17.07.201617:27

Marchetti na odchodu z Lazia?

Brankář Federico Marchetti v zimě podepsal novou smlouvu v Laziu, přesto není vyloučen jeho letní odchod například do Liverpoolu, který má zájem. Římský celek se transferu nebrání, má totiž v plánu posunout na pozici jedničky mezi tyčemi Etrita Berishu.

football-italia.net
09.01.201612:43

Marchetti pokračuje v Laziu

Federico Marchetti ukončil spekulace o své budoucnosti. Italský brankář bude i nadále chytat za Lazio, s nímž prodloužil smlouvu do června 2018.

15.12.201513:15

Marchetti bude chybět měsíc

Měsíc se mezi tyčemi Lazia neobjeví Federico Marchetti. Italský brankář nedochytal včerejší zápas se Sampdorií (1:1), v 78. minutě si při oslavě vedoucí branky svého týmu poranil stehenní sval.

14.12.201522:27

Marchetti si poranil stehenní sval

Pizitivní i negativní zprávu přinesla 78. minuta dnešního zápasu se Sampdorií pro Lazio. Útočník Alessandro Matri otevřel skóre a svým způsobem se tak podepsal pod zranění brankáře Federica Marchettiho. Ten vyběhl ze svého pokutového území, aby branku oslavil, poranil si ovšem stehenní sval a musel střídat.

06.11.201513:45

Marchettiho sleduje AC Milán

AC Milán se poohlíží po posile na post brankáře, kam si podle italských médií vyhlédl Federica Marchettiho z konkurenčního Lazia. Odchodu zkušeného gólmana nahrává fakt, že má s Biancocelesti kontrakt jen do konce letošního ročníku a stále se nedohodl na jeho prodloužení.

11.09.201511:10

Lazio si chce pojistit Marchettiho

Federico Marchetti má s Laziem Řím kontrakt jen do konce letošní sezóny, to už by ale nemuselo platit dlouho. Biancocelesti chtějí se zkušeným brankářem prodloužit kontrakt až do roku 2020.

transfermarketweb.com
16.08.201513:16

Lazio proti Leverkusenu bez Marchettiho?

Lazio čekají dva důležité zápasy předkola Ligy mistrů proti Leverkusenu a minimálně v tom prvním by mu mohl chybět Federico Marchetti. Italský brankář má dvě zlomená žebra a přestože se nejedná o nic vážného, v tuto chvíli ho limituje bolest.

19.07.201518:36

Lazio čeká na Marchettiho s Lulićem

Záložník Senad Lulić a brankář Federico Marchetti mají možnost spojit i další části svých kariér s Laziem, oba od vedení dostali nabídky nových kontraktů.

12.07.201509:25

Lazio si brzy pojistí Marchettiho

Federico Marchetti jedná o prodloužení smlouvy s Laziem a v průběhu příštího týdne by také mělo dojít ke konečné dohodě. Italský brankář má v tuto chvíli kontrakt na poslední rok.

sport-express.ru
16.04.201518:13

Lazio znovu i s Marchettim

Mezi tyče Lazia se po jednozápasové pauze vrátí Federico Marchetti. Italský brankář je v pořádku po zlomenině nosu a nastoupí k sobotnímu duelu s Juventusem.

09.04.201522:26

Marchetti má zlomený nos

Nepříjemné zranění utrpěl Federico Marchetti. Brankář Lazia si na tréninku zlomil nos, následně okamžitě podstoupil operaci, po níž vynechá minimálně nejbližší ligový zápas s Empoli. Mezitím bude zkušenému brankáři vyrobena speciální ochranná maska, se kterou se bude moci opětovně zapojit do tréninkového procesu.

23.03.201512:14

Perina nahradil v italské nominaci Marchetti

Mattia Perin si ze včerejšího zápasu s Juventusem odnesl zraněné rameno a vypadl z nominace Itálie na nadcházející mezistátní zápasy s Bulharskem a Anglií. Brankáře Janova zastoupí Federico Marchetti z Lazia.

04.03.201517:30

Marchetti večer chytat nebude

Laziu bude minimálně v dnešním pohárovém zápase s Neapolí chybět Federico Marchetti, italský brankář má zraněnou nohu.

10.02.201519:10

Laziu se zranil brankář Marchetti

Laziu by v nejbližších zápasech měl chybět Federico Marchetti, brankář italského klubu si ze včerejšího duelu s Janovem (0:1) odnesl zranění žeber a musel do nemocnice. Marchetti se zranil v průběhu první půli, kdy zavinil pokutový kop a byl vyloučen.

italianfootballdaily.com
12.01.201520:50

Marchetti proti Neapoli nenastoupí

Lazio Řím čeká o víkendu ligový duel s Neapolí, proti které Biancocelesti nepomůže Federico Marchetti. Zkušený brankář si musí odpykat jednozápasový trest za vyloučení v římském derby.

18.11.201411:59

Laziu se uzdravil brankář Marchetti

Federico Marchetti se po problémech s kyčlí znovu zapojil do tréninku, brankář Lazia by tak měl být k dispozici pro zápas italské ligy proti Juventusu.

09.11.201410:19

Lazio dnes bez Marchettiho

Federico Marchetti chybí v nominaci Lazia na zápas s Empoli, italský brankář má problémy s kyčlí.

06.05.201420:49

Marchetti a Postiga letos dohráli

Hélder Postiga v zimě odešel z Valencie na hostování do Lazia, vinou zranění ovšem nastoupil jenom k pěti zápasům a toto číslo do konce sezony už nerozšíří, jelikož má zraněné kolenní vazy. Kvůli zranění stehenního svalu bude v závěru sezony mimo hru rovněž brankář Federico Marchetti.

02.05.201414:34

AC Milán prý dojednává příchod Marchettiho

AC Milán podle informací Sport Mediaset úspěšně jedná o příchodu brankáře Federica Marchettiho z římského Lazia, přestupová suma by měla činit třináct milionů eur.

24.04.201412:41

Marchetti neví, co se stane

Lazio se údajně chystá prodat Federica Marchettiho, zkušený brankář se spekulacemi nezabývá. "Nenechávám se ničím ovlivnit, dělám vše pro to, abych odevzdával pro tým to nejlepší. Jaká je moje budoucnost? To nevím, hlavní je dobře dokončit sezonu," prohlásil Marchetti, který na jaře přišel o pozici brankářské jedničky.