Raków Częstochowa Polsko - Raków Częstochowa - Expres Zprávy

30.12.202119:29

Pulkraba chtěl Raków

Polský Raków Czestochowa se zajímá o útočníka Sparty Matěje Pulkraba. Na Letnou dokonce měla dorazit i nabídka, kterou však Sparta odmítla. Zároveň ale platí, že s autorem sedmi podzimních gólů má smlouvu pouze do léta.

isport.cz
23.10.202114:30

Petrášek si otevřel střelecký účet

Tomáš Petrášek se nedávno po delší době uzdravil a nyní si připsal také první gól sezony, když v 77. minutě utkání s Termalicou zvyšoval na 3:1. Stopera takto dělí už jen jeden zásah od jubilejní 10. branky v neúplných třech sezonách v polské Ekstraklase.

24.07.202111:09

Guedes přestoupil do Rakówa

Rakówu Częstochowa se upsal Alexandre Guedes. Bývalý portugalský mládežnický reprezentant předtím ukončil smlouvu s Famalicãem a ve svém novém působišti uzavřel tříletý kontrakt s opcí na další dvě sezóny.

abola.pt
17.07.202122:23

Petrášek vítězem Polského Superpoháru

Polský Superpohár vyhrál Raków Čenstochová, který porazil ligového mistra Legii Varšava 4:3 na pokutové kopy. Ze zisku trofeje se radoval i český obránce Tomáš Petrášek, který nastoupil od 77. minuty a v rozstřelu dal první gól vítězů. V dresu Legie se ze hry neprosadil Tomáš Pekhart, jenž byl v minulé sezoně nejlepším střelcem polské ligy, penaltu však rovněž proměnil. Raków, který skončil v lize na druhém místě o pět bodů za Legií, vybojoval sto let po založení druhou trofej v historii klubu. Tou první byl květnový triumf ve finále Polského poháru, kterým si zajistil účast v Superpoháru.

ČTK
17.07.202122:14

Raków Częstochowa vyhrála Superpohár

Výsledek utkání Superpoháru v Polsku: Legia Varšava - Raków Częstochowa 1:2 po penaltách (90+3. Emreli - 10. Tudor).

17.05.202118:57

Schwarz bude hrát za Slask

Český záložník Petr Schwarz změní po sezoně dres v rámci polské Ekstraklasy. Z Rakówa Czestochowa odejde jako volný hráč po konci kontraktu do Slasku Wroclaw. Dohodl se tam na smlouvě do roku 2023 s opcí na další sezonu. O transferu informoval hráčův agent David Zíka.

twitter.com
02.05.202117:59

Raków opanoval Polský pohár

Výsledek finále Polského poháru: Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:1 (81. Ivi, 89. Tijanić - 57. Zebrowski).

01.02.202121:52

Salzburg posílí obránce Piątkowski

Kamil Piątkowski přestoupil z Rakow Czestochowa do Salzburgu, který protistraně zaplatí pět milionů eur. Polský mládežnický reprezentant bude ve zbytku sezóny hostovat v polském celku.

sport-express.ru
14.01.202122:47

Holec jde do Rakówa

Brankář Dominik Holec opouští pražskou Spartu a míří na hostování do polského Rakówa Czestochowa. Podle isport.cz už zbývá doladit jen administrativu.

isport.cz
10.01.202110:28

Jach posílil Raków Częstochowa

Ve vlasti dohraje letošní sezonu Jarosław Jach. Polský obránce patří Crystal Palace a na podzim neúspěšně hostoval v nizozemské Fortuně Sittard, nyní si ho vypůjčil Raków Częstochowa.

transfermarkt.de
13.12.202019:36

Rakówu pomohly dva góly Schwarze

Petr Schwarz se výrazně podílel na vítězství Rakówa Częstochowa proti Jagiellonii Białystok. Český záložník ve druhém poločase proměnil dvě penalty, načež jeho tým vyhrál poměrem 3:2.

02.10.202019:54

Petrášek zaznamenal druhý gól sezony

Raków Częstochowa porazil Wisłu Płock 3:0 a do listiny střelců se znovu zapsal Tomáš Petrášek, český obránce v jedenácté minutě otevíral skóre.

26.09.202016:58

Petrášek dal gól, Schwarz nahrával

Raków Częstochowa remizoval na půdě Cracovie 2:2 a vidět byli i čeští hráči. Obránce Tomáš Petrášek v jedenácté minutě otevíral skóre, o chvíli později pak záložník Petr Schwarz připravil druhou trefu hostujícího týmu, který o výhru přišel až v sedmé minutě nastavení.

18.09.202020:00

Schwarz proměnil dvě penalty

Raków Częstochowa vyhrál 4:1 na půdě Podbeskidzie Bielsko-Biała a polovinu jeho branek dal Petr Schwarz, český záložník v obou případech proměnil pokutový kop.

03.08.202019:54

Petrášek přispěl k výhře Rakówa

Raków Częstochowa se chystá na novou sezonu, dnes v přátelském zápase porazil Koronu jasně 5:0 a svůj podíl na tom měl i Tomáš Petrášek, český obránce ve 43. minutě vstřelil druhou branku utkání.

23.07.202011:11

Pindroch odchází ze Slovenska do Polska

Branislav Pindroch hodně rychle změnil pohled na svou nejbližší budoucnost. Slovenský brankář před několika dny podepsal nový kontrakt s ViOnem Zlaté Moravce a už nyní odchází, zlákal ho polský Raków Częstochowa, kde gólman uzavřel kontrakt na pět sezon.

profutbal.sk
14.06.202020:01

Raków Częstochowa porazil Zaglebie Lubin (2:1) a v jeho základní sestavě se objevili dva čeští fotbalisté, oba se přitom zapsali do statistik. Tomáš Petrášek po změně stran otevíral skóre, přesný centr mu na hlavu posadil krajan Petr Schwarz.

10.06.202023:12

Rakówu nepomohl gól Schwarze

Raków Częstochowa prohrál na půdě Wisły, čemuž nezabránila ani branka Petra Schwarze. Odchovanec Hradce Králové se v lize trefil šestkrát a je v tomto ohledu nejlepším českým střelcem.

03.03.202019:58

Petrášek skóroval za Raków

Raków Czestochowa zvítězil v utkání polské ligy na hřišti Wisly Plock 2:0 a gólově se na tom podílel i jeho kapitán, český obránce Tomáš Petrášek. Na gól mu navíc přihrával další Čech ve službách Rakówa, záložník Petr Schwarz.

28.02.202019:09

Bartl skóroval za Raków

Český fotbalista Daniel Bartl otevřel skóre v zápase polské ligy mezi Rakówem Czestochowa a Piastem Gliwice. Letošní nováček vede nad posledním polským mistrem 1:0.