Viktoria Plzeň Česko - Viktoria Plzeň - Zprávy

Plzeň odráží zájem Slavie novou smlouvou pro Šulce

Pavel Šulc prodloužil smlouvu s Viktorií Plzeň do roku 2026. Původní kontrakt se západočeským prvoligovým klubem by dvaadvacetiletému ofenzivnímu záložníkovi, o kterého se podle médií zajímala pražská Slavia, vypršel po této sezoně. Viktoria o novém tříletém kontraktu informovala na svém webu.

Koubek po rekordní výhře: Tým je na dobré cestě, na Spartě se nebudeme schovávat

Trenér plzeňských hráčů Miroslav Koubek si po vítězství 6:2 nad Pardubicemi v devátém kole první ligy pochvaloval výkon domácího týmu, který dvanáctou soutěžní výhrou po sobě překonal vlastní rekord. Dvaasedmdesátiletý kouč na tiskové konferenci ujistil, že Viktoria se ani příští sobotu na hřišti mistrovské Sparty nebude schovávat, ale plánuje hrát náročný fotbal.

Probuzená plzeňská ofenziva neměla s Pardubicemi slitování, demolici řídil Durosinmi

Fotbalisté Viktorie Plzeň zdolali v utkání devátého kola Fortuna ligy na domácím hřišti Pardubice vysoko 6:2, a připsali si tak už 12. výhru v soutěžním zápase za sebou. Hosté se sice ujali vedení po necelé čtvrthodině zásluhou Denise Darmovzala, ale Západočeši ještě v první půli skóre otočili třemi přesnými zásahy. Výraznou stopu nesl na skvělém výsledku Rafiu Durosinmi, jenž si připsal ke dvěma trefám i asistenci.

Rozjetá Plzeň bude proti Pardubicím útočit na dvanáctou výhru v řadě

Také po reprezentační pauze pokračuje Plzeň ve sběru plného počtu bodů. Proti Pardubicím budou Západočeši útočit na již dvanácté soutěžní vítězství v řadě. Musí se ale mít na pozoru, neboť hosté by rádi navázali na své poslední venkovní utkání, kdy uspěli v Teplicích.

Kalvacha potěšil jeden z nejhezčích gólů, podle Koubka je "klukem na pusinku"

Lukáš Kalvach označil svůj gól, kterým rozhodl o výhře 1:0 nad kosovským Ballkani, za jeden z nejhezčích v kariéře. Trenér Viktorie Miroslav Koubek ocenil osmadvacetiletého záložníka nejen za výkon ve čtvrtečním úvodním utkání skupiny Evropské konferenční ligy.

Plzeň se s kosovskými nájezdníky opět natrápila. Ballkani poslal domů s prázdnou Kalvach

Plzně porazila v úvodním utkání skupiny C Evropské konferenční ligy FC Ballkani 1:0. Kosovský celek Viktorii dlouho trápil, domácí se ovšem zásluhou trefy Lukáše Kalvacha ze 73. minuty nakonec dočkali vítězství. Svěřenci trenéra Miroslava Koubka tak nezopakovali remízový průšvih z kvalifikační fáze proti Dritě a dalšího soupeře z nejmladšího státu Balkánu porazili.

Hejda před Ballkani: Po Zlínu nelétáme v oblacích, čeká nás těžký soupeř

Plzeňští hráči podle kapitána Lukáše Hejdy po nedělním ligovém vítězství 7:1 ve Zlíně nelétají v oblacích a nepodcení čtvrteční úvodní utkání skupiny Evropské konferenční ligy s Ballkani. Obránce Viktorie na tiskové konferenci označil kosovského mistra za tým se šikovnými hráči a zajímavou ofenzivou.

Koubek nesouhlasí, že Plzeň je proti Ballkani jednoznačným favoritem

Trenér Plzně Miroslav Koubek před úvodním zápasem skupiny Evropské konferenční ligy proti Ballkani nesouhlasí s názorem sázkových kanceláří, které Viktorii pasovaly do role jasného favorita čtvrtečního domácího utkání.

Plzeňští domácím zápasem s Ballkani rozehrají skupinu Konferenční ligy

Plzeňské ve čtvrtek čeká premiéra v hlavní fázi Evropské konferenční ligy. Svěřenci trenéra Miroslava Koubka proti kosovskému týmu Ballkani otevřou skupinu C, ve které jsou ještě Dinamo Záhřeb a Astana. Utkání ve Štruncových sadech začne ve 21:00.

Lepší přípravu na pohár jsme si nemohli přát, řekl Šulc po výhře 7:1 ve Zlíně

Dvěma brankami v rozmezí pěti minut prvního poločasu přispěl plzeňský fotbalista Pavel Šulc k rekordní výhře 7:1 ve Zlíně v osmém ligovém kole. Viktoria se podle Šulce výborně naladila na start skupinové fáze Evropské konferenční ligy.

Vrbovy plány se při střetu zkušených stratégů brzy zbortily. Kanonáda Plzně poslala Zlín na dno

Fotbalisté Viktorie Plzeň natáhli v osmém kole Fortuna ligy vítěznou sérii, když Zlín na jeho hřišti zdemolovali 7:1. O osudu duelu rozhodla úvodní půlhodina, během níž se už za vedení hostů nechal nejprve vyloučit domácí Jakub Černín a následně dvakrát skóroval Pavel Šulc. Svěřenci Miroslava Koubka poté soupeře zcela rozebrali, a udělali tak další vrásky na čele Pavla Vrby, jehož tým se propadl s hrozivým skóre 6:19 na poslední příčku tabulky.

Naváže Plzeň na sérii výher? Ve Zlíně má pro to ideální příležitost

Rozjeté Plzni nepřišla reprezentační pauza úplně vhod. Po jejím konci však mají Západočeši ideálního soupeře k tomu, aby se rychle vrátili do formy. Hrají totiž ve Zlíně, jenž se potácí u dna tabulky. Na domácí půdě ale "Ševci" umí zlobit.

Brankář Jedlička se vrací do Bohemians, z Plzně bude hostovat do konce sezony

Plzeňský brankář Martin Jedlička naváže na jarní část minulé sezony a aktuální ročník stráví na hostování v Bohemians 1905. Pražský celek oznámil příchod pětadvacetiletého fotbalisty na klubovém webu.

Cadu: Můj nejhezčí gól v české lize, na šanci v Plzni jsem hodně pracoval

Cadu označil gól, kterým pomohl Plzni k výhře 2:0 nad Bohemians 1905 v sedmém ligovém kole, za svou nejhezčí trefu v české nejvyšší soutěži. Šestadvacetiletý krajní hráč má radost ze současné formy, na tiskové konferenci prohlásil, že tvrdě pracoval na tom, aby ve Viktorii dostal šanci.

Koubkova družina smetla z cesty dalšího soupeře. Bohemka opět dostala gól do šatny

Fotbalisté Viktorie Plzeň potvrdili rostoucí výkonnostní trend, když v sedmém kole Fortuna ligy porazili Bohemians 2:0, a připsali si tak devátou soutěžní výhru v řadě. Západočeši vstoupili do utkání sebevědomě, což brzy přetavili v úvodní gól z kopačky Rafia Durosinmiho. Ačkoliv se poté Klokani dostali do několika šancí, ještě před pauzou prohrávali o dvě branky, když se prosadil brazilský záložník Cadu. Hostující celek si tak stejně jako v norském Bodö či naposledy v Českých Budějovicích nechal dát gól chvíli před poločasovou přestávkou.