FC Zlaté Moravce Slovensko - FC Zlaté Moravce - Zprávy

Preview: AS Trenčín - FC Zlaté Moravce

S najvyššou slovenskou súťažou sa Trenčín pred reprezentačnou prestávkou rozlúči duelom s ViOn-om Zlaté Moravce. Zápas jedenásteho kola Fortunaligy odohrajú až v nedeľu.

FC Zlaté Moravce - Spartak Trnava 1:3

FC ViOn Zlaté Moravce v desiatom kole Fortunaligy na domácej tráve zaváhal a podľahol Spartaku Trnava 1:3, keď si hostia vypracovali trojgólový náskok už do polčasu.

Preview: FC Zlaté Moravce - Spartak Trnava

V desiatom kole najvyššej slovenskej súťaže narazí FC ViOn Zlaté Moravce na trnavský Spartak.

ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce 0:0

Sobotňajší duel slovenskej najvyššej súťaže medzi celkami FK Senica a FC ViOn Zlaté Moravce priniesol napokon len bezgólovú remízu 0:0.

Preview: ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce

V deviatom kole Fortunaligy privíta siedmy ŠKF iClinic Sereď piaty FC ViOn Zlaté Moravce.

FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina 0:0

MŠK Žilina nepotvrdil papierové predpoklady a s domácim ViOn-om Zlaté Moravce iba remizoval, pričom diváci žiadny gól nevideli.

Preview: FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina

Po reprezentačnej prestávke privíta v slovenskej najvyššej súťaži FC ViOn Zlaté Moravce vedúci celok fortunaligovej tabuľky MŠK Žilina.

Zlaté Moravce skolily Ružomberok

Nepríjemnú jeseň zažíva zatiaľ MFK Ružomberok. Na pôde FC ViOn Zlaté Moravce prehral 2:4, keď 0:3 prehrával už po polčase.

Preview: FC Zlaté Moravce - MFK Ružomberok

Siedme kolo najvyššej slovenskej súťaže spojí dobre rozbehnutý FC ViOn Zlaté Moravce a za očakávaniami zaostávajúci MFK Ružomberok.

FK Senica - FC Zlaté Moravce 1:3

V predohrávke 6. kola Fortuna ligy zvíťazili na Záhorí hráči Zlatých Moraviec o dva góly. Hrdinom sa stal Tomáš Ďubek, ktorý dva góly sám dal a na tretí asistoval.

Preview: FK Senica - FC Zlaté Moravce

Boj o ďalšie body vo Fortuna lige sa začne netradične už v piatok. Na Záhorí privíta domáci celok Zlaté Moravce.

FC Zlaté Moravce - FK Pohronie 0:0

V piatom kole najvyššej slovenskej súťaže sa v zápase medzi FC ViOn Zlaté Moravce a FK Pohronie zrodila bezgólová remíza.

Preview: FC Zlaté Moravce - FK Pohronie

V piatom kole najvyššej slovenskej súťaže narazia na seba FC ViOn Zlaté Moravce a FK Pohronie.

Slovan Bratislava - FC Zlaté Moravce 4:0

Slovanu vstup do novej sezóny vychádza naďalej stopercentne. Vo štvrtom kole si na svojej tráve poradil so Zlatými Moravcami vysoko 4:0 (1:0).

Preview: Slovan Bratislava - FC Zlaté Moravce

Vo štvrtom kole Fortunaligy privíta ŠK Slovan Bratislava na domácom štadióne FC ViOn Zlaté Moravce.