Villarreal CF Španělsko - Villarreal CF - Zprávy

Norský dlouhán v dresu Žluté ponorky režíroval rozklad Granady

Fotbalisté Villarrealu rozdrtili ve 27. kole LaLigy před vlastními fanoušky předposlední Granadu 5:1. Už v sedmé minutě poslal domácí do vedení Alexander Sörloth, jenž se o 12 minut později díky druhé trefě osamostatnil na první pozici v tabulce střelců svého týmu. Nor dokonal skvělý výkon ve druhé půli, kdy zkompletoval hattrick. Zatímco nováček soutěže tak po třech remízách za sebou padl, Žlutá ponorka bodovala již posedmé v řadě.

Villarreal na Granadu umí, v lize s ní neprohrál už třináctkrát

Nedělní program španělské LaLigy otevře utkání mezi Villarrealem a Granadou. El Submarí Groquet, zdá se, začínají přece jen velmi nepovedenou sezonu pomalu otáčet ve svůj prospěch. Mají za sebou šest utkání bez porážky a jen proto, že čtyři z nich byly remízy, se zatím mužstvo pod vedením kouče Marcelina nedostalo na vyšší než třináctou příčku v tabulce.

Comesaňa si dlouhé čekání na gólový debut ve Villarrealu vynahradil dvojnásobně

Hráči Villarrealu porazili v předehrávce 26. kola favorizovaný Real Sociedad 3:1, a ukončili tak sérii tří ligových remíz v řadě. Vítězství hostům přinesly dvě trefy Santiho Comesani, které byly zároveň jeho prvními v dresu Žluté ponorky. Svěřenci trenéra Marcelina se tak po špatném úvodu sezony postupně derou tabulkou nahoru. La Real naopak kvůli prohře ztratil kontakt se špičkou tabulky.

Real Sociedad bojuje o Ligu mistrů v souboji s oslabeným Villarrealem

Šestadvacáté kolo LaLigy se otevře v páteční předehrávce hodně třaskavým duelem svou slavných značek španělského fotbalu. Real Sociedad cílí na poháry a pozval si k sobě domů Villarreal. Hosté se naopak v této sezoně opět trápí a patří až do druhé poloviny tabulky.

Žlutá ponorka se svezla na remízové vlně i v duelu s Getafe

Fotbalisté Getafe remizovali ve 25. kole LaLigy s domácím Villarrealem 1:1. Ač měli více ze hry v průběhu celého utkání hráči Žluté ponorky, hosté se ve 24. minutě vzepřeli nepříznivým statistikám a po ráně Nemanji Maksimoviče šli do vedení. Domácí celek se zmohl na odpověď 11 minut po změně stran, kdy se poprvé v letošním ročníku prosadil Alberto Moreno. Pro El Submarino Amarillo se jednalo o třetí remízu v řadě, hosté se ziskem pouze jednoho bodu nepřiblížili k top šestce celé soutěže.

Villarreal hostí překvapení z Madridu, Getafe chce dvě výhry v řadě

LaLiga má na programu 25. kolo a v něm se jako první představí týmy Villarrealu s Getafe. Páteční předehrávka na Estadio de la Cerámica bude pro domácí Villarreal šance, jak aspoň na pár hodin poskočit v tabulce o jedno místo.

Žlutá ponorka odpověděla na zásah rozjetého talentu Alavésu jen jednou

Villarreal dotáhl utkání 24. kola LaLigy na stadionu Alavésu jen k remíze 1:1. Žlutá ponorka přicestovala do Baskicka s cílem navázat na poslední venkovní duel, v němž po osmigólové přestřelce vyzrála na Barcelonu. Deportivo však začalo o poznání lépe, když se jako první prosadil 19letý talent Samu Omorodion, který v posledních třech utkáních nastřílel čtyři branky. Hosté se poté zmohli alespoň na vyrovnání, jež jim zařídil ještě před pauzou spolehlivý obránce Jorge Cuenca.

