FK Viagem Příbram Česko - FK Viagem Příbram - Expres Zprávy

23.07.202014:01

Duel Příbrami s Teplicemi je prý odložen

Příbram oznámila, že její podvečerní zápas čtvrtého kola prvoligové skupiny o záchranu doma s Teplicemi byl kvůli koronaviru v týmu Opavy odložen. Zřejmě se nebudou hrát ani zbylá dvě utkání dnešního programu Opava - Olomouc a Zlín - Karviná. Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže, to ale dosud nepotvrdila. Stejně jako očekávaný konec sezony. Ta se totiž musí dohrát do 2. srpna, což se kvůli nařízené izolaci opavského týmu nestihne.

ČTK
11.06.202000:17

Hned tři hráče bude postrádat Ostrava

Ostrava se budou muset v posledním kole základní části první ligy doma obejít kvůli karetnímu trestu hned bez tří hráčů. Chybět budou vyloučený Milan Jirásek a kvůli žlutým kartám pak Jiří Fleišman s Adamem Jánošem. Dva hráče bude mít z disciplinárních důvodů mimo vedoucí Slavia. Pražanům vypadnou vyloučený Stanislav Tecl a kvůli čtyřem žlutým kartám pak Júsuf Hilál. Kvůli osmi napomínáním si ve 30. kole nezahrají i plzeňský Tomáš Chorý a příbramský Jaroslav Tregler, za čtyři žluté karty si odpočine sparťan Dávid Hancko. Minimálně jednozápasový trest za vyloučení čeká i na teplického Matěje Radostu a Milana Petrželu ze Slovácka.

ČTK
10.06.202022:18

Horváth: Byli jsme šťastnějším týmem

Příbram porazila Liberec a doma zvítězila poprvé od srpna. "Jsem spokojen za tři body, ale je si třeba přiznat, že i Liberec měl nějaké šance. My jsme byli dnes šťastnějším týmem. Jsme rádi, že se střelecky probudil Nový, ale hodně práce udělali při jeho trefách i další hráči. Hřiště bylo hodně podmáčené, celý zápas pršelo, pro oba týmy to bylo složité. Liberec má do podobných podmínek do rozehrávky vhodnější hráče. Ale my jsme se agresivitou s tím vyrovnali a udělali další malý krůček k tomu, abychom mohli začít přemýšlet o záchraně. Honza Rezek potřeboval trochu volna v náročném programu, v pátek se již znovu zapojí do tréninku," uvedl příbramský trenér Pavel Horváth.

ČTK
06.06.202019:29

Horváth: Dnes jsme si nezasloužili ani bod

Zklamání zavládlo odpoledne v táboře Příbrami. Ta nastoupila k důležitému utkání ve Zlíně a podala špatný výkon, po němž podlehla 0:1. "Dnes jsme si nezasloužili ani bod, zejména v prvním poločase jsme byli až skoro zbabělí, báli jsme se hrát. Procento zkažených přihrávek bylo neskutečné. Po přestávce jsme něco změnili, malinko jsme se zlepšili, ale chyběla nám finální a předfinální fáze. Čas letí, ale věřím, že jsme schopni se zlepšit. Se Slavií jsme hráli dobře, ale nebyli jsme pod takovým tlakem. Dnes jsme měli co ztratit a neunesli jsme to. Co se týče nařízené penalty, já jsem myslel, že bude, už když sudí pískl poprvé," řekl k zápasu trenér Pavel Horváth.

ČTK
06.06.202016:36

Příbram dohrává bez zraněného Rezka

Příbram bojuje o body ve Zlíně a duel nedohraje Jan Rezek, zkušený fotbalista si v úvodu poranil koleno a musel střídat.

03.06.202008:36

Horváth: Podali jsme solidní výkon

Hodně blízko k velkému překvapení byla včera Příbram. Doma proti Slavii dlouho držela bezbrankovou remízu, než se v 82. minutě prosadil Petar Musa. "Vzhledem k průběhu jsme už už mysleli na kýžený bod, proti lídrovi jsme ale podali solidní výkon. Samozřejmě, stále děláme některé věci špatně, ale budeme na tom dělat a věřím, že se zlepšíme. O poločase jsme si říkali, že musíme pokračovat ve své hře, ale představoval bych si větší důraz. A chtěli jsme více zazlobit v ofenzivě, dvakrát jsme takové menší šance měli, byť jen po standardkách. Slavii pomohlo střídání, noví hráči oživili hru, Musa se těžko brání. Slavia náš nakonec přetlačila," hodnotil duel domácí trenér Pavel Horváth.

