19.06.201709:58

Leverkusen si vyhlédl Hradeckyho

Lukas Hradecky by mohl během letní přestávky vyměnit Eintracht Frankfurt za Leverkusen. Ten zřejmě opustí Bernd Leno, jenž má namířeno do AC Milán, náhradou by pak měl být právě 27letý reprezentant Finska.

transfermarkt.de
07.06.201719:58

Hradecky odmítl nabídku Frankfurtu

Eintracht Frankfurt si chtěl pojistit brankáře Lukase Hradeckyho, ten však nabídku hesenského klubu odmítl. Finský reprezentant, který má za sebou skvělou sezónu, má kontrakt jen do konce nadcházejícího ročníku, vedení "Orlů" s ním ale chce zahájit další jednání o prodloužení spolupráce.

30.04.201719:49

Hradecky z Frankfurtu do Bayernu?

Bayern Mnichov hledá novou brankářskou dvojku za Manuelem Neuerem a tou by se mohl stát Lukas Hradecky z Eintrachtu Frankfurt, o něhož má bavorský klub zájem. Finský brankář má ve Frankfurtu smlouvu jen do června 2018 a podle médií bude prodán, pokud kontrakt neprodlouží do začátku nové sezony.

sport1.de
25.04.201715:13

Hradecky údajně dostal ultimátum

Eintracht Frankfurt si chce pojistit Lukase Hradeckyho, který měl podle informací deníku Bild dostat ultimátum. Reprezentant Finska má s hesenským klubem smlouvu jen do konce příští sezóny, pokud pak údajně do začátku nadcházejícího ročníku kontrakt neprodlouží, bude muset změnit dres, aby za rok neodešel bez finanční kompenzace.

10.04.201708:58

Hradecky dostane nový kontrakt

Novou smlouvu by si měl od Eintrachtu Frankfurt vysloužit Lukas Hradecky. Finský reprezentační brankář má aktuálně s "Orly" smlouvu jen do konce nadcházející sezóny, to už by ale nemělo platit dlouho.

09.03.201720:40

Hradecky v létě očekává nový kontrakt

Lukas Hradecky je neochvějnou jedničkou Eintrachtu Frankfurtu, kde by měl působit i déle než do června 2018, kdy mu vyprší současný kontrakt. "Někdy v létě pravděpodobně dosáhneme dohody při jednáních, která vedeme," prozradil finský gólman.

transfermarketweb.com
23.01.201720:30

Hradecky si nezahraje jeden zápas

Trest na jeden ligový zápas dostal Lukas Hradecky. Finský brankář Eintrachtu Frankfurt bude pykat za vyloučení v zápase s RB Lipsko (0:3).

dfb.de
22.01.201713:19

Hradecky prvním vyloučeným Finem v BL

Lukas Hradecky se včera stal prvním finským fotbalistou, který dostal v utkání německé nejvyšší soutěže červenou kartu. Brankář Eintrachtu Frankfurt putoval pod sprchy hned v úvodu souboje s RB Lipsko, při vyběhnutí podklouzl a následně zachytil míč do rukou mimo pokutové území, čímž zabránil jednomu z domácích hráčů ve skórování do opuštěné brány.

sport-express.ru
27.12.201618:19

Hradecky by měl prodloužil s Frankfurtem

Eintracht Frankfurt si má co nevidět pojistit služby Lukase Hradeckyho. Finský brankář má s "Orly" kontrakt do roku 2018, sám je pak nakloněný jeho prodloužení.

31.07.201515:45

Hradecky oficiálně posilou Frankfurtu

Eintracht Frankfurt získal posilu mezi tři tyče. "Orli" dotáhli příchod Lukase Hradeckeho z Brøndby Kodaň, jenž by měl německý celek vyjít na 2 miliony eur plus výkonnostní bonusy.

23.07.201515:14

Hradecky v hledáčku Eintrachtu Frankfurt

Lukas Hradecky možná ukončí své působení v dánském Brøndby a vydá se do Německa. O finského brankáře a rodáka z Bratislavy má zájem Eintracht Frankfurt, který shání náhradu za Kevina Trappa.

22.06.201521:34

Hrádecký na cestě do Ruska?

Finský reprezentační brankář Lukáš Hrádecký by mohl brzy zamířit do Ruska. Brøndby je již dle informací dánských novinářů blízko podpisu jeho náhrady. O možné Hrádeckého destinaci se zatím dá jen spekulovat.