Frosinone Calcio Itálie - Frosinone Calcio - Zprávy

Sassuolo se pokusí o body proti Frosinone. Tomu se nedaří v obraně

Sassuolo se musí popasovat s těžkou ránou v podobě dlouhodobé absence kapitána a nejlepšího hráče Domenica Berardiho. Hned na úvod v měsících bez něj nečeká na trápící se celek nic snadného, dorazí totiž houževnaté Frosinone.

Netrpělivý střelec Cheddira pomohl Lecce k odvrácení porážky s Frosinone

Fotbalisté Frosinone remizovali ve 27. kole Serie A na vlastním stadionu s Lecce 1:1. Vyrovnané úvodní dějství zakončil v nastavení gólem Walid Cheddira, jenž otevíral střelecký účet Canarini i v minulém utkání s Juventusem. Marocký forvard se po změně stran předvedl v horším světle, když při pokutovém kopu hostů předčasně vběhl do vápna a penalta se opakovala. Druhý pokus již s klidem proměnil Nikola Krstovič.

Frosinone i Lecce chtěji zvýšit náskok na sestupové pásmu

O záchranu se bude v rámci 27. kola bojovat i ve Frosinone. Domácí celek přivítá Lecce, se kterým v prvním zápase na jihu Itálie prohrál. Náskok obou týmů na sestupové pozice činí tři respektive čtyři body.

Frosinone se v Turíně rvalo o historické vítězství. Propad Juve ukončil Rugani

Juventus si po nevydařených výkonech napravil reputaci ve 26. kole Serie A, v němž na vlastním hřišti zdolal Frosinone 3:2. Domácí vstoupili do zápasu sebevědomě a po zásahu Dušana Vlahoviče ze třetí minuty se ujali vedení. Srbský kanonýr stihl v první půli vyrovnávacím gólem zareagovat i na rychlou otočku skóre, během které hosté věřili v první vítězství nad Starou dámou v historii. Utkání poté směřovalo k nerozhodnému výsledku, v poslední minutě nastavení ovšem rozhodl o výhře Juve obránce Daniele Rugani.

Frosinone chce v Turíně překvapit i za pomoci mladíků z Juventusu

Jako první týmy nedělního programu 26. kola Serie A se do sebe pustí jasný favorit v podobě Juventusu a zcela jasný outsider, Frosinone. Hosté udržují s Juventusem čilé obchodní vztahy a doufají, že jim několik mladých hvězdiček pomůže překonat domácího velikána.

Střelecké převaze Frosinone se postavil mladý host z Juventusu

AS Řím zvítězil ve 25. kole Serie A na hřišti Frosinone 3:0. Domácí ovšem v první půli Giallorossi výrazně přestříleli, žádnou ze svých šancí ale do zdárného konce nedovedli. Zato Vlci jednu z mála příležitostí v úvodním dějství využili, když ve 38. minutě nechytatelně zakončil odvážnou individuální akci 18letý stoper Dean Huijsen. Nizozemec, který v hlavním městě hostuje z Juventusu, se v posledních třech ligových duelech prosadil již podruhé.

Učitel se pokusí zvládnout roli outsidera proti svému žákovi

Trenér Eusebio Di Francesco, bývalý hráč AS Řím, trénoval klub z hlavního města dva roky. A mezi svými žáky měl i Danieleho De Rossiho. Ten se proti svému někdejšímu trenérovi v neděli večer postaví coby trenér AS a bude chtít bodovat.

Strádající Fiorentinu vyprovodili z měsíční krize probuzení střelci, trefil se i Barák

Fiorentina porazila ve 24. kole Serie A Frosinone 5:1. Domácí o vítězství rozhodli dvěma góly už během prvních 19 minut. Nejprve rozvlnil síť nováčka host z Říma Andrea Belotti, jemuž na premiérový zásah ve fialovém dresu přihrával Jonathan Ikoné. Francouzský záložník, který dosud čekal na první "kanadský bod" v ročníku, vzápětí výhru toskánskému klubu tečovanou ranou pojistil. Fialky, za něž se krátce po svém příchodu na trávník prosadil i Antonín Barák, tak v soutěži triumfovaly poprvé od konce prosince.

