Slovensko za Spojené arabské emiráty vymění Vernon De Marco. Bývalý dlouholetý obránce Slovanu Bratislava se na rok upsal Hatta Club.

Blackman zamířil do Slovanu Bratislava

Slovan Bratislava oznámil podpis Césara Blackmana, jenž po vypršené smlouvy opouští konkurenční Dunajskou Stredu. Panamský reprezentant, který byl spojován rovněž s pražskou Spartou, se svému novému chlebodárci upsal do roku 2026.

14.06.202317:48

Borjan hostem ve Slovanu Bratislava

Slovan Bratislava získal posilu mezi tři tyče, formou ročního hostování přichází Milan Borjan z Crvene Zvezdy Bělehrad. Součástí dohody není opce, slovenský klub bude 35letému gólmanovi hradit polovinu mzdy, ve svém kmenovém působišti vydělá 800 tisíc eur za sezonu.

13.06.202310:52

Nejen Sparta jeví zájem o Blackmana

Panamský obránce César Blackman je podle serveru Futbol Centroamérica v hledáčku pražské Sparty. Pětadvacetiletý pravý bek, kterému vypršela smlouva v Dunajské Stredě, je na každý pád údajně také pod drobnohledem klubů z Belgie, konkrétně se má projevovat Anderlecht, nespecifikovaných celků z Portugalska a především Slovanu Bratislava.

futbolcentroamerica.com, livesport.cz
11.06.202317:50

Nguyen nejde do Slovanu Bratislava

Slovácko počítá s odchodem Filipa Nguyena, jenž se však nevydá na Slovensko. Třicetiletý brankář s vietnamskými kořeny měl namířeno do Slovanu Bratislava, z dohody ale nakonec sešlo.

isport.cz
08.06.202319:24

Slovan Bratislava angažoval Wimmera

Kevin Wimmer se po odchodu z Rapidu Vídeň stěhuje na Slovensko. Třicetiletý obránce podepsal tříletou smlouvu se Slovanem Bratislava.

transfermarkt.de
29.05.202318:58

Nguyen nakonec do Slovanu Bratislava?

Slovácko zpátky přivedlo Milana Heču ze Sparty, což pravděpodobně znamená odchod Filipa Nguyena, který byl v zimě spojován s přesunem do Vietnamu. Třicetiletý brankář by se však nakonec mohl vydat na Slovensko, podle serveru "isport.cz" má namířeno do Slovanu Bratislava.

isport.cz
01.05.202317:49

Trnava obhájila Slovenský pohár

Trnava obhájila loňské vítězství ve Slovenském poháru a celkově tuto trofej získali po osmé. Stejně jako minulý rok Spartak ve finále porazil svého největšího rivala Slovan Bratislava, na domácím stadionu dnes vyhrál 3:1 po prodloužení. Vítězství Trnavy pečetil gólem z penalty český obránce Filip Twardzik.

Finále rozehrál lépe se 17 triumfy rekordman soutěže Slovan, který poslal do vedení v 57. minutě bývalý anglický mládežnický reprezentant Andre Jay Green. Spartak zachránil zápas pět minut před koncem řádné hrací doby, kdy vyrovnal někdejší hráč Karviné Abdulrahman Taiwo.

Utkání rozhodl ve 110. minutě hlavičkou Jakub Paur, pojistku pak v páté nastavené minutě přidal Twardzik z pokutového kopu. Slovan přišel o šanci získat double, tři kola před koncem nadstavby vede ligovou tabulku o dva body před Dunajskou Stredou.

Výsledek finále Slovenského poháru: Trnava - Slovan Bratislava 3:1 (86. Taiwo, 110. Paur, 120+4. z penalty F Twardzik - 57. Green).
16.04.202319:31

Zmrhal asistoval na gól Slovanu

Slovan Bratislava rozstřílel Banskou Bystricu (4:0), na čemž se asistencí podílel Jaromír Zmrhal. Pro slávistického odchovance se ve Fortuna lize jednalo o třetí gólovou nahrávku v sezoně, k tomu zaznamenal ještě dva góly.

12.04.202319:59

Zmrhal asistoval u výhry Slovanu

Slovan Bratislava v úvodním semifinále Slovenského poháru zvítězil 2:1 nad Skalicí, k čemuž asistencí na první gól pomohl Jaromír Zmrhal.

18.03.202322:24

Harojan se stal volným hráčem

Arménský stoper Varazdat Harojan, jehož jméno se loni v létě spojovalo se Slovanem Bratislava, se včera dohodl s Anorthosisem na předčasném rozvázání smlouvy.

sme.sk
16.03.202323:17

Slovan nejúspěšnější od roku 1969

Ani dvougólový náskok nestačil Slovanu Bratislava v odvetném zápase osmifinále Konferenční ligy s Basilejí a po penaltách ze soutěže vypadl. Slovenský celek byl přesto na evropské scéně nejúspěšnější od roku 1969, kdy vyhrál Pohár vítězů pohárů.

ČTK
16.03.202321:32

Basilej dalším čtvrtfinalistou KL

Výsledek odvety osmifinále Konferenční ligy: Slovan Bratislava - Basilej 2:3 po penaltách (11. Abubakari, 18. Kucka - 53. Calafiori, 90+3. Amdouni), první zápas 2:2, postupuje Basilej.