Luhansk stěhovat do Milána a nikoliv do londýnského Arsenalu, jak se původně předpokládalo. Inter by za něj měl zaplatit 5,5 milionu liber.

gazzetta.it
25.03.201816:12

O Lunina je v Evropě velký zájem

Ukrajinský brankář Andrej Lunin z Luhansku si odbyl v pátek premiéru v seniorské reprezentaci proti Saúdské Arábii. O devatenáctiletého mladíka teď podle všeho vypukne přetahovaná mezi evropskými kluby. Na radaru ho mají mít vedle skautů Liverpoolu také Watford, Juventus, Inter Milán, Lipsko, Wolfsburg a Real Sociedad San Sebastian.

skysports.com
25.01.201810:33

Real Sociedad jedná o příchodu Lunina

Real Sociedad myslí i na budoucnost a od příští sezony by jeho kádr měl posílit jeden talentovaný brankář. Baskický celek úspěšně jedná o transferu Andrije Lunina, jehož současným zaměstnavatelem je ukrajinská Zarja Luhansk.