CFR Kluž posílil Rúnar Már Sigurjónsson. Islandský reprezentant přichází z Astany, za kterou nastupoval v uplynulých osmnácti měsících.

transfermarketweb.com
11.01.202111:09

Rotor Volgograd má posilu do obrany

Dmitrij Šomko opouští Astanu a zahraje si ruskou nejvyšší soutěž - kazašský obránce zamířil zdarma do Rotoru Volgograd.

transfermarkt.de
23.08.202019:55

Nijmegen si vypůjčil Jangu

Rangelo Janga stráví letošní sezónu ve druhé nizozemské lize. Osmadvacetiletého útočníka Astany si vypůjčil Nijmegen, jenž má ve smlouvě zanesenou také opci.

29.02.202013:53

Astana vybojovala Superpohár

Výsledek utkání o Kazašský superpohár: FC Astana - Kaisar Kyzylorda 1:0 (40. Sotiriou).

20.02.202023:57

Astana oficiálně získala Sotirioua

Pieros Sotiriou vyměnil Kodaň za Astanu. Kazašský celek za sedmadvacetiletého útočníka zaplatil 2 miliony eur a podepsal s ním kontrakt do konce roku 2022.

19.02.202013:57

Sotiriou má namířeno do Astany

Astana by měla během nejbližších dnů oznámit příchod Pierose Sotirioua. Sedmadvacetiletý kyperský reprezentant po dvou a půl letech opustí Kodaň, které už zřejmě nepomůže ve čtvrtečním zápase úvodního vyřazovacího kola Evropské ligy na hřišti Celticu.

07.02.202013:53

Murtazajev posilou Tobolu Kostanaj

Tobol Kostanaj získal Romana Murtazajeva. Kazašský reprezentant přichází z konkurenční Astany a ve svém novém působišti uzavřel kontrakt do konce tohoto roku.

13.01.202013:49

Astanu už nevede kouč Grigorčuk

Roman Grigorčuk skončil jako trenér Astany. Čtyřiapadesátiletý trenér se s úřadujícím šampionem Kazachstánu dohodl na předčasném ukončení spolupráce.

sport-express.ru
06.12.201910:33

Kazaň si vyhlédla Murtazajeva

Z Kazachstánu do Ruska se možná bude stěhovat Roman Murtazajev. 26letý křídelník patří Astaně, zájem o něho pak má Rubin Kazaň.

03.11.201912:04

Astana znovu obhájila mistrovský titul

Mistrem Kazachstánu pro letošní rok je znovu Astana. Ta v předposledním kole vyhrála 1:0 na půdě Tobolu Kostanaj a udržela se na čele tabulky před Kairatem Almaty, který schytal debakl na půdě Irtyše Pavlodar, před posledním kolem činí rozdíl mezi oběma týmy čtyři body.

01.11.201915:04

Man United pomůže fans do Astany

Manchester United zaplatí fanouškům dalekou cestu na utkání Evropské ligy do Astany. Pomůže asi 150 lidem, kterým zkřížil plány krach cestovní kanceláře Thomas Cook. Manchester bude hrát v Astaně 28. listopadu a bude to jeho první utkání v Kazachstánu v historii.

dailymail.co.uk
02.07.201912:31

Mubele odchází hostovat do Astany

Firmin Mubele minimálně dočasně končí své angažmá v Toulouse. Africký útočník se stěhuje do Kazachstánu, na hostování s opcí si ho vypůjčila Astana.

getfootballnewsfrance.com
17.01.201910:30

Kleinheisler posílí Osijek

Maďarský reprezentant László Kleinheisler bude hrát chorvatskou Ligu za Osijek, kam přichází z kazašské Astany. V chorvatském klubu se dohodl na smlouvě do roku 2022.

15.01.201918:35

Rapid Vídeň opět získal Grahovace

Srđan Grahovac bude znovu oblékat dres Rapidu Vídeň. Šestadvacetiletý středopolař se vrací z Astany, načež se staronovým zaměstnavatelem uzavřel smlouvu do roku 2022.

12.01.201918:24

Rostov koupil útočníka Zajnutdinova

V Rusku bude svůj talent rozvíjet Baktyor Zajnutdinov. Mladý útočník opouští domovskou Astanu a vyráží do Rostova, ten kazašského útočníka získal na přestup.

07.12.201822:14

Kleinheisler by mohl odejít do Zenitu

Zenit Petrohrad by mohl přivítat maďarskou posilu. Podle kazašských médií se bohatý celek zajímá o záložníka Lászlóa Kleinheislera z Astany.

08.11.201820:57

Babajan: V závěru jsme hráli maximální fotbal

Astana před vlastními fanoušky nakonec přece jen udolala Jablonec a přiblížila se postupu ze skupiny K. "Zápas jsme začali dobře, prvních dvacet minut to bylo z naší strany dobré. Ale pak Jablonec hru i skóre vyrovnal. Ve druhém poločase soupeř přeskupil řady a vytvořil si šance. Posledních deset minut jsme hráli maximální fotbal," prohlásil kouč kazašského týmu Grigorij Babajan.

ČTK
08.11.201817:43

Jablonec hraje po půli nerozhodně

Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Astana - Jablonec 1:1 (18. Pedro Henrique - 41. vlastní Majevski).

28.10.201814:41

Astana oslavila zisk kazašského titulu

Hráči Astany v kazašské lize prohráli na hřišti Tobolu Kostanaj 0:1, přesto soupeř Jablonce v Evropské lize může tři kola před koncem slavit zisk pátého mistrovského titul za sebou. Jeho nejbližší konkurent Kajrat Almaty totiž rovněž prohrál a ztrácí deset bodů. Astana udělala hned osm změn v sestavě oproti čtvrteční remíze 1:1 v Jablonci. A na výkonu se to projevilo, když teprve potřetí z posledních 17 ligových zápasů vyšla střelecky naprázdno. Ale vzhledem ke ztrátě Kajratu mohly i tak předčasně začít oslavy titulu. V příští sezoně se tak Astana představí v 1. předkole Ligy mistrů.

ČTK
25.10.201822:52

Jablonec doma remizoval s Astanou 1:1

Výsledek utkání Evropské ligy: Jablonec - Astana 1:1 (4. Považanec - 11. Pedro Henrique).