Toskánsko uvidí souboj dvou trápících se mužstev. Fiorentinu navštíví Frosinone

Fiorentina se v neděli po obědě opět postaví proti Frosinone, jak už bývá dobrým zvykem u těchto dvou soupeřů. Bilanci na stadionu Artemia Franchiho mají ale vyrovnanou. Každopádně Viola je v jasně lepším postavení než nováček z Frosinone a bojuje o poháry.

Araby vytipovaný host z Juventusu nedotáhl Frosinone k historickému skalpu AC

Frosinone prohrálo ve 23. kole Serie A s AC Milán 2:3. Hostujícího favorita přiblížila k třetí venkovní výhře v řadě hlavička Oliviera Girouda, jenže krátce nato srovnal z penalty Matías Soulé. Kmenový hráč Juventusu, jenž v průběhu zimního přestupového období odmítl přesun do Saúdské Arábie, pak po změně stran asistoval u branky, která nechala fanoušky snít o premiérovém triumfu nad Rossoneri v historii. Miláňané ovšem odpověděli stejnou mincí a vedení opět strhli na svou stranu, když se devět minut před koncem prosadil Luka Jović, jenž se dostal na hřiště o pouhých několik desítek vteřin dříve.

Frosinone čeká svátek, přijede AC Milán

AC Milán prováhal minulý týden možnost přiblížit se druhému Juventusu, a tak zůstává se sedmibodovým odstupem až třetí. V rámci 23. kola zavítají Rossoneri na půdu Frosinone, které sice zastavilo negativní trend porážek, ale pořád zůstává v sestupovém ohrožení.

Frosinone těžilo z jen napůl přesné mušky Slováků a poprvé od září venku bodovalo

Frosinone po čtyřech měsících neodcházelo z venkovního klání Serie A poraženo, když v jejím 22. kole remizovalo ve Veroně 1:1. Domácí dostali už v úvodní půli k dispozici hned dvě penalty, a zatímco ta první v podání Ondreje Dudy zůstala nevyužita, jeho reprezentační kolega Tomáš Suslov byl úspěšnější. Lednovými odchody opor stižený Hellas se ale z výhry neradoval, jelikož v 58. minutě srovnal Kaio Jorge.

Hellas bojuje o záchranu, Frosinone je na tom lépe

Velmi důležitý duel má před sebou Hellas. Veronský celek doma přivítá Frosinone, které sice má k dispozici bodový "polštář", ale i ono je spojováno s bojem o záchranu.

Hibernujícímu Frosinone rozlepila víčka povedená druhá půle

Hráči Frosinone po více než měsíčním čekání bodovali, když ve 21. kole Serie A porazili Cagliari 3:1. Navzdory probíhajícímu Africkému poháru byli velmi vidět právě hráči z černého kontinentu, ale zatímco šance domácího Walida Cheddiry zůstaly nevyužity, v barvách Rossoblu se ve 26. minutě radoval ze svého vůbec prvního gólu v seniorském fotbale Ghaňan Ibrahim Sulemana. Ve druhé půli však Canarini po hřišti takřka létali a jejich aktivita byla odměněna obratem, který dokonal z přímého kopu Matías Soulé. Jakub Jankto sledoval utkání jen z lavičky.

Frosinone hostí v souboji nováčků Cagliari, oba týmy dělí jen bod

Frosinone se po dobrém startu poslední dobou hodně trápí a situace je tak vážná, že trenér Eusebio Di Francesco hraje o své zaměstnání. Jeho vyhlídky se mu v neděli krátce po obědě pokusí znepříjemnit další legenda calcia, Claudio Ranieri se svým Cagliari.