Lokeren bude pravděpodobně dalším působištěm obránce Branislava Niňaje. Slovenský mládežnický reprezentant, jenž do této chvíle hrál za Slovan Bratislava, momentálně podstupuje zdravotní testy, následně by měl s belgickým celkem podepsat smlouvu.

Niil De Pauw sice nedávno prodloužil kontrakt s Lokerenem až do roku 2017, odejít by však mohl už nyní. Zájem o 25letého útočníka hlásí Guingamp.

Hans Vanaken bude mít od příští sezóny nového chlebodárce. Ofenzivní záložník Lokerenu za blíže nespecifikovanou částku přestupuje do Clubu Bruggy, kde podepsal smlouvu až do roku 2020.

transfermarkt.de
30.04.201513:33

Mertensův stav zůstává kritický

Grégory Mertens, jenž v pondělním zápase rezervních týmů Lokerenu a Genku zkolaboval, zůstává v kritickém stavu v nemocnici. 24letý stoper dýchá jen za pomoci přístrojů. "Čekáme na nejhorší zprávu," řekl klubový mluvčí Lokerenu, jenž by měl přerušené utkání, ze kterého se stihlo odehrát dvacet minut, dohrávat v pátek.

bbc.com
28.04.201508:31

Mertens měl při zápase zástavu srdce

Belgický obránce Grégory Mertens z Lokerenu utrpěl v pondělním utkání rezervních týmů proti Genku srdeční zástavu. Čtyřiadvacetiletý zadák je podle agentury AFP v kritickém stavu v umělém spánku. Mertens zkolaboval po dvaceti minutách. Nejprve se ho pokoušeli pomocí defibrilátoru oživit doktoři obou klubů, následně i lékaři z přivolané sanitky. Poté byl stoper převezen do nemocnice v Genku a utkání bylo předčasně ukončeno.

ČTK
01.03.201518:08

O Galitsiose je zájem v Německu

Hned tři německé nápadníky má Georgios Galitsios, o obránce belgického Lokerenu se zajímají Schalke, Werder a Eintracht Frankfurt.

transfermarketweb.com
21.01.201511:59

Scholz mění v Belgii dres

Novou posilu získal Standard Lutych, z konkurenčního Lokerenu do tohoto belgického klubu přestoupil obránce Alexander Scholz. Standard za 22letého fotbalistu zaplatil dva a půl milionu eur.

19.12.201412:58

Schära by v Basileji mohl nahradit Scholz

Obránce Basileje Fabian Schär je již několik měsíců sledován předními evropskými kluby a dá se očekávat jeho odchod. Švýcarský klub se proto začíná soustředit na hledání náhrady za svého reprezentanta a jednoho hráče našel v Belgii - v Lokerenu si vyhlédl 22letého Alexandera Scholze.

31.10.201414:58

De Pauw pokračuje v Lokerenu

Niil de Pauw bude i nadále hrát za Lokeren, belgický klub se čtyřiadvacetiletým útočníkem prodloužil smlouvu do června 2017.

23.08.201411:58

Vanaken touží po přestupu do Brugg

Podle informací belgického serveru HLN, záložník Hans Vanaken vyjádřil vlastní přání vyměnit Lokeren za prestižnější adresu jménem Club Bruggy. Loňský vicemistr nicméně za svou oporu požaduje 8 milionů eur.

hln.be
16.05.201420:29

Thorgan Hazard zvolen hráčem sezóny

Nejlepším hráčem finišující sezóny v belgické lize byl zvolen Thorgan Hazard. Záložník hostující z Chelsea ve Waregemu za sebou nechal Michyho Batshuayiho ze Standardu Lutych a Hanse Vanakena z Lokerenu.

espnfc.com
22.03.201422:23

Belgický pohár kořistí Lokerenu

KSC Lokeren slaví zisk belgického poháru, v dnešním finále hraném na King Baudouin Stadium v Bruselu vyhrál 1:0 nad Zulte Waregem. Jediný gól utkání vstřelil v 57. minutě Alexander Scholz.

25.12.201310:18

Taravel přestupuje do Dinama Záhřeb

Jérémy Taravel opouští Lokeren a vyzkouší si nejvyšší chorvatskou soutěž, francouzský obránce se na čtyři a půl roku upsal Dinamu Záhřeb.

lequipe.fr
07.05.201314:30

Barrymu zřejmě skončila sezona

Brankář Lokerenu Boubacar Barry skončil při nedělním utkání belgické ligy v bezvědomí, poté co při pokusu o zákrok robinzonádou narazil hlavou do tyče. Reprezentační gólman Pobřeží slonoviny zůstal po úderu bezvládně ležet na zádech, při transportu na nosítkách už byl nicméně při smyslech. Byl převezen do nemocnice, kde strávil dva dny. Vyvázl bez zlomenin, pouze s otřesem mozku. K situaci došlo po pěti minutách hry. Barry se skokem k pravé tyči natahoval po střele, která přitom skončila těsně vedle. Jeho tým pak s náhradníkem Jugoslavem Lazičem v brance prohrál na hřišti FC Bruggy 1:2. Kvůli zranění Bary přijde patrně o zbytek sezony; Lokeren hraje ve skupině o titul, ale po sedmi z deseti kol šestičlennou tabulku uzavírá.

07.01.201308:33

De Bock přestoupil do Brugg

Posilu na levý kraj obrany získaly Bruggy v podobě Laurense De Bocka. Za 20letého hráče zaplatily Lokerenu 3,5 milionu eur, De Bock podepsal smlouvu do léta 2017.

31.08.201209:04

Belgický tisk lituje promarněné šance

Belgický tisk lituje nevyužité šance, kterou měl Lokeren ve čtvrteční odvetě s fotbalisty Plzně. Belgické noviny se ale vesměs shodují, že český tým si postup do základní skupiny Evropské ligy zasloužil. "Sen se rozplynul," píše v titulku deník Le Soir. "Tyto fáze Evropské ligy by pro nás byly trochu jako Liga mistrů," cituje list trenéra belgického týmu Petera Maese. Plzeň do Evropské ligy postoupila díky domácí výhře 1:0 přes prohru v Lokerenu 1:2. "Po vydřené výhře z posledních minut domácího utkání se Lokeren do Plzně vydával s jedinečnou šancí kvalifikovat se do základní fáze evropské soutěže. Jeden jediný gól ale nakonec Čechům stačil, aby kvalifikační vstupenku získali oni," podotkl list DH Les Sports.

30.08.201222:07

Plzeň si zahraje ve skupině EL

Výsledek odvety 4. předkola Evropské ligy: Plzeň - Lokeren 1:0 (37. Bakoš), první zápas 1:2, postupuje Plzeň.

30.08.201221:04

Plzeň o poločase vede 1:0

Plzeň udělala důležitý krok na cestě za postupem do základní skupiny Evropské ligy, v domácí odvetě po první půli vede nad Lokerenem 1:0. Ve 37. minutě se trefil Bakoš.

23.08.201222:21

Plzeň v Belgii prohrála 1:2

Výsledek prvního zápasu čtvrtého předkola Evropské ligy: Lokeren - Viktora Plzeň 2:1 (10. Harbaoui, 90+4. Mijat Marić - 29. Bakoš).