ČTK
30.05.202018:33

Bojovnost zvítězila nad fotbalovostí, řekl Horváth

Příbram vyhrála na hřišti Olomouce a po 18 ligových zápasech bodovala naplno. "Dneska pravděpodobně zvítězila bojovnost nad fotbalovostí. V prvním poločase jsme měli problémy s tím, že Sigma dobře kombinovala. Nezachytávali jsme hráče a nechali jsme si dát gól. Měli jsme ale taky spoustu dobrých pozic, které jsme nevyužili. Možná jsme byli zbytečně moc nervózní. Po celkem pěkné a hezké akci, která ještě neskočila gólem, to Antwi hezky trefil a vyrovnal. To nám před poločasem hodně pomohlo. Sigma pak měla velký tlak, nám ale vyšla brejková akce a spojení Rezka s Polidarem. Je to pro nás takový první větší krok v boji o záchranu a vytvořili jsme tlak na týmy před námi. Moje pocity po první trenérské výhře v lize jsou samozřejmě dobré," řekl příbramský kouč Pavel Horváth.

32. z pen. Rezek.
Sestava Příbrami: Melichar - Kvída, Dramé, Kingue, Nový - Rezek, Tregler, Zorvan, Antwi, Polidar - Slepička. Střídali: Pazdera, Škoda, Díl, Hájek, Kříž, Kleščík, Šimek. Trenér: Horváth.

Sestavy:
Plzeň: Sváček (46. Staněk) - M. Havel, Gabriel (74. Kaša), Pernica, Hloušek (74. Hezoučký) - Hořava (62. Káčer), Díaz, Herc - Kepl (83. B. Havel), Chorý, Kovařík. Trenér: Guľa.
Příbram: Vantruba - Kvída, Dramé, Kingue, Antwi, Škoda, Tregler, Rezek, Nový, Zorvan, Šašinka. Trenér: Horváth.

ČTK
13.05.202014:18

Příbram - Vyšehrad 2:1

Příbram - Vyšehrad 2:1 (1:0)
Branky:
6. Pinc z pen., 73. vlastní - 80. Čvančara.
Sestava Příbrami: Melichar - Pazdera, Šimek, Kleščík, Svoboda, Díl, Soldát, Hájek, Vais, Kříž, Pinc. Trenér: Horváth.

ČTK
16.04.202020:16

Zemřel příbramský útočník Pazdera

Ve věku 57 let zemřel bývalý útočník Jaroslav Pazdera. Historicky nejlepší příbramský střelec si krátce zahrál za Spartu Praha, které jedním ligovým gólem pomohl k zisku mistrovského titulu v ročníku 1990/91. Pazdera strávil na Letné jen měsíc. Trenéru Václavu Ježkovi se rozpadl útok a nový muž z Příbrami se hned při debutu 2. prosince 1990 proti Chebu uvedl gólem. Pak si Pazdera zahrál ještě proti bratislavskému Interu a k 1. lednu přestoupil do Rakouska. O jeho středečním úmrtí informoval příbramský klub, za který Pazdera nastřílel více než 130 branek.

ČTK
11.03.202017:54

Příbram povede Horváth

Fotbalisty Příbrami se pokusí v nejvyšší soutěži zachránit Pavel Horváth. Bývalý záložník s posledním celkem první ligy podepsal smlouvu do června 2021 a u týmu nahradil odvolaného Romana Nádvorníka. Dočasně tým vedl Petr Čuhel.

ČTK
25.02.202010:40

Příbram odvolala trenéra Nádvorníka

Roman Nádvorník byl po necelém roce odvolán z funkce trenéra Příbrami. Klubu se pod jeho vedením nedaří a je na posledním místě tabulky, když z 22 zápasů uhrál jenom třináct bodů.

fkpribram.cz
17.02.202020:55

Nádvorník: Sráží nás individuální chyby

Hodně mizerně začala druhou polovinu sezony Příbram, ta selhala v Jablonci a domů si odvezla vysokou prohru 0:4. "Měli jsme v poslední době s Jabloncem dobrou bilanci, na zápas jsme se moc těšili a věřili si, že můžeme překvapit. Cítil jsme z hráčů velké odhodlání, ale co je to platné, když pak uděláme velké chyby. Do druhé branky jsme nehráli špatně, ale takový soupeř jako Jablonec už zápas nepustí. Pak už domácí ten zápas jasně ovládli. Sráží nás individuální chyby. První poločas nebyl vůbec špatný, ale při takových chybách se není co divit, že zkušený soupeř nezaváhá," hodnotil duel trenér Roman Nádvorník.

