Rakovan - Vaculík (60. Tlustý), Šourek (71. Kryštůfek), Krejčí, Mišůn (60. Urdinov) - Demeter - Kukol (75. Novotný), Hronek (71. Jungr), Nerad (46. Kučera), Bazal (46. Fulnek) - Voltr (60. Dvořák). Trenér: Hipp.

TL: Slavoj Vyšehrad - Vysočina Jihlava 0:2

Slavoj Vyšehrad - Vysočina Jihlava 0:2 (0:1).
Branky:
24. Voltr, 90. Marcin.
I. poločas:
Hanuš - Vaculík, Šourek, J. Krejčí, Mišůn - Marek, Šulek - Kukol, Hronek, Bazal - Voltr.
II. poločas: Kotnour - Kryštůfek, Tlustý, Mišůn, Urdinov - Demeter, Jungr - Fulnek, Marcin, Novotný - Dvořák. Trenér: Hipp.

ČTK
16.01.201615:22

TL: Vysočina Jihlava - MAS Táborsko 1:1

Vysočina Jihlava - MAS Táborsko 1:1 (0:0).
Branky:
50. Vaculík - 66. Nešický.
I. poločas:
Rakovan - Kukol, Kryštůfek, Tlustý, Mišůn - Štěpánek, Šulek - Fulnek, Marcin, Novotný - Klíma.
II. poločas: Hanuš - Koutek, Šourek, J. Krejčí, Urdinov - Hronek, Demeter - Batioja, Jungr, Vaculík - Klíma. Trenér: Hipp.

ČTK
12.01.201615:28

TL: Vysočina Jihlava - Bohemians 1905 1:4

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 1:4 (1:1).
Branky:
24. Marcin - 16. Schick, 53. Gajič, 60. Mikuš, 63. Acosta.
Sestavy:
Jihlava:
I. poločas:
Rakovan - Kukol, Kryštůfek, J. Krejčí, Urdinov - Hronek, Šulek - Bazal, Marcin, Vaculík - Dvořák.
II. poločas: Vejmola - Koutek, Opluštil, Tlustý, Mišůn - Demeter, Nerad - Fulnek, Jungr, Novotný - Klíma. Trenér: Hipp.
Bohemians:
I. poločas:
Fryšták - Hašek, Krch, Šmíd, Švec - Jindřišek - Prošek, Čížek, Lulič, Mosquera - Schick.
II. poločas: Zlámal - Čögley, Gajič, Šmíd, Havel - Hradecký - Bartek, Hubínek, Jirásek, Acosta - Mikuš. Trenér: Pivarník.

30. ledna: MTK Budapešť - Jihlava (Turecko, čas v jednání),
6. února: Pardubice - Jihlava (místo a čas v jednání).

ČTK
07.12.201508:34

Boleslavi bude na jaře chybět Magera

Mladé Boleslavi bude v prvním utkání ligového jara chybět útočník Lukáš Magera, který v 16. kole dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně a musí vynechat jeden zápas. Stejný trest čeká libereckého Vladimíra Coufala, jabloneckého Tomáše Wágnera, příbramského Martina Suse, olomouckého Uroše Radakoviče, Davida Barteka z Bohemians 1905, Petra Nerada z Jihlavy a zlínského brankáře Tomáše Holého.

ČTK
08.11.201511:25

Bokša: Zvládli jsme jen 70 minut

Trenér Milan Bokša v minulosti dovedl Mladou Boleslav do české nejvyšší soutěže a včera se do tohoto města vrátil jako soupeř. A s Jihlavou neuspěl, Vysočina sice dlouho držela nerozhodný stav, v posledních dvaceti minutách ovšem přišel kolaps a nakonec debakl 1:6. "Zvládli jsme jen 70 minut, proto nemůžeme myslet na lepší výsledek. Dvě třetiny zápasu jsme dodržovali plán a eliminovali hru domácích. Po druhém gólu se naše hra ale rozpadla. Nemyslím, že by nás ovlivnila ta pauza, protože i vstup do druhé půle nevypadal tak špatně. Celé to bylo o tom druhém gólu Boleslavi. Ztratili jsme velice dobře rozehrané utkání s Bohemians i předtím utkání s Libercem. Proto jsme pracovali s psychikou hráčů, což se projevilo, nechybělo jim sebevědomí, vedli jsme, měli jsme šance, ale ta sebedůvěra je obrovsky křehká a inkasovaný gól nám ublížil. Musíme teď pracovat s hráči znovu, aby to neovlivnilo jejich sebevědomí," hodnotil Bokša.

ČTK
07.11.201521:40

Duel v Mladé Boleslavi byl přerušen

Přerušeno bylo utkání české nejvyšší soutěže mezi Mladou Boleslaví a Jihlavou, v němž po prvním poločase platil stav 1:1. Důvodem byla hustá mlha, kvůli níž nyní rozhodčí čekali dvacet minut, po jejichž uplynulí shledali stav regulérní a nechali v zápase pokračovat.

05.11.201517:14

Jihlava dvakrát bez Jánoše

Trest za dvě utkání čeká jihlavského Adama Jánoše, který byl v Ďolíčku proti Bohemians 1905 vyloučen za surovou hru.

ČTK
25.10.201520:33

Bokša: Byli jsme blízko vítězství

Jihlava se proti Liberci ujala vedení, to však neudržela a nakonec proti severočeskému týmu brala pouze bod. "Dnes jsme byli velmi blízko vítězství, ale bohužel máme jenom bod. Na druhé straně si ale musíme sportovně přiznat, že soupeř si vyrovnávací branku zasloužil, ale tím, že padla v závěru utkání, to velmi mrzí. Hráči sedí v kabině a jsou smutní, že se zápas nepodařilo dotáhnout do vítězného konce," řekl po utkání jihlavský trenér Milan Bokša.

