11.11.202115:18

Twente nastoupilo i s Černým

Václav Černý se přiblížil návratu do sestavy Twente. Český křídelník, jenž má za sebou druhé vážné zranění kolenních vazů, nastoupil s kapitánskou páskou do dnešního přátelského utkání za zavřenými dveřmi proti Waasland-Beverenu.

vi.nl
13.10.202114:40

Černý začal běhat

Český záložník Václav Černý pokračuje v rehabilitaci po vážném zranění kolena. Na Instagramu nizozemského Twente se objevily fotografie z tréninku, na nichž český fotbalista začal s běžeckým tréninkem. Černý je mimo hru od lednového zápasu s Ajaxem.

vi.nl
02.07.202115:02

Twente natrvalo získalo Černého

Václav Černý se vrací z Utrechtu do Twente, které se dohodlo na přestupu 23letého křídelníka. Dvojnásobný český reprezentant, jenž momentálně laboruje s přetrženým předním zkříženým vazem v koleně, podepsal dvouletou smlouvu s opcí na další dvě sezóny.

vi.nl
11.06.202111:48

Twente pracuje na příchodu Černého

Momentálně zraněný český záložník Václav Černý by se měl stát natrvalo hráčem Twente. Klub, kde hostoval z Utrechtu, pracuje na jeho přestupu.

vi.nl
14.01.202120:18

Černý odstoupil po 8 minutách

Český záložník Václav Černý si proti Ajaxu, kde v minulosti působil, příliš dlouho nezahrál. Fotbalista Twente musel kvůli zranění z duelu odstoupit už po osmi minutách.

09.01.202120:44

Černý se podílel na výhře Twente

Twente vyhrálo na hřišti Emmenu, na čemž má výrazný podíl Václav Černý. Český útočník svému týmu pomohl dvěma góly a asistencí.

19.12.202020:09

Černý asistoval na gól Twente

Twente vede na hřišti Venla, kde na branku Danila přihrával Václav Černý. Pro českého reprezentanta jde o šestou asistenci v sezóně.

11.11.202019:58

Černý si odbude premiéru v áčku

Ofenzivní univerzál Václav Černý si ve večerním přípravném utkání v Německu odbude premiéru v A-týmu české reprezentace. Třiadvacetiletý hráč nizozemského Twente Enschede v nominaci dodatečně nahradil zraněného Petra Ševčíka a hned v prvním ze tří listopadových zápasů dostal šanci v základní sestavě. Trenér Jaroslav Šilhavý až na kapitána Bořka Dočkala nasadil hráče, kteří většinou nepatří do základní sestavy. Dosud pouze jediný start za reprezentační "áčko" mají obránci Aleš Matějů a Václav Jemelka, Tomáš Holeš zatím odehrál jen tři zápasy.
Sestava ČR: Pavlenka - Matějů, Brabec, Jemelka, Novák - Holeš - Černý, Dočkal, Barák, Kopic - Krmenčík.

ČTK
07.11.202017:46

Twente pomohla asistence Černého

Václav Černý se opět zapsal do statistik za Twente, které vede na hřišti Den Haagu. Bývalý český mládežnický reprezentant potvrdil dobrou formu asistencí u gólu Queensyho Meniga.

31.10.202019:55

Černý skóroval za Twente

Václav Černý pokračuje v povedených výkonech v dresu Twente Enschede. V utkání proti Zwolle se skóroval v 51. minutě a zvyšoval už na 4:0. Už předtím si připsal navíc asistenci u třetí branky Twente.

24.10.202018:58

Černý se podílel na gólu Twente

Twente krátce po začátku utkání vede v Utrechtu, na čemž má podíl Václav Černý. Bývalý český mládežnický reprezentant se asistencí podílel na gólu Danila.

03.10.202022:24

Černý znovu skóroval za Twente

Potřetí za sebou se trefil za nizozemské Twente Enschede český křídelník Václav Černý. Ve 48. minutě zápasu proti Emmenu poslal svůj tým do vedení 1:0.

25.09.202020:25

Černý poslal Twente do vedení

Twente hostí doma Groningen a zatím vede 1:0. Skóre se měnilo ve 22. minutě, rychlý brejk úspěšně zakončil český útočník Václav Černý.

20.09.202014:51

Černý se trefil proti Feyenoordu

Václav Černý nastoupil v základní sestavě Twente Enschede na hřišti Feyenoordu Rotterdam a hned ve 2. minutě zápasu otevřel skóre úvodní brankou. Černý přišel do Twente v létě na hostování z Utrechtu.

09.07.202010:39

Černý směřuje z Utrechtu do Twente

Za Twente by měl v nadcházející sezóně nastupovat Václav Černý. Bývalý český mládežnický reprezentant má dorazit na hostování z Utrechtu, kde se po příchodu z Ajaxu neprosadil.

vi.nl
03.12.201908:52

Černý se trefil za rezervu Utrechtu

Václav Černý bojuje o místo v základní sestavě Utrechtu a včera nastoupil za rezervní tým. Ten v rámci druhé nizozemské ligy porazil Almere 3:1 a svou měrou se na tom podílel i český útočník, který v osmé minutě otevíral skóre a krátce před koncem připravil třetí branku svého týmu.

02.07.201908:58

Černý má namířeno do Utrechtu

Václav Černý se i vinou zranění nedokázal natrvalo usadit v prvním týmu Ajaxu a z Amsterdamu nyní odejde. Český útočník přestoupí do Utrechtu, kde je pro něho připraven víceletý kontrakt, kluby jsou na podmínkách transferu domluveny.

vi.nl
26.06.201911:59

Černý se blýskl hattrickem

Václav Černý se v prvním přípravném utkání Ajaxu Amsterdam na novou sezonu blýskl hattrickem. Jednadvacetiletý český útočný talent se třikrát prosadil mezi 21. a 35. minutou a semifinalistovi uplynulého ročníku Ligy mistrů pomohl k vysoké výhře 11:2 nad týmem KVV Quick 20, který sestoupil ze čtvrté ligy. Černý, jenž se vloni v září po dlouhém zranění vrátil na trávníky, v uplynulé sezoně neodehrál za A-tým Ajaxu ani jeden ligový zápas, naskočil pouze do tří utkání domácího poháru. Jinak nastupoval za druholigovou rezervu slavného klubu a v jejím dresu si připsal deset branek a 12 asistencí.

ČTK
29.03.201921:56

Černý přispěl k výhře rezervy Ajaxu

Rezervní tým Ajaxu ve druhé nizozemské lize vyhrál 2:1 v Nijmegenu a zásluhu na tom měl i Václav Černý, český útočník ve 23. minutě srovnal na průběžných 1:1.

25.03.201921:57

Černý se trefil za rezervu Ajaxu

Křídelník Václav Černý se střelecky prosadil v dresu rezervy Ajaxu Amsterdam v zápase druhé nizozemské ligy proti béčku Utrechtu. Černý skóroval v osmé minutě na 2:0, když si krátce předtím připsal také asistenci na vedoucí branku Ajaxu. Utkání však nakonec skončilo nerozhodně 3:3.