FK Viagem Příbram Česko - FK Viagem Příbram - Zprávy

Bartošák zajistil Karviné vítězství v Příbrami

Jediný gól rozhodl o vítězi souboje mezi Příbramí a Karvinou. Loňští aspiranti na sestup jsou letos v naprosto odlišném rozpoložení, což se i projevilo a hosté si od Litavky odvezli výhru 0:1. Rozhodl o tom po necelé půlhodině Bartošák.

Příbram se proti Karviné pokusí odčinit zaváhání z minulého kola

Dříve by šlo o záchranářský duel, tentokrát však má střet Příbrami s Karvinou jiný náboj. Domácí se sice nadále nachází ve spodních patrech tabulky, ovšem hosté ze Slezska letos bojují o něco výš a dalším bodovým ziskem by rádi vylepšili již tak slušné postavení.

Bohemians ukončili vlastní trápení i příbramskou neporazitelnost

Příbramská bodová série skončila po čtyřech zápasech. Středočeši v minulých týdnech nabrali sebevědomí, ovšem v Ďolíčku si již vylámali zuby. Nad jejich síly byli domácí Bohemians, které k první výhře po čtyřech kolech dovedl talentovaný Vojtěch Novák.

Povzbuzená Příbram bude na další body aspirovat v Ďolíčku

Příbram v posledních týdnech udivuje zdařilými výsledky a pro úterý si nabrousila zuby také Bohemians. Středočeši budou mít v Ďolíčku šanci také z důvodu rozsáhlé marodky na straně soupeře.

Brankář Kočí se vrátil do branky a Příbram přestala prohrávat

Zlepšené výkony, stálé složení základní sestavy a větší bojovnost stojí za sérií čtyř ligových zápasů Příbrami bez prohry. A možná, že Středočeši by sami dodali, že to je i návratem brankáře Ondřeje Kočího mezi tři tyče.

Příbram jediným gólem přemohla Zlín a navázala na zlepšené výkony

Příbram potvrdila stoupající formu, počtvrté v řadě neprohrála a spěchá od posledního místa co nejdál pryč. Tentokrát Středočeši vybojovali tři body proti Zlínu, který porazil gól Jaroslava Treglera.

Poradí si Zlín bez Poznara? Ševci cestují na hřiště povzbuzené Příbrami

Příbram vypadala v prvních kolech dost zoufale, avšak v poslední době zabrala a alespoň opustila poslední místo. U Litavky je však stále práce jako na kostele. Kvalitu Středočechů prověří v sobotu Zlín, jemuž restart soutěže sedl, avšak na krátkou dobu postrádá elitního střelce.

Zase jsme ztratili dva body, hodnotil Látal remízu s Příbramí

Olomoučtí v 10. ligovém kole pouze remizovali doma s Příbramí 1:1. Hanáky poslal ve 37. minutě do vedení z penalty David Houska, ale dvě minuty před koncem srovnal střídající Emmanuel Antwi. Hosté potřetí po sobě bodovali a opustili poslední místo v tabulce. Sigma podruhé za sebou ztratili v závěru vítězství a může přijít o třetí příčku.

Olomouc opět nezvládla závěr a dovolila Příbrami opustit dno tabulky

Prvních 60 minut zápasu na Andrově stadionu nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí Olomouc měla ztratit body. Jenže poté svěřenci kouče Radoslava Látala polevili a nechali Příbram vyrovnat. Sigma se tak musí klepat o třetí místo, naopak Středočeši opustili poslední místo, na které spadla Opava.

Olomouc bude hájit třetí místo proti Příbrami

Loni spolu bojovaly ve skupině o záchranu, letos se však nachází v úplně odlišném rozpoložení. Sigma Olomouc je v tabulce třetí, zatímco Příbram teprve minulý týden poprvé zvítězila a je na samém dně tabulky.

Podle Vávry dodá Příbrami první výhra v sezoně ohromnou motivaci

Útočník Stanislav Vávra je přesvědčen, že první výhra v ligové sezoně dodá Příbrami ohromnou motivaci do další práce. Středočeši v utkání 9. kola porazili po obratu favorizovanou Mladou Boleslav doma 2:1 a v nejvyšší soutěži zvítězili po 10 zápasech.

Příbram s Boleslaví otočila a poprvé zvítězila

První vítězství v sezóně si v sobotu připsala Příbram. Ta na domácím hřišti proti Mladé Boleslavi prohrávala po trefě Michala Škody, ve druhém poločase však díky brankám Voltra a Vávry otočila na konečných 2:1.

Boleslav chce v Příbrami navázat na poslední zisk

Na hřiště poslední Příbrami zavítá celek z opačného konce Středočeského kraje. Mladá Boleslav v uplynulém kole po třech utkáních zvítězila a doufá, že konečně najede na vítěznou vlnu. Domácí pak budou zřejmě rádi za jakýkoliv bodový zisk.

Zbrojovka ztratila s Příbramí vedení a jen remizovala

Nerozhodným výsledkem skončilo klání dvou celků ze sestupových pozic. Brno na svém hřišti přivítalo poslední Příbram a brzy také vedlo po trefě Hladíka, hosté však srovnali z penalty Tomášem Pilíkem. Pokutový kop se měl zahrávat i na druhé straně, video jej však odvolalo.

Souboj na sestupových pozicích, Brno přivítá Příbram

Zápas dvou týmů vyskytujících se ve spodních patrech tabulky bude k vidění v neděli odpoledne v Brně. Domácí Zbrojovka tam po premiérovém vítězství přivítá tým, který na něj stále čeká, a to Příbram.