FK Viagem Příbram Česko - FK Viagem Příbram - Zprávy

Plzeň znovu ztratila, po obratu přišla o výhru v nastavení

Plné zvratů bylo utkání mezi o poháry bojující Plzní a o záchranu se strachující Příbramí. Hosté šli do vedení díky Pilíkovi s Novým, načež otočili Beauguel, Brabec a Ondrášek. O konečném výsledku 3:3 rozhodl v šesté minutě nastavení Zorvan.

O poháry bojující Plzeň přivítá Příbram

Fotbalisté Plzně se po debaklu od Slavie chtějí naladit zpět na vítěznou vlnu. Šanci na to mají jedinečnou, neboť potkají předposlední tým tabulky Příbram. Ta však rovněž potřebuje zvítězit, jestli chce udržet naději na záchranu mezi elitou.

Dynamo konečně zvítězilo, mizérii Budějovic ukončil v Příbrami Čolić

Trvalo to jedenáct kol, ale přece jen se Českým Budějovicím povedlo konečně utnout černou sérii a po téměř tříměsíční pauze si do ligové tabulky připsaly tři body. Mizérie Jihočechů skončila v Příbrami, kde výhru Dynama vystřelil Benjamin Čolić.

Příbram začala venku šlapat. Uspěje i doma proti Budějovicím?

Příbrami se pod novým koučem Jozefem Valachovičem začalo dařit alespoň na cizích stadionech. Pokud se však svérázný klan Starků hodlá udržet mezi tuzemskou klubovou elitou, musí nezbytně sbírat body rovněž doma pod Brdy. Nejlépe již v sobotu proti Českým Budějovicím.

Zorvana těšilo, že Příbram napravila "világoš" a věří, že bude dýchat šnorchlem

Šťastný z napraveného "világoše" proti Bohemians 1905 i oživené šanci na záchranu v nejvyšší soutěži byl po vítězství 1:0 v Karviné fotbalista Příbrami Filip Zorvan. Právě on svou přihrávkou ve 12. minutě našel rozběhnutého Edrisu Lubegu, který vstřelil rozhodující branku. Středočeši díky výhře ve 29. kole ztrácí na příčky zajišťující setrvání v první lize už jen pět bodů.

Šiman vychytal pro Příbram nečekané vítězství v Karviné

Především díky vynikajícímu výkonu brankáře Jakuba Šimana zvítězila Příbram v Karviné a v boji o záchranu lehce ožila. Středočeši nicméně nadále tonou v sestupovém pásmu, kdežto jejich nedělní soupeř se i přes porážku pohybuje v klidném středu tabulky.

Příbram potřebuje v Karviné zvítězit

Vzhledem k poměrně náročnému losu ve zbývajících kolech potřebují fotbalisté Příbrami nutně zvítězit v Karviné, chtějí-li si ještě zachovat reálnou naději na záchranu. Naopak domácím už prakticky o nic nejde.

Bohemians ve druhém poločase rozstříleli Příbram

Po bezbrankovém prvním poločase se rozhodně nezdálo, že by u Litavky měly nastat gólové hody. Bohemians však po změně stran během necelých dvaceti minut nasázeli čtyři branky a nakonec jasně porazili domácí Příbram.

Příbram se chce přiblížit záchraně proti Klokanům

Fotbalisté Bohemians v posledních týdnech neprohrávají, nyní jejich formu otestuje Příbram, která v boji o záchranu sbírá v nedávné době také solidní výsledky.

Zlín opět nestačil na Příbram, která na jaře zvítězila poprvé

Teprve třetí vítězství v sezoně si připsala Příbram, ovšem hned druhé proti Zlínu. Středočeši porazili "Ševce" stejně jako na podzim díky jediné vstřelené brance. Mužstvo z podhůří Brd se díky prvnímu jarnímu tříbodovému zisku odlepili z posledního místa.

Dýchá se nám líp, ale cesta k záchraně je dlouhá, řekl Pilík po výhře ve Zlíně

Záložník Tomáš Pilík jako nejzkušenější hráč Příbrami v utkání 27. ligového kola ve Zlíně zařídil výhru 1:0 proměněnou penaltou. Dvaatřicetiletý středopolař věří, že první vítězství po dlouhých 15 zápasech dodá Středočechům sebevědomí v boji o záchranu a bude se jim dýchat lépe.

Zlín po třech porážkách hostí Příbram

Ačkoliv opticky je Zlín již v zóně od sestupu vzdálené, stále nemá nic jistého. Pokud bude pokračovat v bídných výkonech i nadále, mohly by jej ještě čekat trable. Šanci na odraz k lepším zítřkům má nyní proti Příbrami.

Trápení Příbrami nekončí. Podlehla i Olomouci

I v nepříliš dobré formě hrající Olomouc zůstala v sobotním klání nad síly poslední Příbrami, která se vítězství ne a ne dočkat. Oba góly padly v závěrečné dvacetiminutovce, první byl Zorvanův vlastní, pak se prosadil Houska.

Olomouc chce v Píbrami po letech konečně zvítězit

Olomouc nezvládla zápasy doma, štěstí tak Hanáci tentokrát zkusí na hřišti protivníka. Sigma se vydá na hřiště poslední Příbrami, kde však již dlouho nezvítězila. O motivaci tedy mají hosté postaráno.

Ladra neproměnil penaltu a Boleslav s Příbramí jen remizovala

Velkou ránu ve svém snažení v boji o záchranu utrpěla v neděli Mladá Boleslav. Té se proti Příbrami nedařilo, a když už dostala příležitost zlomit bezbrankový výsledek ve svůj prospěch, zahodil Ladra pokutový kop.