KS Cracovia Polsko - KS Cracovia - Expres Zprávy

09.10.202022:31

Polský superpohár získala Cracovia

Výsledek utkání o Polský superpohár: Legia Varšava - KS Cracovia 0:0, 4:5 na penalty.

10.09.202020:58

Defenzívu Barnsley vyztužil Helik

Michał Helik se loučí s Cracovií a v kariéře bude pokračovat ve druhé anglické lize. Polský obránce přestoupil do Barnsley, to zaplatilo 800 tisíc eur.

transfermarkt.de
30.08.202016:49

Jablonský skóroval za Cracovii

Obránce David Jablonský se střelecky prosadil v dresu Cracovie Krakov v duelu na půdě Podbeskidzie Bialsko-Biała. Na konci prvního poločasu vyrovnával na 1:1.

13.08.202016:35

Rivaldinho bude hrát Cracovii

KS Cracovia získala Rivaldinha. Syn brazilské legendy Rivalda přichází z Viitorulu Constanţa a se svým novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do roku 2023 s opcí na další sezónu.

08.08.202017:30

Polsko kvůli koronaviru přišlo o Superpohár

Kvůli případu nákazy koronavirem se neuskuteční nedělní zápas o polský Superpohár. Podezření na onemocnění covidem-19 se objevilo v realizačním týmu mistrovské Legie Varšava. Polský svaz okamžitě rozhodl o zrušení zápasu s vítězem domácího poháru Cracovií Krakov, který se měl hrát v hlavním městě. "Rozhodnutí má minimalizovat šíření viru v klubech účastnících se evropských pohárů a bylo přijato i s ohledem na nadcházejí start první ligy," vysvětlil svaz v prohlášení.

ČTK
29.07.202016:27

Rafa Lopes posílí Legii Varšava

Rafa Lopes po jedné sezoně opustí Cracovii a přestoupí do Legie Varšava. Portugalského útočníka dnes čeká zdravotní prohlídka, po níž podepíše tříletý kontrakt.

abola.pt
24.07.202022:45

Polský pohár vybojovala Cracovia

Výsledek finále Polského poháru: Cracovia - Lechia Gdańsk 2:2, 3:2 po prodloužení (65. van Amersfoort, 88. Jablonský, 117. Wdowiak - 21. Haydary, 85. Lipski).

05.01.202018:26

Álvarez bude od léta hrát za Cracovii

Polská Cracovia oznámila letní příchod Marcose Álvareze. Osmadvacetiletý útočník momentálně nastupuje za druholigový německý Osnabrück, kde mu po letošní sezóně vyprší kontrakt.

kicker.de
15.12.201918:05

Jablonský byl vyloučen

Obránce David Jablonský nedohrál v dresu Cracovie Krakov dnešní utkání polské ligy na půdě Korony Kielce. V 89. minutě byl vyloučen. V zápase padly celkem tři červené karty a jedinou brankou ho rozhodl v domácím dresu někdejší plzeňský fotbalista Erik Pačinda.

25.11.201920:12

Jablonský se trefil za Cracovii

Obránce David Jablonský přispěl v polské lize brankou k vítězství Cracovie Krakov nad Zaglebie Lubin. V 75. minutě český fotbalista otevřel skóre, které zkompletoval v nastaveném čase Diego.

08.06.201919:40

Airam se z Cracovie nakonec poroučí

Cracovia ztrácí svého nejlepšího střelce Airama Cabreru. Čtrnáctigólový útočník si hostování v Polsku neprodlouží, klub se na novém kontraktu s druhou stranou nedomluvil.

90minut.pl
23.06.201812:47

Karviná - Cracovia Krakov 2:4

PŘÁTELSKY:
MFK Karviná - Cracovia Krakov 2:4 (0:2).
Branky:
76. Wágner, 83. Piroch - 4. Helik z pen., 43. Hernández, 67. Douglas Dias, 86. Serafin.

ČTK
08.06.201816:25

Piatek odchází do Janova

Mladý polský útočník Krzysztof Piatek potvrdil přestup z Cracovie Krakow do italského Janova. Na sociální sítě poslal fotku pořízenou při podpisu kontraktu. Zdravotní prohlídku absolvoval už včera. Italský klub zaplatí za autora jednadvaceti ligových branek v této sezóně asi 4 miliony eur.

football-italia.net
17.02.201820:32

Mihalík znovu oblékne dres Žiliny

Jaroslav Mihalík měl neshody s vedením polské Cracovie a vše nakonec řeší odchodem. Slovenské křídlo se vrací do Žiliny, v klubu bude hostovat do června 2019.

profutbal.sk
20.01.201812:33

Útok Nitry posílí Vestenický

Tomáš Vestenický se pro druhou polovinu sezony vrací do svého mateřského klubu, mladý slovenský útočník odešel z polské Cracovie a sezonu dohraje na hostování v Nitře.

16.01.201809:25

Slavia políčila na polského gólmana

Svou novou brankářskou jedničku může nakonec Slavia najít v polské Cracovii, odkud podle Deníku Sport loví Grzegorze Sandomierského. Polská trojka na Euru 2012 má mít nyní v hledáčku přednost před libereckým Ondřejem Kolářem.