Bayern Mnichov II Německo - Bayern Mnichov II - Expres Zprávy

17.11.201118:53

Breno je šťastný, že opět hrál

Breno si poprvé od propuštění z vyšetřovací vazby zahrál soutěžní zápas, nastoupil za rezervu Bayernu Mnichov a byl hodně šťastný. "Jsem opravdu velice šťastný, že opět hraju fotbal. Jsem spokojený," uvedl 22letý brazilský obránce, který strávil ve vazbě dva týdny, jelikož byl podezřelý ze žhářství.

04.08.201112:02

Sène míří do Monaka

Saër Sène by se v nejbližších dních měl upsat druholigovému francouzskému Monaku. 24letý kanonýr dosud hrál za rezervní mužstvo Bayernu Mnichov.

17.07.201119:48

Slavia Praha - Bayern Mnichov II 2:2

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Bayern Mnichov II 2:2. Branky: 40. Jarolím, 90. Milutinovič - 71. Horn, 78. Sene. Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský - Kaufman, Cicman, Hubáček, Trubila - Prošek, Jarolím, Janda, Koreš - Vlček, Pospěch. II. poločas: Čontofalský - Dostál, Cicman, Zákostelský, Trubila - Milutinovič, Šimeček, Prošek, Hurka - Voráček, Vondráček (72. Vyhnal). Trenér: Petrouš.

23.04.201019:25

Scholl v Bayernu končí

18 let působení Mehmeta Scholla v Bayernu Mnichov se chýlí ke konci. Bývalý záložník hodlá po konci sezóny opustit funkci trenéra rezervního týmu FCB a věnovat se výhradně práci pro televizní stanici ARD.

02.10.200917:51

Toni už za rezervu hrát nebude

Luca Toni si nedávno zahrál za rezervní tým Bayernu, další zápasy za tým hrající třetí německou ligu ho však již nečekají. "Myslím, že další takové zápasy by byly velmi obtížné pro hráče jako je on," řekl trenér Louis van Gaal.

25.09.200910:26

Toni znovu za rezervu

Luca Toni potřebuje po zranění nabrat zápasovou praxi, útočník Bayernu tak o víkendu podruhé nastoupí za rezervu. Toni proti Regensburgu (0:5) nastřelil za poločas břevno, nyní hraje druhý tým Bayernu proti Aue.

19.09.200908:56

Toni je po zranění zpět

Italský útočník Luca Toni se v pátek představil poprvé od svého zranění achillovky v utkání za rezervu Bayernu Mnichov proti Regensburgu a odehrál první poločas. V zápase však B tým bavorského klubu prohrál 0:5. "Cítil jsem se dobře. Jsem připraven na zátěž v prvním týmu," řekl Toni po utkání.

24.08.200916:31

Ribéry se vrátil do tréninku

Franck Ribéry by mohl stihnout ligový šlágr proti Wolfsburgu, francouzský záložník Bayernu dnes poprvé trénoval od zranění kolene.

10.08.200918:16

Lell si dvakrát nezahraje

Christian Lell si kvůli červené kartě, kterou obdržel během utkání za rezervní tým Bayernu, dva zápasy nezahraje. Zákaz se vztahuje na všechny soutěže, včetně bundesligy.

03.06.200909:20

Gerland pomůže van Gaalovi

Hermann Gerland bude asistentem Luise van Gaala v Bayernu. Gerland je dlouholetým hlavním trenérem druhého týmu Mnichovanů, k prvnímu týmu se poprvé dostal v závěru sezóny jako asistent Juppa Heynckese, nyní u týmu zůstane. Van Gaal také potvrdil, že si do Bayernu přivede bývalého sportovního ředitele Tilburgu Andriese Jonkera.

26.09.200423:00

Los třetího kola německého poháru: Bayern – Stuttgart, Hannover – Dortmund, Frankfurt – Schalke, Brémy – Trier, Bielefeld – Karlsruhe, Ahlen – Rostock, Paderborn – Freiburg, Bayern Am. – Braunschweig.