35. Šimek.
Sestava Příbrami: Kočí - Pazdera, Šimek (45.Dramé), Kleščík, Nový - Polidar (30. Voltr, 70. Yilmaz), Tregler, Zorvan, Rezek (60. Kříž) - Škoda (80. Hájek), Jindráček (60. Šašinka). Trenér: Nádvorník.

ČTK
04.02.202018:21

Příbram - Tula 1:1

1. FK Příbram - Arsenal Tula 1:1 (0:1)
Branky:
73. Nový - 38. Lomovickij.
Sestava Příbrami: Vantruba - Pazdera, Kvída, Kleščík, Cmiljanović (40. Nový) - Voltr (85. Budínský), Soldát (65. Dramé), Rezek, Sehit (46. Kříž), Díl (46. Polidar) - Slepička (60. Šašinka). Trenér: Nádvorník.

ČTK
01.02.202015:12

Příbram - Jaroslavl 2:2

Příbram - Jaroslavl 2:2 (0:1).
Branky:
55. a 71. Polidar - 22. Pokidyšev, 89. Betjužnov.
Sestava Příbrami: Kočí - Pazdera, Klesčík, Dramé, (80. Kvída), Nový - Polidar, Tregler, Zorvan, Kríž (60. Rezek), Škoda - Jindráček (60. Slepička). Trenér: Nádvorník.

ČTK
25.01.202015:22

Příbram - Vltavín 4:0 (2:0)

Přípravné utkání v Praze-Satalicích:
1. FK Příbram - Vltavín 4:0 (2:0)
Branky:
14. Slepička, 32. Nový, 76. Voltr, 80. Kvída.
Sestava Příbrami:
I. poločas: Kočí - Pazdera, Šimek, Kleščík, Nový - Voltr, Zorvan, Soldát, Kříž - Slepička, Škoda.
II. poločas: Vantruba - Soldát, Kvída, Dramé, Antwi - Polidar, Zorvan, Kříž (60. Tregler), Hájek - Díl, Voltr. Trenér: Nádvorník.

ČTK
19.01.202016:16

Polidar se vrací do Příbrami

Mladý záložník Matěj Polidar bude i na jaře hostovat ze pražské Sparty v Příbrami. S letenským týmem absolvoval dvacetiletý fotbalista dva týdny zimní přípravy a nyní se vrací k Litavce. "Moc se mi tu líbilo. Jsem rád za takovou zkušenost, byť to byly jen dva týdny. Poznal jsem, jak to tu chodí, a trénoval jsem se skvělými hráči. Určitě mi to něco dalo, vím, na čem dál pracovat. V létě se vrátím a znovu zabojuju o svoje místo," uvedl Polidar pro web Sparty. Za Příbram, odkud loni v září do Sparty přestoupil, dosud odehrál v první lize 27 zápasů a dal jeden gól.

ČTK
18.01.202012:39

Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 4:0

Zimní Tipsport liga:
Skupina A (Praha-Horní Počernice):
Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 4:0 (1:0).
Branky:
53. a 87. Hronek, 18. Puškáč, 57. Šmíd.
Sestavy: Bohemians:
I. poločas:
Le Giang - Köstl, Bederka, Šmíd - Vaníček, Jindřišek, Vacek, Podaný - Novák - Puškáč, Nečas.
II. poločas: Le Giang - Krch, Bederka, Šmíd (63. Hůlka) - Záviška, Vacek (63. Ljovin), Rada, Schumacher - Hronek - Vodháněl, Nečas (63. Pulkrab). Trenér: Klusáček.
Příbram:
I. poločas:
Kočí - Pazdera, Kleščík, Dramé, Cmiljanovič - Yilmaz, Zorvan, Tregler, Díl - Jindráček, Sehit.
II. poločas: Vantruba - Nový, Kvída, Šimek, Antwi - Hájek, Soldát, Kříž, Budínský - Zorvan, Jindráček (77. Vokřínek). Trenér: Nádvorník.