Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 0:2

Další tři body získává do tabulky Brno a výhrou potvrdilo, že se mu pod Romanem Pivarníkem daří. Zbrojovka tentokrát zvládla klíčové utkání na půdě Vysočiny Jihlavy, která se po víkendu může opět propadnout do sestupových příček. Hrdinou zápasu se podobně jako proti Teplicím stal útočník Michal Škoda.

Preview: Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno

Ještě nedávno byla Jihlava a Brno na poslední, respektive předposlední pozici, ale v tuto chvíli oba celky účinkují mimo sestupové pozice. Pochopitelně boj o záchranu stále pokračuje a ve vzájemném souboji si jeden z týmů může přilepšit.

Sparta doma udolala Jihlavu 1:0.

Sparta oslavila 124. výročí založení klubu vítězstvím, ale nutno podotknout, že poměrně utrápeným vítězstvím. O záchranu bojující Jihlavu udolala jen díky jediné trefě Václava Kadlece z úvodu utkání. Ježci měli šance na vyrovnání, ale skvělý Dúbravka nebyl překonán.

Preview: Sparta Praha - Vysočina Jihlava

Na 124. výročí založení klubu přivítají sparťané příznivého soupeře, totiž o záchranu bojující Jihlavu. Letenští už toho v této sezoně zpackali hodně a rozhodně nechtějí na klubové výročí další ostudu. Na druhou stranu Vysočina nebude mít na Letné co ztratit a domácí tým hodlá zaskočit.

Vysočina Jihlava - Slovan Liberec 3:1

Trápící se Jihlava dokonale zaskočila rozjetý Liberec, když dokázala vyhrát 3:1. Domácí vsadili na rychlé brejky a tato taktika jim skvěle vycházela. Zaskvěl se především mladý Jan Záviška, jenž vstřelil dvě branky.

Preview: Vysočina Jihlava - Slovan Liberec

Sobotní odpoledne přinese zápas mezi domácí Vysočinou Jihlava a hosty z Liberce. Zatímco trápící se Jihlava se krčí na posledním místě tabulky, Slovan se nachází na čtvrtém místě a doufá, že si v Jihlavě připíše již čtvrtou výhru v řadě.

FK Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava 2:1

Mladá Boleslav zvládla zápas s Jihlavou a získala další důležité tři body do tabulky. Domácí byli převážnou část zápasu lepším týmem, což vyjádřili brankami Golgola Mebrahtu a Patrizia Stronatiho.

Preview: FK Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava

Mladá Boleslav se po čtrnácti dnech opět představí domácímu publiku a v zápase proti Jihlavě nic jiného, než tři body nebere. Domácí mají za sebou úspěšné vystoupení v MOL Cupu a ve dvou soutěžních zápasech v řadě nastříleli dohromady devět branek!

Slavia třemi góly za 7 minut otočila duel v Jihlavě a postoupila

Hráči pražské Slavie postoupili do čtvrtfinále MOL Cupu. V osmifinále české pohárové soutěže vyřadili Jihlavu po výhře 3:1, když skóre otočili třemi góly za sedm minut druhé půle. Jihlava vedla po gólu Martina Nového, ale Michal Frydrych s Tomášem Necidem a Perem Egilem Floem zařídili postup favorita.

Vysočina Jihlava - Slavia Praha 1:3

Fotbalisté Slavie Praha postoupili do čtvrtfinále MOL Cupu. V osmifinále české pohárové soutěže vyřadili Jihlavu po výhře 3:1, když skóre otočili třemi góly za sedm minut druhé půle. Jihlava vedla po gólu Martina Nového, ale Michal Frydrych s Tomášem Necidem a Perem Egilem Floem zařídili postup favorita.

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 2:4

Zajímavou přestřelku nabídla předehrávka 11.kola HET ligy mezi Jihlavou a Bohemians 1905. Klokani zvítězili divokým výsledkem 4:2 a v tabulce si polepšili už na šesté místo. Jihlava naopak zůstává přikovaná ke dnu. Jednoznačnou hvězdou zápasu byl Jevgenij Kabajev, který dokázal nastřílet hattrick za pouhých 22.minut.

Preview: Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905

Fotbalisté Bohemians se po výhře nad Baníkem představí v Jihlavě a opět půjde o důležitý souboj z hlediska záchranářských prací. Ježci si nedávno rovněž pomohli výhrou nad Ostravou, ale nyní už jsou opět dva zápasy bez zisku bodu.

Fastav Zlín - Vysočina Jihlava 2:1

Fastav Zlín doma po více než měsíci zase zvítězil, ale s Jihlavou měl velké problémy. Ježci se na zlínské Letné rychle ujali vedení a jednobrankový náskok drželi až do 74. minuty, kdy vyrovnal Dame Diop. Jihlava si nakonec žádný bod nepřipsala, protože v nastavení proměnil pokutový kop Lukáš Železník.

Preview: Fastav Zlín - Vysočina Jihlava

Fotbalisté Zlína budou před dalším evropským vystoupením ladit formu v zápase s Jihlavou, které mají co oplácet. Na jaře totiž Páníkův výběr prohrál vysoko 0:3. Aktuálně osmý tým soutěže by také rád vystoupal tabulkou, protože čelo ligy se mu po devíti kolech výrazně vzdálilo.

Jílek: Myslím si, že z našeho pohledu to bylo zasloužené vítězství

Olomoučtí zvítězili v 9. ligovém kole v Jihlavě 1:0 brankou Davida Housky z 87. minuty. Nováček z Hané bodoval pošesté za sebou a na druhém místě tabulky dál ztrácí sedm bodů na vedoucí Plzeň. Jihlava utrpěla první domácí ligovou porážku s Olomoucí v historii, nenavázala na předchozí dvě výhry na svém stadionu a je patnáctá.