Espanyol Barcelona Španělsko - Espanyol Barcelona - Zprávy

Valladolid v závěru přehrál Espanyol a získal důležité body

Dlouho nic a pak během závěrečné čtvrthodině padly tři branky. Dvě do sítě Espanyolu, takže Katalánci odjíždějí z Valladolidu s prázdnou a zůstávají na posledním místě. Hosté se po celé utkání víceméně bránili, což bylo zapříčiněno brzkým vyloučením Davida Lópeze.

Valladolid, nebo Espanyol? Na Estadio José Zorrilla se bude hrát o záchranu

Espanyol už nemusí být po tomto kole poslední, potřebuje k tomu zvítězit na půdě Valladolidu a to nebude nic jednoduchého. Domácí také bojují o záchranu, v tuto chvíli jim sice patří nesestupová patnáctá pozice, ale odstup od nebezpečných příček není tak velký.

Jotův hattrick přiblížil Wolves osmifinále

Hodně jednoznačný průběh měl duel prvního kola vyřazovací fáze Evropské ligy mezi Wolverhamptonem a Espanyolem. Domácí už v poločase vedli zásluhou Joty, který po pauze završil hattrick. Jednu trefu přidal ještě Neves a utkání tak skončilo výsledkem 4:0.

Wolves ani Espanyolu se nedaří. Kdo uspěje ve vzájemném souboji?

V poslední době se svou formou nechlubí ani jeden ze soupeřů v úvodním duelu prvního vyřazovacího kola Evropské ligy. Zatímco Wolves ale v lize i tak bojují o evropské poháry, Espanyol je na samém chvostu tabulky.

Sevilla ztratila body s předposledním Espanyolem

Hráči Sevilly zaznamenali další bodovou ztrátu a komplikují si tím účast v Lize mistrů pro příští rok. Andalusané hráli s posledním Espanyolem 2:2, přičemž remízu zařídil osm minut před koncem Suso. Španělský křídelník se prosadil poprvé po svém příchodu z AC Milán.

Sevilla si musí dát pozor na De Tomáse. Hostí poslední Espanyol

Seville se poslední týdny vůbec nedaří a ve třech soutěžních duelech po sobě už prohrála. I proto se k nedělnímu poledni dívá s optimismem, neboť los jí jako dalšího soupeře určil Espanyol. Katalánský celek stále dlí až na posledním místě tabulky.

Espanyol zvládl klíčovou bitvu s Mallorcou, rozhodl De Tomás

Ryze záchranářský duel mezi Espanyolem a Mallorcou zvládl lépe domácí tým. Pro Espanyol to byla velká příležitost, jak se na svého konkurenta v boji o záchranu dotáhnout a díky brance Raúla de Tomáse se to nakonec podařilo.

Espanyol cítí šanci. Proti Mallorce se mu daří

Nedělní poledne bude ve Španělsku patřit dění na Estadi Cornellà-El Prat. Stále poslední celek tabulky má ideální šanci na únik z nechtěné propasti. Na jeho stadion totiž přijede 17. Mallorca, kterou od něj dělí jen tři body.

Granada otočila nepříznivý vývoj a porazila Espanyol

Situace Espanyolu je zase o něco složitější, katalánský celek prohrál v Granadě 1:2 a zůstane po tomto kole na posledním místě. Hosté sice na Nuevo Los Cármenes vedli, ale domácí dokázali do poločasu vyrovnat a po změně stran strhnout výsledek na svojí stranu. Rozhodující branku přitom vstřelil Carlos Fernández.

Granada je opět favoritem, ale musí se obávat De Tomáse

Zatímco v Copa del Rey se Granadě s každým dalším kolem daří proplouvat dál, v LaLize už to taková paráda není. Naštěstí jí los přidělil velmi hratelného soupeře. Do Granady totiž v sobotu odpoledne zavítá poslední Espanyol.

Espanyol doma remizoval s Athleticem

Hráči Espanyolu doma jen remizovali s Athleticem, což je v jejich situaci málo. Baskové dokázali na Cornellá-El Prat rychle udeřit, ale těsný náskok po změně stran neudrželi. I tak remíza spíše vyhovuje hostům, kteří nemají záchranářské starosti.

Bilbao má v Barceloně problémy, teď je však ve formě

V sobotu se jako první otevřou brány barcelonského Estadi Cornellà-El Prat, protože se od jedné hodiny do sebe pustí domácí Espanyol a hosté z Bilbaa. Favorizovaný baskický celek usiluje o pohárovou Evropu, zatímco domácí se bijí o záchranu.

Villarreal přišel o vítěznou sérii s posledním Espanyolem

Pět soutěžních výher v řadě je pryč. Šestou výhru Villarreal nepřidá, protože doma trochu překvapivě nestačil na poslední Espanyol. Katalánci těžili z dobrého začátku obou poločasů a o vítězství je nepřipravilo ani vyloučení Javiho Lópeze. Villarreal hrál v početní převaze zhruba půlhodinu a zmohl se jen na korigaci výsledku.

Villarreal se veze na vlně úspěchu. Srazí ho poslední Espanyol?

Villarreal se v honbě za dalšími body může spolehnout na domácí prostředí. Na Stadio de la Cerámica se v neděli odpoledne představí Espanyol Barcelona a kromě toho, že je stále poslední s hrozivou formou, se mu ve Villarrealu navíc nikdy nedařilo.