Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

1. FK Příbram - Vysočina Jihlava 0:0

V ryze záchranářském souboji mezi Příbramí a Jihlavou branka nepadla. Dělba bodů pro oba aktéry nic moc neřeší, ti tak nadále zůstávají na posledním, respektive předposledním místě. Zároveň šlo o souboj ex-reprezentačních trenérů Petra Rady a Michala Bílka.

Preview: 1. FK Příbram - Vysočina Jihlava

Poslední Příbram se zdaleka ještě nevzdává a před zimní přestávkou by ráda co nejlépe vylepšila své postavení na dně ligové tabulky. Příbramští v posledních dvou kolech bodovali, neprohrají i potřetí v řadě? Soupeřem bude v ryze záchranářském duelu předposlední Jihlava. Zároveň dojde na konfrontaci ex-reprezentačních trenérů.

Klobouk dolů, hodnotil Páník Rosovo gesto fair play

Zlínští porazili ve 14. kole předposlední Jihlavu 3:1 a na vedoucí Plzeň, která má však zápas k dobru, ztrácí na druhém místě jediný bod. Domácí Vysočinu poslal do vedení Pavel Dvořák, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Vukadin Vukadinovič. K druhé brance hostů poté přispělo gesto fair play jihlavského stopera Antonína Rosy a třetí gól přidal v nastavení Marko Jordan.

Vysočina Jihlava - Fastav Zlín 1:3

I přestože Zlín jako první inkasoval, dokázal nakonec na půdě Jihlavy zvítězit a upevnit si druhé místo v tabulce. O třech bodech pro Ševce rozhodl zajímavý a emoční moment, kdy nejprve sudí branku neuznal, aby posléze své rozhodnutí změnil.

Preview: Vysočina Jihlava - Fastav Zlín

Fotbalisté Jihlavy si před reprezentační přestávkou vyšlápli na tehdy druhý tým soutěže Mladou Boleslav a něco podobného by rádi zopakovali i proti Zlínu, jenž se na druhou pozici posunul právě na úkor Středočechů.

Bílek: Vybojované vítězství nad velice kvalitním soupeřem

Jihlavští v předehrávce 13. ligového kola doma nečekaně porazili Mladou Boleslav 2:1 a dočkali se prvního vítězství v sezoně. Předposlední Vysočina v neúplné tabulce ztrácí bod na čtrnáctý Hradec Králové, hosté po druhé prohře za sebou zůstali na druhém místě o tři body za Plzní.

Jihlava poprvé zvítězila! Porazila Mladou Boleslav.

Konečně! Jihlava se dočkala prvního vítězství v sezoně a to překvapivě proti Mladé Boleslavi, která tak poprvé prohrála venku. Domácí se sice ujali brzkého vedení, ale boleslavské vyrovnání bylo ještě rychlejší. Vše rozhodla až druhá půle a trefa Jozefa Urblíka.

Preview: Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav

Mladá Boleslav se může alespoň dočasně vyhoupnout zpět to čela soutěže, pokud se jí podaří zvítězit v Jihlavě. Středočeši venku ještě neprohráli, navíc cestují na půdu celku, který v lize ještě ani jednou nevyhrál. Pochopitelně hlavně to, budou chtít svěřenci Michala Bílka napravit.

Jihlava bude proti Mladé Boleslavi usilovat o první výhru

Hráči Jihlavy jako jediní v této sezoně první ligy ještě nepoznali radost z vítězství a zlomit se to pokusí v páteční předehrávce 13. kola doma proti Mladé Boleslavi. Jejich soupeř však má také co napravovat, neboť v posledních dvou zápasech na svém hřišti ztratil body a přišel tak o první místo v tabulce.

Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 1:1

Druhé utkání za poslední týden mezi Zbrojovkou Brno a Jihlavou skončilo remízou 1:1, přičemž pro oba týmy to je ztráta. Na druhou stranu je nutné podotknout, že konečná remíza je spravedlivá.

Preview: Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava

Fotbalisté Zbrojovky Brno a Vysočiny Jihlava se během pár dní utkají už podruhé a tentokrát na ligové scéně. V MOL Cupu byla těsně úspěšnější Zbrojovka, oplatí jí Jihlava porážku, nebo prodlouží své čekání na první výhru?

Bílek: Bod je maximem, které jsme mohli získat

Jihlavští jako jediní v letošním ročníku první ligy stále čekají na vítězství, když v 11. kole doma remizovali s Duklou Praha 1:1. Svěřenci trenéra Michala Bílka sice vedli gólem Lukáše Zoubeleho, ovšem po změně stran Peter Olayinka. Vysočina tak nevyhrála podvanácté za sebou, Dukla čeká na venkovní výhru od března.

Vysočina Jihlava - Dukla Praha 1:1

Vysočina Jihlava dál čeká na vítězství, neboť se ho nedočkala ani v dalším domácím zápase. S pražskou Duklou pouze remizovala 1:1, přestože vedla po krásné brance Lukáše Zoubeleho. Odpověď Dukly přišla dvacet minut před koncem v podání Olayinky.

Preview: Vysočina Jihlava - Dukla Praha

Jedenácté kolo české nejvyšší soutěže odstartuje souboj Vysočiny s Duklou. Domácí stále čekají na první vítězství a v důsledku tohoto čekání ztrácejí na nesestupové pozice už pět bodů, navíc čtrnáctý Liberec má ještě utkání k dobru.

Sparta Praha - Vysočina Jihlava 3:0

Na pražské Letné se žádné překvapení neudálo a Sparta v poklidu porazila neškodnou Jihlavu 3:0. Návrat jihlavskému trenéru Michalu Bílkovi na Letnou tak pořádně zhořkl. Naopak David Holoubek coby hlavní trenér Sparty ještě porážku neokusil. Dvěma góly se blýskl kanonýr David Lafata.