SK Kladno Česko - SK Kladno - Zprávy

Kladno s 20 hráči, Plzeň bez nejlepších střelců

Bez svých dvou nejlepších střelců Martina Filla a Marka Jarolíma zahájili dnes přípravu na jarní část fotbalové ligy hráči Viktorie Plzeň. Takto oslabeni budou Západočeši hájit překvapivé šesté místo, které vybojovali v podzimní části sezony. Jejich největší opory získaly nová angažmá - Fillo zamířil do norského Stavangeru, kapitán Jarolím posílil Slavii Praha.

Kladno stráví zimní přípravu v domácím prostředí

Fotbalisté SK Kladno stráví celou zimní přípravu v domácích podmínkách. Po dovolené se poprvé sejdou ve středu 3. ledna, pak je čekají zápasy v mostecké skupině Tipsport ligy.

Slavisté vyhráli a stali se podzimními mistry

Členové slávistického mužstva můžou ode dneška klidně spát, ve středu je sice čeká ještě poslední zápas v Lize mistrů se Sevillou, ale z prvního místa je letos už nikdo nesesadí. Červenobílí vyhráli zásluhou přesné hlavičky Vladimíra Šmicera na Kladně a druhé Teplice na ně ztráci pět bodů, i když mají zápas s Jabloncem k dobru.

Preview: SK Kladno - Slavia Praha

Předehráváné 16. kolo nejvyšší české soutěže otevře utkání Kladna se Slavií, které začíná v sobotu od 17 hodin. Slavia již třikrát za sebou nevyhrála, pokaždé odcházela ze hřiště s bodem, zato Kladno po skvělém představení doma proti Ostravě dokázalo bodovat i v Olomouci. Slavia si případnou výhrou pojistí první pozici v ligové tabulce.

SK Kladno - Baník Ostrava 3:0

V dohrávce 14. kola nejvyšší soutěže zajížděla favorizovaná Ostrava na hřiště Kladna. Ostravští jeli pro výhru, kterou by se dotáhli na třetí Spartu, ovšem na Kladně zažili pořádný šok, jelikož prohráli vysoko 0:3. Nutno dodat, že domácí vyhráli naprosto zaslouženě.

Preview: SK Kladno - Baník Ostrava

Pondělní televizní zápas mezi Kladnem a Ostravou uzavře program 14. kola Gambrinus ligy. Kladenští budou chtít na svém hřišti odčinit vysokou porážku od Zlína proti Baníku. Hosté jako nejlepší pátý celek tabulky jedou do středočeského regionu vyhrát, aby neztratili kontakt s nejlepším triem.

Tescoma Zlín - SK Kladno 4:0

Zlínští fotbalisté jednoznačně rozdrtil Kladno 4:0, všechny branky padly ve druhém poločasu, který totálně nezvládli hosté. Domácí si tak spravili střeleckou chuť a potvrdili vítězství z Mladé Boleslavi. Zlín se díky dnešní výhře posunul na šesté místo s 19 body. Pro Středočechy to byla třetí porážka v řadě za sebou.

Preview: Tescoma Zlín - SK Kladno

Zlín přivítá na svém stadionu Letná fotbalisty z Kladna. Domácí celek bude chtít potvrdit překvapivou výhru z Mladé Boleslavi, hosté jedou na Valašsko s cílem konečně bodovat, poslední dva zápasy vyšli úplně naprázdno.

SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:2

Plzeň podruhé v sezoně veze tři body z hřiště soupeře, napravila selhání v poháru proti druholigovým Bohemians a na Kladně vyhrála 2:1. Viktorka se tak posunula v tabulce na pátou pozici, o kterou ji ovšem ještě může připravit Brno, které hraje doma s Bohemians 1905.

Preview: SK Kladno - Viktoria Plzeň

Kladenským se před začátkem soutěže příliš nevěřilo, ale předpovědi se zatím úplně nevyplňují a Kladno patří do klidného středu tabulky, nyní se nachází na desáté příčce. Plzeň je na osmé pozici s patnácti body a domácí ji mohou, v případě vítězství, bodově dotáhnout. Oba týmy by rády v nedělním souboji zvítězily, ovšem Kladno doma neztrácí body a Plzeň prohrála venku již čtyři utkání v řadě.

Sparta Praha - SK Kladno 4:1

Sparťané si v dnešním utkání s Kladnem spravili chuť po sérii nepovedených výkonů v lize a také odčinili ostudnou porážku s Curychem v Poháru UEFA. Domácí již od deváté minuty prohrávali, ale do konce poločasu stihli skóre ještě otočit. Vítězství potvrdili po změně stran dalšími dvěma brankami.

Preview: Sparta Praha - SK Kladno

Sparta prochází velmi těžkým obdobím. V lize získala z posledních pěti zápasů jen čtyři body, ve čtvrtek pak doma ostudně prohrála v Poháru UEFA se švýcarským Curychem. Navíc tým postihla viróza, takže není vůbec jasné, kdo dnes proti Kladnu nastoupí.

SK Kladno - Bohemians 1905 2:1

Bohemka přijela na Kladno prolomit sérii proher, soupeř chtěl konečně, od debaklu kdy nasázel pět branek Budějovicím, vyhrát. Hrálo se za chladného počasí, dokonce padal sníh, ale přesto si na čtyřtisícový kladenský stánek našlo cestu 3725 diváků. Velký podíl na této kulise mají fanoušci Bohemians, kvůli kterým musel být v druhé půli zápas dokonce na chvíli přerušen.

Preview: SK Kladno - Bohemians 1905

Ve svém historicky prvním vzájemném zápase se v neděli utkají Kladno s Bohemians 1905. Oba týmy se nacházejí ve spodní části tabulky a reálně se jich týká boj o udržení v nejvyšší soutěži.

Slovan Liberec - SK Kladno 1:1

Liberecká krize pokračuje i nadále. Slovan se proti Kladnu dostal už v prvním poločase do vedení, jenže 13 minut před koncem dokázal vyrovnat Kúdela a připravil tak domácí fotbalisty o druhou výhru v letošní sezóně.