Dukla Praha Česko - Dukla Praha - Zprávy

Dukla proti Mladé Boleslavi zachránil v závěru remízu

Dukla sice v závěru utkání vydolovala alespoň remízu, to je však pro ni málo, jelikož konkurenční Karviná odskočila. Mladá Boleslav na Julisce vedla již o dvě branky, avšak domácí nesložili zbraně a dvěma zásahy v závěrečných minutách zařídili konečný výsledek 2:2.

Utrápená Dukla bude proti Mladé Boleslavi živit naději na záchranu

Poslední Dukle se vůbec nedaří, přesto stále živí naději na záchranu. Jejím dalším soupeřem bude Mladá Boleslav, která naopak dělá vše proto, aby si v příští sezóně zahrála Evropskou ligu. Naposledy však Středočeši doma zaváhali a v Praze tak budou mít co napravovat.

Jablonec otočil s Duklou a pojistil si horní skupinu

Už definitivní je po tomto kole účast fotbalistů Jablonce ve skupině o titul. Povedlo se jim totiž zvrátit nepříznivý vývoj v utkání s Duklou, ta je naopak již o čtyři body poslední. Skóre otevřel Holík, po Doumbiově vyloučení otočili Chramosta s Hübschmanem.

Jablonec se může přiblížit evropským pohárům, Dukla sestupu

V hodně odlišné pozici se nachází nedělní soupeři Jablonec a Dukla. Zatímco domácí prožívají další úspěšnou sezónu a drží pozice zaručující účast v evropských pohárech, celek z Julisky strádá a ani výhra v tomto utkání mu nepomůže z posledního místa.

Slavia pěti góly vyplenila Julisku

Snadná práce čekala v sobotu večer na fotbalisty Slavie. Ti během pětadvaceti minut rozhodli malé pražské derby na Dukle. Prosadili se Masopust, Stoch, dvakrát Hušbauer a Souček, na druhé straně korigoval stav Douděra.

Slavia si chce v derby s Duklou pojistit náskok na první místo

Vedoucí tým ligy Slavia v minulém kole pouze remizovala a tento nezdar chce odčinit na půdě poslední Dukly. Ani armádnímu klubu se naposledy nevedlo. Oba týmy tak mají co napravovat.

Klukům nemám moc co vyčíst, řekl po prohře Dukly v Opavě Skuhravý

Hráči Dukly ve 26. kole první ligy prohráli v Opavě 0:2 a zůstali na posledním místě tabulky o bod za Karvinou. Slezského nováčka poslal do vedení už v šesté minutě Tomáš Smola a po změně stran přidal pojistku střídající Bronislav Stáňa. Oba týmy dohrávaly zápas v deseti.

Dukla prohrála v Opavě 0:2 a zůstala na posledním místě

Fotbalisté Dukly ve 26. kole první ligy prohráli v Opavě 0:2 a zůstali na posledním místě tabulky o bod za Karvinou. Slezského nováčka poslal do vedení už v šesté minutě Tomáš Smola a po změně stran přidal pojistku střídající Bronislav Stáňa. Oba týmy dohrávaly zápas v deseti, když v závěru první půle dostal červenou kartu Jan Žídek a v 53. minutě byl vyloučen také hostující Ivan Ostojič. Opava v jarní části poprvé zvítězila a je jedenáctá.

Opava i Dukla se společně porvou o důležité body

Opava na jaře stále čeká na tříbodový zisk a toto čekání hodlá za každou cenu ukončit doma proti Dukle. Hosté však také potřebují body jako sůl a věří, že k dalšímu úspěchu jim pomůže znalost trenéra, jenž koučoval i Slezany.

Milošević: Proti Karviné jsme měli strach, výhra je moc důležitá

Kapitán Dukly Branislav Milošević přiznal, že domácí v předehrávce 25. ligového kola s Karvinou po skvělém začátku hráli špatně a báli se o výsledek. Srbský autor druhého gólu považoval výhru 2:1, která Pražany posunula na předposlední místo tabulky právě před slezského soupeře, za velmi důležitou.

Dukla přemohla Karvinou a vykřesala naději na záchranu

Veledůležitou záchranářskou bitvu mezi Duklou a Karvinou zvládl lépe domácí celek. Pražanům skvěle vyšel úvod duelu, kdy vstřelili dvě branky. Hosté ve zbytku zápasu usilovali o vyrovnání, avšak podařilo se jim pouze snížit.

Bitva nejhorších týmů ligy, Dukla přivítá Karvinou

Přímo existenční souboj čeká hned na úvod kola Duklu a Karvinou. Obě mužstva jsou na samém chvostu tabulky s již výraznou ztrátou na nejbližší protivníky. Vzájemný duel tudíž hodně napoví o šancích těchto celků na záchranu.

Proske podle komise poškodil Duklu ve Zlíně

Sudí Zbyněk Proske se podle Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR v sobotním zápase 24. kola první ligy mezi Zlínem a Duklou dopustil dvou chyb, kterými poškodil hostující tým. Hlavní arbitr neměl uznat první gól domácích ani odpískat penaltu proti Pražanům.

Dukla se cítí hrubě poškozena verdikty rozhodčích ve Zlíně

Podle Dukly Praha rozhodčí hrubě ovlivnili v její neprospěch sobotní utkání 24. ligového kola ve Zlíně. Klub z Julisky se cítí poškozen třemi verdikty včetně penalty v nastavení, z níž domácí Tomáš Poznar vstřelil vítězný gól na 2:1.

Zlín v závěru udolal Duklu, tři body vystřelil Poznar

Zlín poprvé v prvoligové historii porazil Duklu a drží se v první šestici. Hosté si naopak další porážkou zkomplikovali boj o záchranu a zůstávají poslední. O třech bodech se rozhodovalo až v nastaveném čase, kdy výhru Ševcům vystřelil z penalty Poznar.