Rubin Kazaň Rusko - Rubin Kazaň - Zprávy

Křídla Sovětů Samara - Rubin Kazaň 2:2

Napínavé volžské derby mezi Křídly Sovětů Samara a Rubinem Kazaň skončilo remízou 2:2.

Preview: Křídla Sovětů Samara - Rubin Kazaň

Křídla Sovětů Samara hostí ve volžském derby Rubin Kazaň. Hosté se potácejí v krizi, nevyhráli už čtyřikrát v řadě a propadli se na devátou pozici. Samara se pohybuje těsně nad sestupovými vodami. Vítěz vzájemného duelu si může výrazně ulevit nebo v opačném případě ještě přitížit.

Bocchetti lituje odchodu do Ruska a chce zpátky domů

Poměrně překvapivou cestu zvolil loni v létě Salvatore Bocchetti, který se z Janova stěhoval do Ruska, kde podepsal smlouvu s tehdejším mistrem Rubinem Kazaň. Italskému obránci ale na východě pšenka příliš nekvete a s odstupem času Bocchetti přiznává, že byl tento přestup krokem vedle...

Rubin Kazaň - Amkar Perm 1:1

Kazaňský Rubin na domácí půdě opět ztratil body, tentokrát s permským Amkarem. Na krásný gól Alexandra Rjazanceva z koncovky prvního poločasu dokázali odpovědět hosté na začátku druhé poloviny zápasu, kdy do své vlastní brány poslal míč kapitán Rubinu Roman Šaronov.

Preview: Rubin Kazaň - Amkar Perm

Rubinu ani Amkaru se v lize moc nedaří. Navíc oba týmy v minulém kole prohrály. Který z nich se zvedne a vylepší si tak své tabulkové postavení?

CSKA Moskva - Rubin Kazaň 2:0

Fotbalisté CSKA obehráli v Chimkach kazaňský Rubin, když v každém poločase vstřelili po góle. V první půli skóroval Mark González a po přestávce se trefil Doumbia.

Preview: CSKA Moskva - Rubin Kazaň

CSKA Moskva hostí ve šlágru 5. kola Premier Ligy Rubin Kazaň. Proti sobě se postaví druhý a třetí tým loňského ročníku soutěže. Letos oba týmy uhrály svorně sedm bodů, CSKA má však zápas k dobru.

Rubin Kazaň - Spartak Nalčik 0:0

Rubin nedokázal najít recept na obranku Nalčiku. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou a Tataři mají i nadále problémy s koncovkou.

Preview: Rubin Kazaň - Spartak Nalčik

Útočník Machačkaly Jan Holenda minulý víkend jediným gólem ukončil sedmnáctizápasovou ligovou neporazitelnost Rubinu Kazaň. Naladí se mužstvo z hlavního města Tatarstánu znovu na vítěznou vlnu v domácím utkání proti Spartaku Nalčik?

Anži Machačkala - Rubin Kazaň 1:0

Český útočník Jan Holenda rozhodl o překvapivé výhře Machačkaly nad Rubinem Kazaň. Zápas skončil 1:0.

Preview: Anži Machačkala - Rubin Kazaň

Druhým zápasem v nedělním programu ruské Premier Ligy je souboj Anži s Rubinem.

Rubin Kazaň - Těrek Groznyj 2:0

Rubin potvrdil dobrou formu a porazil Těrek 2:0. Branky vsítili Karadeniz s Noboou.

Preview: Rubin Kazaň - Těrek Groznyj

Rubin vyšel z těžkého utkání v Krasnodaru vítězně a bylo by překvapením, kdyby body ztratil na domácím stadionu proti Těreku Groznyj. Zvlášť, když se uzdravil Kuzmin a trest vypršel Navasovi. Marodka Kazaně je tak prázdná.

Kubaň Krasnodar - Rubin Kazaň 0:2

Kubaň Krasnodar neoslavil návrat do Premier Ligy bodovým ziskem a podlehl Rubinu Kazaň 0:2. Domácí mužstvo doplatilo na marnotratnost v koncovce, ale předvedlo výkon, na kterém se dá stavět.

Preview: Kubaň Krasnodar - Rubin Kazaň

Kubaň Krasnodar má po návratu do Premier Ligy hned na start těžkého soupeře. Bude jím mistr Ruska z let 2008 a 2009 Rubin Kazaň. Letos by mohli být zelenožlutí pro Kazaň o poznání vyrovnanějším soupeřem než v sezoně 2009, kdy Rubinu podlehli dvakrát svorně 3:0.