Tromsø IL Norsko - Tromsø IL - Expres Zprávy

03.10.201320:24

Ondrášek poslal Tromsø do vedení

Tromsø vede nad Sheriffem Tiraspol 1:0 a zasloužil se o to Zdeněk Ondrášek. Český útočník se do sítě moldavského celku trefil v pětašedesáté minutě utkání.

01.10.201319:43

Tromsø reaguje na výsledky změnou trenéra

Nového trenéra má Tromsø, které je v tabulce norské ligy až třetí od konce. U kormidla skončil Agnar Christensen, jehož nahradil Steinar Nilsen.

29.09.201320:05

Ondrášek prohru Tromsø neodvrátil

Tromsø dnes prohrálo 2:3 se Startem, přestože se za něj trefil Zdeněk Ondrášek. Český útočník vstřelil v 66. minutě svou šestou ligovou branku v sezóně.

23.08.201322:14

Ciss přestoupil z Tromsø do Valenciennes

Saliou Ciss opustil norské Tromsø, senegalský obránce se na čtyři roky stal hráčem francouzského Valenciennes.

08.08.201322:26

Ondrášek pomohl penaltou k postupu Tromsø

Český fotbalista Zdeněk Ondrášek pomohl Tromsø k postupu do 4. předkola Evropské ligy. Norský celek sice v odvetě 3. předkola prohrál 0:1 na hřišti lucemburského Differdange, ale jelikož první zápas skončil opačným výsledkem, musely rozhodnout až pokutové kopy. V nich byli úspěšnější Norové i zásluhou vydařeného pokusu bývalého útočníka Českých Budějovic.

01.08.201320:32

Lucemburský Differdange šokoval postupem v Evropské lize přes Utrecht a dobře se držel i dnes na půdě norského Tromsø. Domácí tým otevřel skóre až v 76. minutě a postaral se o to český útočník Zdeněk Ondrášek.

18.07.201321:01

Ondrášek přispěl k výhře

Trömsö vstoupilo do druhého předkola Evropské ligy výhrou 2:0 nad Interem Baku. První gól norského týmu vstřelil v 43. minutě Zdeněk Ondrášek.

14.07.201318:59

Ondrášek se trefil za Tromsø

Zdeněk Ondrášek si připsal svůj pátý ligový gól v sezóně, český útočník v osmatřicáté minutě snížil stav utkání svého Tromsø proti Sogndalu.

19.06.201319:50

Ondráškova trefa vyřazení Tromsø neodvrátila

Tromsø prohrálo na hřišti Rosenborgu 1:2 a vypadlo z Norského poháru. Vyřazení ve čtvrtém kole neodvrátil ani Zdeněk Ondrášek, který dal v 64. minutě jedinou branku hostí.

05.06.201310:32

Kaiserslautern koupil Jenssena

Ruben Jenssen přestoupil z Trömsö do Kaiserslauternu. 25letý záložník se německému klubu upsal na tři roky.

12.05.201319:58

Ondrášek přispěl k vysoké výhře

Zdeněk Ondrášek se jednou brankou podílel na demolici Sarpsborgu, jeho Tromsø v norské lize vyhrálo vysoko 5:0.

08.05.201320:59

Ondrášek zmírnil porážku Tromsø

Zdeněk Ondrášek vstřelil třetí branku v nové sezóně norské ligy. Český útočník z ní ovšem bude mít jen pramalou radost, jeho trefa z 55. minuty totiž jen zmírnila porážku Tromsø 1:2 na půdě Rosenborgu.

28.04.201320:06

Vítězný gól Ondráška

Zdeněk Ondrášek dnes proti Haugesundu vstřelil druhý ligový gól v nové sezoně. Útočník Trömsö v 62. minutě zvýšil na 2:0, jeho gól byl nakonec vítězný.

01.04.201321:12

Ondrášek otevřel střelecký účet

Kanonýr Trömsö Zdeněk Ondrášek čekal v nové ligové sezoně na první gól do druhého kola. V dnešním utkání proti Oddu Grenland otevřel v šesté minutě skóre, Trömso nakonec vyhrálo 2:1.

04.01.201309:30

Genk získal Mbodjiho

Genk hlásí posilu do obrany. Z Trömsö získal 23letého Serigne Mbodjiho, se kterým podepsal smlouvu do léta 2016.

25.11.201216:05

NM Cupen pro druholigový IL Hødd

Výsledek finále Norského poháru: IL Hødd - Tromsø 1:1 i po prodloužení, 4:2 na penalty (62. Sellin - 87. Ciss).

11.11.201219:39

Ondrášek režíruje výhru Tromsö

Tromsö vede v utkání norské ligy na půdě Brannu 2:0 a velkou zásluhu na tom má Zdeněk Ondrášek, český útočník ve 20. minutě otevíral skóre, v 78. minutě pak přidal i pojistku.

04.11.201209:33

Tromsø možná opět zaspolupracuje s ManUtd

Další člen mládežnické trenérské struktury ManUtd by mohl odejít do Norska, alespoň o tom informuje Nordlys, noviny pro město Tromsø. Právě to už dříve slavnému klubu odlákalo Marka Dempseyho, současného kolegu Oleho Gunnara Solskjaera, dalšího exďábla a kormidelníka Molde.

17.09.201221:09

Ondrášek dal dvě branky Lillestrømu

Zdeněk Ondrášek výraznou měrou přispěl k vysoké výhře Tromsø nad Lillestrømem. Český útočník v 53. a 60. minutě zvyšoval náskok svého mužstva, které zvítězilo 5:1.

12.08.201220:35

Dočkal a Ondrášek skórovali

Bořek Dočkal pomohl dvěma góly z pokutových kopů v norské lize Rosenborgu k vítězství 3:0 nad Sogndalem. Mezi střelce se zapsal i Zdeněk Ondrášek, který pečetil vítězství Tromsö 4:0 nad Strömsgodsetem. Bývalý hráč Českých Budějovic v poslední minutě vstřelil svou desátou branku v ročníku a v tabulce střelců se dotáhl na druhého Davyho Clauda Angana z Molde.