Viktoria Žižkov Česko - Viktoria Žižkov - Zprávy

FK SIAD Most - Viktoria Žižkov 1:0

Vývoj zápasu rozhodlo brzké vedení domácích, když se prosadil v pádu Toleski. Žižkov poté útočil a snažil se vymýšlet, jak srovnat. Hned třikrát se jim to povedlo, ale ani jeden z gólů nebyl uznán. Jinak však hosté žádné šance neměli. Teprve v poslední minutě nedal tutovku Procházka.

Preview: FK SIAD Most - Viktoria Žižkov

Poslední Most bude v neděli hostit fotbalisty ze Žižkova. Domácí budou chtít po dlouhé době slavit vítězství. Pražská Viktoria jede do Mostu potřetí za sebou bodovat.

Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:1

Slavia ztratila dva body ze svého náskoku v čele tabulky, v pražském derby totiž jen remizovala na Žižkově. Na velmi těžkém terénu sice vedla, ale v nastaveném čase o vítězství přišla.

Preview: Viktoria Žižkov - Slavia Praha

Žižkovu se doma začíná dařit, v zápasech proti Zlínu a Olomouci udržel čisté konto a připsal si důležitých šest bodů. Slavia již jednou po Lize Mistrů derby hrála, proti Bohemians si po vítězství nad Steaou připsala zatím jedinou prohru.

Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:0

Pražané si s Hanáky poradili, i když se překvapivě na hřišti objevila útočná hrozba pro domácí, Melinho. Žižkov rozhodl v závěrech poločasů. Nejdříve se tři minuty před přestávkou trefil po centru Švancary Novotný. Deset minut před koncem zápasu rozhodl o vítězi chladnokrevnou kličkou brankáři Kušnír.

Preview: Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc

Na Žižkově se, již tradičně dopoledne v 10:15, střetnou domácí Viktoriáni se svým ligovým sokem, kterým tentokrát bude Sigma Olomouc. Domácí zatím podávají nevyrovnané výkony a potácejí se v sestupových patrech prvoligové tabulky, momentálně se nachází na 15. příčce. Sigma je v tabulce Gambrinus ligy na sedmém místě, s tím, že má stejně bodů jako pátá Boleslav.

FK Teplice - Viktoria Žižkov 4:1

Skvělý obrat se dnes podařil hráčům Teplic. Po gólu Straceného šli domácí do kabin s jednogólovým mankem, jenže Doležal v úvodních 16 minutách druhého poločasu otočil stav, uklidňující gól přidal chytrým lobem kanonýr Fenin a ke konci se je3t2 trefil střídající Kroupa.

Petr Švancara: Láká mě Jižní Amerika

Brněnský odchovanec Petr Švancara už zkusil i Slavii, ale teď se bije v dresu nováčka ze Žižkova. Zahraniční angažmá jej neláká, ale jedno by se mu přece jen líbilo - hrát fotbal v Jižní Americe. Zatím ale pryč nespěchá - na Žižkově se mu líbí a dnes jede do Teplic pro tři body.

Preview: FK Teplice - Viktoria Žižkov

V 11. kole Teplice hostí třináctý Žižkov. Severočeši, kteří nastoupí do zápasu jako favorité, musí zvítězit, pokud nechtějí ztratit kontakt na vedoucí Slavii. Hosté by zase rádi navázali na výkon v uplynulém kole, ve kterém zdolali Zlín 2:0.

Viktoria Žižkov - Tescoma Zlín 2:0

V nedělním dopoledni byl opět vidět starý Zlín ze zápasů venku. Bezzubý útok postrádal jakýkoliv nápad a nakonec můžou být hosté rádi, že prohráli pouze o dva góly. Vítězná trefa patří Procházkovi, který se prosadil při rohu. Dvě minuty po přestávce pak pojišťující gól přidal dobře hrající Kušnír.

Preview: Viktoria Žižkov - Tescoma Zlín

Viktoria Žižkov přivítá v neděli dopoledne na svém hřišti zlínské fotbalisty. Pro poslední celek tabulky Gambrinus ligy to bude veledůležitý zápas, ve kterém si už nemůže dovolit sebemenší zaváhání a pražské vedení bere z tohoto zápasu pouze tři body. A nebude to mít lehké. Proti němu se postaví sedmý Zlín a do Prahy jede podle papírových předpokladů v roli favorita.

Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 3:1

Obě Viktorky nyní moc šťastné období nezažívají, proto si chtěly dnes alespoň trochu spravit chuť. Bohužel podprůměrná návštěva viděla také podprůměrný fotbal. Kromě gólů se toho na hřišti moc nedělo. Zápas nakonec přesto skončil vítězstvím Plzně 3:1.

Preview: Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov

Téměř po čtyřech letech je tu opět prvoligové derby dvou Viktorek, ta plzeňská přivítá nováčka ze Žižkova. Favoritem bude domácí tým, hosté jsou momentálně o skóre poslední...

Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 0:2

Baník Ostrava potřetí v sezóně přicestoval do Prahy a potřetí si na sever Moravy odváží body. Po vítězství v prvním kole na Bohemians a remíze na Slavii před dvěma týdny se ve formě hrajícímu týmu sklonil Žižkov, když prohrál 0:2.

Preview: Viktoria Žižkov - Baník Ostrava

Dohrávkou osmého kola Gambrinus ligy se stal televizní duel mezi Viktorii Žižkov a Baníkem Ostrava, tedy souboj týmů z opačných pólů tabulky. Baník je čtvrtý, Viktorka čtvrtá od konce.