ČTK
18.07.201521:53

Jihlava - Táborsko 4:2

PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - MAS Táborsko 4:2 (3:2).
Branky:
32. a 40. Mešanovič, 38. Dvořák, 90. Jungr - 36. Presl, 44. Javorek.
Sestava Jihlavy: Hanuš (71. Rakovan) - Marek, Kryštůfek, J. Krejčí, Mišůn - Batioja (58. Přeučil), Šulek, Jánoš (46. Tlustý), Kukol (58. Fulnek) - Dvořák, Mešanovič (46. Jungr). Trenér: Klusáček.

ČTK
11.07.201521:39

Vysočina Jihlava - Galatasaray 1:2

PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Galatasaray 1:2 (1:1).
Branky:
45. Mešanovič z pen. - 42. a 49. Gümüs.
Sestava Jihlavy: Hanuš - Marek, Kryštůfek, J. Krejčí, Tlustý - Kukol (80. Demeter), Jánoš, Šulek (80. Opluštil), Batioja (68. Fulnek) - Jungr (68. Přeučil), Mešanovič (80. Marcin). Trenér: Klusáček.

ČTK
08.07.201517:58

Jihlava - Fürth 1:5

Přípravné utkání v Rakousku:
Vysočina Jihlava - Greuther Fürth 1:5 (1:2)
Branky: 30. Dvořák - 35. a 43. Freis, 61. z pen. a 66. Gjasula, 48. Weilandt.
Sestava Jihlavy: Rakovan - Kukol, Tlustý, J. Krejčí, Vaculík (65. Šulek) - Marek (75. Opluštil), Jánoš (65. Demeter) - Fulnek, Dvořák (60. Jungr), Batioja (65. Nerad) - Mešanovič. Trenér: Klusáček.

ČTK
07.07.201508:32

Jánoš bude znovu hostovat v Jihlavě

Letnou opouští dvaadvacetiletý záložník či obránce Adam Jánoš, který se vrátil do Jihlavy. V týmu Jihlavy bude hostovat další rok. Opci na jeho další služby Jihlava nemá.

ČTK
04.07.201514:01

Vysočina Jihlava - České Budějovice 4:5

Přípravný turnaj v Žirovnici (2x35 minut):
Semifinále:
Vysočina Jihlava - Dynamo České Budějovice 4:5 (2:3).
Branky:
3., 49. a 63. Mešanovič, 29. Dvořák z pen. - 12., 19. a 30. Linhart, 37. Jurdík, 43. Benát z pen.
Sestava Jihlavy: Hanuš - Kukol, Tlustý, J. Krejčí, Šulek (61. Sladký) - Marek, Nerad (61. Demeter) - Fulnek (61. Jungr), Dvořák, Batioja - Mešanovič. Trenér: Klusáček.

ČTK
02.07.201510:10

Jihlava si zahraje s Galatasarayem

Fotbalisté Jihlavy se v příštím týdnu na herním soustředění v Rakousku utkají s tureckým mistrem a vítězem poháru Galatasarayem Istanbul. Na soustředění do lázeňského střediska Therme Geinberg odcestují svěřenci trenéra Luďka Klusáčka v pondělí. V prvním duelu v Rakousku bude Vysočina ve středu hrát s čtrnáctým týmem druhé německé bundesligy Fürthem. Proti Galatasaray nastoupí v sobotu 11. července. Zatím se Jihlavě v přípravě nedaří: podlehla Slovanu Bratislava 0:6, Dukle Praha 1:6 a Slavii 1:4. Porazila pouze tým Žebětína z I.A třídy 9:2.

ČTK
01.07.201513:28

Slavia Praha - Vysočina Jihlava 4:1

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Vysočina Jihlava 4:1 (1:1).
Branky:
24. Červenka, 64. Baéz, 66. Bazal, 69. Piták - 32. Batioja.
Sestavy:
Slavia:
Rakovan - Mikula, Latka, Deli (80. Kodr), Jablonský - Fotr (60. Diop), Baéz (73. Souček), R. Hrubý, Bazal - Piták - M. Červenka (77. Škutka). Trenér: Uhrin ml.
Jihlava:
I. poločas:
Štěpanovský - Addo, Kryštůfek, J. Krejčí, Sladký - Demeter, Opluštil - Batioja, Přeučil, Kukol - Klíma.
II. poločas: Štěpanovský - Addo, Pedro, Tlustý, Sladký - Marek, Opluštil (58. Dvořák) - Fulnek, Nerad, Klusák - Klíma (58. Mešanovič). Trenér: Klusáček.

ČTK
28.06.201520:03

Žebětín - Jihlava 2:9

Přípravné fotbalové utkání:
Žebětín - Jihlava 2:9 (1:6)
Branky: 30. R. Krejčí z pen., 50. Čechura z pen. - 12., 45. a 63. Fulnek, 5. a 16. Teplý, 23. Demeter, 43. Přeučil, 54. Batioja, 73. Sladký.
I. poločas: Štěpanovský - Addo, Tlustý, Kryštůfek, Klusák - Marek, J. Krejčí, Demeter, Fulnek - Teplý, Přeučil.
II. poločas: M. Kolář - Sladký, Tlustý, J. Krejčí, Klusák (Zúbek) - Demeter, Marek, Kryštůfek, Šulek - Batioja, Klíma. Trenér: Klusáček.