Alavés se pokusí udržet náskok před Villarrealem

Villarreal se nachází daleko za příčkami, na které byli jeho věrní fanoušci dlouhá léta zvyklí. Současnou neutěšenou situaci se hráči "Žluté ponorky" pokusí zlepšit v sobotu odpoledne, kdy je čeká výjezd do Alavésu. Jenže jeho forma jim moc nadějí nedává.

Villarreal si po úchvatné přestřelce z Barcelony připsal první domácí bezgólovou remízu

Villarreal nenavázal na skvělý triumf nad Barcelonou, když ve 23. kole LaLigy pouze remizoval doma s Cádizem 0:0. Hosté tak nevyhráli již 19. ligový duel v řadě a stále se topí v sestupovém pásmu. Těšit je může alespoň zlepšená obrana, která dvakrát po sobě neinkasovala. Celek z provincie Castellón naopak potvrdil nekonzistentnost svých výkonů a po první domácí bezgólové remíze v letošním ročníku mu stále patří až 14. místo v tabulce.

Duel dvou "Žlutých ponorek": Villarreal hostí Cádiz

"Žlutá ponorka", to je přezdívka kterou používá jak Villarreal, tak i Cádiz a oba celky se teď utkají na Estadio de la Cerámica. Dalším společným jmenovatelem je jejich nelichotivé umístění v rámci ligové tabulky.

Barceloně po rychlé otočce došel dech. Villarreal dotáhlo k výhře pět různých střelců

Barcelona padla ve 22. kole LaLigy na domácím hřišti s Villarrealem 3:5. Hosté se v 54. minutě dostali do dvougólového trháku, když si premiérový zásah v nejvyšší španělské soutěži připsal Ilias Akhomach, jehož fotbalově vychoval právě katalánský celek. Barca se ale poté nadechla k monstróznímu obratu, který nešťastně završil vlastním gólem Eric Bailly. Poslední slovo ale přece jen řekli hosté, jimž tříbodový zisk zajistily góly Alexandera Sörlotha a Josého Luise Moralese z dlouhého nastavení.

Barcelona ve šlagru kola narazí na Villarreal CF

Souboj obhájců titulu z Barcelony proti Žluté ponorce je hlavním tahákem 22. kola. Barcelona v lize zadělala na pozitivní sérii výsledků a pokračovat v tom hodlá i proti trápícímu se výběru trenéra Marcelina. Villarreal je v tabulce až patnáctý. Oba celky jsou zároveň pohárovými zástupci - Barcu čeká koncem února osmifinále Ligy mistrů, Villarreal Evropská liga.

Mallorca venku konečně skórovala a prodloužila sérii lednových nezdarů Žluté ponorky

Villarreal remizoval ve 21. kole LaLigy s Mallorkou 1:1 a ani čtvrtý lednový soutěžní zápas nedotáhl do zdárného konce. Dlouho však byl díky trefě Alexandera Sörlotha, jenž se prosadil poprvé od začátku listopadu, o krok napřed, v samotném závěru ovšem rozhodl o dělbě bodů Javi Llabrés. Celek z Baleárských ostrovů se tak na venkovním stadionu prosadil po pěti ligových zápasech.

Guedes se znovu stěhuje, do léta bude z Wolves hostovat ve Villarrealu

Villarreal si do konce sezony z Wolverhamptonu Wanderers vypůjčil Gonçala Guedese, jenž předtím ukončil nevydařené hostování v Benfice. Součástí dohody není opce na přestup...

Žlutá ponorka věří v ukončení mizérie, Mallorca ale málokdy prohrává

Třikrát a dost? Villarreal prohrál už tři duely ve všech soutěžích a chce konečně tuhle negativní sérii ukončit. Další šanci bude mít v domácím utkání na Estadio de la Cerámica, kam se v sobotu odpoledne podívá Mallorca. A bude to hodně pikantní souboj.