SK Kladno Česko - SK Kladno - Zprávy

SK Kladno - Sigma Olomouc 2:3

Dva diametrálně odlišné poločasy přinesly nakonec pět branek. Ze šaten přišly na druhý poločas naprosto jiné týmy, na kterých šla vidět touha vyhrát. To se nakonec podařilo Olomouci, která tak po dvou prohrách konečně bodovala. Kladenští zůstávají na chvostu ltabulky.

Preview: SK Kladno - Sigma Olomouc

Kladno se na jaře poprvé představí na domácím stadionu Františka Klose, kam zamíří Olomouc. Ta se v posledních týdnech topí v úplatkářské aféře a z rozjetého válce, který předváděnou hrou a útočnými manévry drtil soupeře, se stal jen rezavý stroj.

1. FC Brno - SK Kladno 3:0

Jarní jízda Brna pokračuje i nadále ve velkém tempu. Proti poslednímu Kladnu se ani parta okolo středopolaře Polácha pořádně nenadřela, a přesto si připisuje další výhru.

Preview: 1. FC Brno - SK Kladno

Brno si na jaře drží skutečně báječnou formu. Zatímco na konci podzimních měsíců se trápilo a velmi rychle klesalo k sestupovým příčkám, nyní už mít strach o setrvání mezi elitou nemusí. Svou pozici by mělo v tomto kole potvrdit další výhrou, vždyť na jeho půdu zamíří poslední Kladno.

Ostrava, Kladno i Bohemians 1905 se mohou vrátit na své stadiony

Fotbalisté Baníku Ostrava, Kladna i Bohemians 1905 mohou odehrát zápasy 22. kola první ligy na svých stadionech, i když nemají vyhřívané trávníky. V hlasování per rollam o tom rozhodly prvoligové kluby. ČTK to dnes sdělil ředitel svazového oddělení profesionálního fotbalu Ivo Lubas.

Svoboda si splnil sen, v patnácti si zahrál Gambrinus ligu

Talentovaný Patrik Svoboda si včera splnil velkou životní touhu a v pouhých patnácti letech naskočil v kladenském dresu do utkání nejvyšší soutěže. Velkou premiéru nadějnému útočníkovi pokazil fakt, že Kladno na pražském Strahově podlehlo Plzni 1:3. I tak na závěrečnou dvacetiminutovku, kterou strávil na hřišti, Svoboda nezapomene.

SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:3

Kladno doma podlehlo Plzni výsledkem 1:3. Hosté dali všechny tři góly v rozmezí 54. a 69. minuty, domácí jen korigovali deset minut před koncem na konečných 1:3.

Vrba: Celkově jsme zápas zvládli dobře

Podle kladenského kouče Martina Hřídela o prohře jeho mužstva v duelu s Plzní 1:3 rozhodly první dva góly hostujícího týmu, na které už "domácí" prý jen těžko mohli reagovat.

Preview: SK Kladno - Viktoria Plzeň

Po pohárech toužící Plzeň zajíždí v sobotu pro povinné body do Kladna. Středočeši ale musí nutně zlepšit své domácí výsledky, jestli se chtějí v prvoligové soutěži udržet. Přítěží tak může být dočasné vyhnanství na Strahově.

FK Jablonec - SK Kladno 1:0

Jablonec napravil výprask z Ostravy a doma těsně porazil Kladno. O výhru 1:0 se postaral svou brankou Marek Jarolím, který skóroval deset minut před koncem první půle.

Preview: FK Jablonec - SK Kladno

V nedělním zápase Jablonec - Kladno jsou jednoznačným favoritem domácí fotbalisté. Středočeši, kteří okupují sestupové pásmo, potřebují bodovat a v Jablonci nemají co ztratit.

SK Kladno - Sparta Praha 0:1

Sparta odčinila zaváhání z minulého týdne a dnes si poradila nejtěsnějším možným rozdílem s Kladnem. Výhru zařídil Letenským proměněným pokutovým kopem Igor Žofčák.

Preview: SK Kladno - Sparta Praha

Sparta nastoupí do zápasu s Kladnem s jasným cílem napravit nepovedený vstup do jarní části nejvyšší soutěže, když doma pouze remizovala s Příbramí.

FK Mladá Boleslav - SK Kladno 0:1

Mladá Boleslav doma překvapivě podlehla předposlednímu Kladnu, když prohrála 0:1. Jedinou branku vstřelil již ve čtvrté minutě Strnad.

Preview: FK Mladá Boleslav - SK Kladno

Hned v úvodu jarní časti ligy se dočkáme souboje dvou středočechů, Mladé Boleslavi s Kladnem.