Portimonense SC Portugalsko - Portimonense SC - Zprávy

Benfica proti Porimonense může udělat další krok k titulu

Benfica se vrátila z menší krize zpět na vítěznou vlnu a momentálně má za sebou tři výhry v řadě, které jí přiblížily k mistrovskému titulu. Další krok může udělat na půdě Portimonense, které si povedenými výkony z posledních týdnů zajistilo záchranu.

Braga si hladce poradila s Portimonense a zůstává v boji o dobré umístění

Minimálně na den postoupila Braga po výhře 4:1 nad Portimonense na druhé místo portugalské ligy. Arsenalistas na svého soupeře vletěli už od úvodního hvizdu a výhru si v průběhu celých 90 minut bez výraznějších problému pohlídali.

Braga čtyři kola před koncem hostí Portimonense

Sporting Braga se v letošní sezóně zařadil mezi nejlepší týmy celé ligy a v samotném závěru soutěže má stále šanci na nejvyšší příčky. Nyní hostí Portimonense, které po nečekaně úspěšném úvodu sezóny již tradičně hraje ve spodních patrech tabulky.

Porto doma udolalo Portimonense a hájí druhou příčku

Fotbalisté FC Porto splnili roli favorita a poradili si na domácí půdě s Portimonense v poměru 1:0. Vrátili se tak na druhé místo tabulky, o které je na půl dne připravila Braga. O vítězný gól se postaral stoper Cardoso.

V souboji dvou týmů bez formy se představí Porto a Portimonense

Kdyby nějaké kluby mohly vymazat výsledky posledních týdnů, určitě by se mezi nimi objevily FC Porto a Portimonense SC. Ani jeden z týmu se v poslední době nesetkal s dobrou formou a nyní je v rámci 26. kola Ligy Portugal čeká vzájemné střetnutí. Jasný favoritem je domácí Porto.

Sporting vybojoval proti Portimonense nejtěsnější možnou výhru

Hráči lisabonského Sportingu potvrdili na půdě Portimonense roli favorita a po dlouhém ofenzivním trápení vybojovali nejtěsnější možnou výhru. Tu vystřelil v poslední čtvrthodině zápasu teprve třetím ligovým gólem v sezóně Paulinho.

Sporting po úspěchu v minulém kole čeká další soupeř v krizi

Sportingu se v posledních týdnech až na jednu výjimku v lize daří a svou zlepšující se formu bude chtít potvrdit proti Portimonense, na jehož hřišti se ve 23. kole Ligy Portugal představí. Domácí celek se po dobré vstupu do sezóny nyní trápí, a tak je tým Rubéna Amorima jasným favoritem.

Benfica udolala Portimonense a upevnila svou pozici na čele ligy

Fotbalisté Benficy napravili zaváhání z posledního utkání loňského roku a na domácím stadiónu porazili Portimonense 1:0. Svěřenci Rogera Schmidta byli po celou dobu utkání aktivnějším týmem, ale spasila je proměněná penalta z kopačky Joãa Mária v první poločase.

Benfica chce zapomenout na neúspěch s Bragou, doma přivítá Portimonense

Závěr kalendářního roku 2022 se Benfice opravdu hrubě nevydařil. Utrpěla totiž svou první porážku v sezóně, a to nejen na poli Primeira Ligy, a přišla tak o svou sérii neporazitelnosti, která se zastavila napříč všemi soutěžemi na čísle dvacet osm. Na ligové scéně sice o vedoucí pozici nepřišla, náskok se ovšem ztenčil. Teď zaváhání bude napravovat proti Portimonense.

Braga ve vyhroceném závěru udržela výhru nad Portimonense

O velmi dramatickou podívanou se postarali fotbalisté Portimonense a Bragy ve vzájemném duelu, který nakonec ovládli hostující seveřané. Portimonense sice po prvním poločase vedlo, ale Braga dokázal vývoj utkání zvrátit. Ve dvanácté minutě nastavení pak možnost k vyrovnání z penalty zahodil Estrela.

Portimonense bude chtít proti Braze udělat sladkou tečku za povedeným podzimem

Soubojem dvou týmů z horní poloviny tabulky je duel 13. a zároveň posledního kola Ligy Portugal před dlouhou přestávkou mezi Portimonense a Bragou. Zatímco pozice Bragy mezi nejlepšími týmy byla zcela očekávaná, Portimonense je zatím příjemných překvapením sezóny.

Porto potvrdilo dobrou formu a vyhrálo na půdě Portimonense

FC Porto je po reprezentační pauze jako vyměněné a dobrou formu přijelo ukázat do Portimãa, kde vyhrálo nad domácím Portimonense 2:0. Favority poslal do vedení v prvním poločase Otávio, vítěznou tečku pak krátce po změně stran přidal brazilský záložník Pepê.

Porto bude chtít na půdě Portimonense navázat na poslední dva zápasy

FC Porto je po reprezentační přestávce jako vyměněné a ve změně k lepšímu by rádo pokračovalo i v dalším utkání Ligy Portugal. Proti bude Portimonense, které je v tabulce soutěže překvapivě vysoko.

Sporting potvrdil stoupající formu a převálcoval Portimonense

Sporting Clube de Portugal po nevydařeném vstupu do sezóny opět nachází svou formu. V utkání šestého kola Ligy Portugal na svém stadiónu porazil dvanáctibodové Portimonense jednoznačně 4:0. Své první dva ligové góly v zelenobílém dresu vstřelil z Barcelony hostující Trincão.

Sporting chce proti Portimonense potvrdit stoupající formu

Sporting Clube de Portugal po nepovedeném vstupu do sezóny opět nachází dobrou formu a bude chtít zapsat třetí soutěžní vítězství v řadě. Proti bude Portimonense, které po neúspěchu v prvním kole jen vyhrává.