Austria Vídeň Rakousko - Austria Vídeň - Zprávy

Preview: Austria Vídeň - Astra Giurgiu

Jestli chtějí mít oba týmy před posledním kolem nejlepší možnou výchozí pozici, bod z tohoto duelu bude málo. Austria je v tuhle chvíli nejblíže zisku druhé příčky. Jestli se jí podaří zvítězit i podruhé ve skupině, definitivně vymýtí šance na postup Astry. A pokud za tohoto scénáře Plzeň neuspěje naplno v Římě, může rakouský celek slavit předčasně.

AS Řím veze z Vídně výhru 4:2

Italské AS si ve Vídni s domácí Austrií poradilo ve velkém stylu a ačkoli se muselo obejít bez mnoha opor, veze domů tři body. Jako dnes večer mnohokrát, také ve Vídni se diváci dočkali požehnaného počtu branek, z nichž největší počet měl na svědomí kanonýr Edin Džeko.

Oslabený Řím chce odčinit výpadek proti Austrii

Austria na stadionu Ernsta Happela vyzve římské AS v souboji o čelo. Vzhledem k vyrovnanosti celé skupiny nesmí ani jeden tým zaváhat. A ačkoli je AS přirozeně favoritem, v souboji s menšími týmy velmi často nepříjemně překvapí.

V AS Řím se na sebe zlobili za "blackout" proti Austrii

Hráči AS Řím se na sebe zlobili za selhání v závěru domácího utkání s Austrií Vídeň. Největší favorit "plzeňské" skupiny Evropské ligy ve čtvrtek dvakrát inkasoval mezi 82. a 84. minutou a nakonec se musel spokojit s remízou 3:3.

AS Řím - Austria Vídeň 3:3

Vlci doma naprosto selhali a chvilkový výpadek je stál body. Giallorossi sice ještě deset minut před koncem vedli 3:1, jenže během posledních deseti minut se trefili Prokop a Kayode.

Trenér Fink jede s Austrií do Říma, kde se mu nedaří

Další konfrontací mezi italským a rakouským fotbalem je večerní utkání domácího AS Řím proti Austrii Vídeň. Punc slávy má toto utkání i proto, že v případě nasazení by si kapitán Francesco Totti mohl připsat své sté utkání v pohárech pod hlavičkou UEFA.

Stronati při svém debutu v sezoně pomohl zastavit Plzeň

Český obránce Austrie Vídeň Patrizio Stronati si proti Plzni odbyl soutěžní premiéru v této sezoně a ve druhém utkání skupiny Evropské ligy pomohl k bezbrankové remíze. Jednadvacetiletý fotbalista má z prvních 90 minut radost a chce na svém výkonu s Viktorií stavět.

Plzeň ve Vídní hrála s Austrií 0:0, domácím neuznali dva góly

Plzeňští remizovali i ve druhém utkání v základní skupině Evropské ligy. Po domácím výsledku 1:1 s AS Řím dnes hráli 0:0 na hřišti Austrie Vídeň. Rozhodčí domácím kvůli ofsajdu neuznali dva góly.

Plzeň chce zlepšenou formu potvrdit i v EL na hřišti Austrie

Plzeňští hráči ve čtvrtek sehrají druhý zápas ve skupině Evropské ligy. Po domácí remíze 1:1 s AS Řím se svěřenci Romana Pivarníka představí na hřišti vedoucí Austrie Vídeň. Viktoria si do rakouské metropole veze sérii tří soutěžních výher a sedmi utkání bez porážky.

Plzeň má v Rakousku zvuk, tvrdí český obránce Austrie Stronati

Podle českého obránce Austrie Vídeň Patrizia Stronatiho má Viktoria Plzeň v Rakousku pověst skvělého mužstva a čtvrteční zápas skupiny Evropské ligy bude hodně vyrovnaný. Jednadvacetiletý fotbalista by byl nadšený, kdyby si první minuty v této sezoně připsal právě proti výběru trenéra Romana Pivarníka.

Austria porazila Astru a slaví tři body

Na horké rumunské půdě, se kterou má poměrně čerstvou a negativní zkušenost i česká Viktoria Plzeň, začal nový ročník Evropské ligy ve čtvrtek v podvečer pro fotbalisty Austrie Vídeň. Tradiční rakouský klub skončil v loňské sezoně místní Bundesligy až na třetím místě a musel si tedy probít cestu hned třemi předkoly.

Preview: Astra Giurgiu - Austria Vídeň

Velmi pikantní souboj z pohledu koeficientu spolu sehrají rumunská Astra Giurgiu s rakouským celkem Austria Vídeň. Favorit se hledá opravdu jen těžko a dá se očekávat velmi vyrovnané střetnutí, nicméně hosté to nebudou mít na horké rumunské půdě vůbec jednoduché. Oba dva celky měly v předkolech problémy a v jednu chvíli byly blízko k vyřazení, nakonec se ale dokázaly s vypětím všech sil probojovat do základních skupin.

Trnava náskok neuhájila, s Austrií vypadla na penalty

Odveta 3. predkola Európskej ligy medzi Spartakom Trnava a Austriou Viedeň mala dramatické rozuzlenie. Rovnaký výsledok z pohľadu domácich sa zrodil aj v malom Ríme, teda 0:1 a duel šiel do predĺženia. Hoci mali obrovské šance oba tímy, či už v riadnom hracom čase, alebo v tridsaťminútovom prídavku, ani po 120. minútach sa nerozhodlo. Napokon duel dospel až do penaltového rozstrelu a tam boli šťastnejší Rakúšania.

Trnava bude proti Austrii Vídeň hájit jednobrankový náskok

Veľký zápas čaká Spartak Trnava. Odveta 3. predkola Európskej ligy proti Austrii Viedeň priláka priaznivcov vo veľkom, veď zápas má byť v sprístupnených priestoroch štadióna vypredaný. To znamená návštevu okolo 16 000 fanúšikov. Hostia budú pod tlakom, pretože doma prehrali 0:1 a tak má vyššie šance postúpiť práve slovenský tím.

Austria Vídeň - Spartak Trnava 0:1

V prvom zápase tretieho kola EL UEFA naplno bodoval Spartak Trnava na pôde Austria Viedeň po výsledku 1:0 (0:0).