Trabzonspor Turecko - Trabzonspor - Zprávy

Preview: KSC Lokeren - Trabzonspor

Fotbalisté Lokerenu sehrají velmi důležité střetnutí s tureckým Trabzonsporem a pokud chtějí ještě myslet na postup ze skupiny, tak musejí proti favoritovi bodovat. Belgický výběr v dosavadních třech zápasech získal tři body za jedno vítězství nad ukrajinským Charkovem po výsledku 1:0. Trabzonspor také zvítězil proti Charkovu na jeho půdě v poměru 2:1 a následně nestačil na suverénní polskou Legii Varšava 0:1, minule doma proti Lokerenu uspěl.

Trabzonspor - KSC Lokeren 2:0

Důležitý souboj, který může v konečném účtování rozhodovat o postupujícím, zvládl lépe Trabzonspor. Lokeren neodehrál vůbec špatnou první půli, jenže tu druhou hrál hodně ustrašeně a na dva góly Yatabarého s Constantem již zareagovat nedokázal. Domácí tak zůstali na druhém místě a vytvořili si tříbodový náskok na svého soupeře.

Preview: Trabzonspor - KSC Lokeren

Vzájemný souboj mezi Trabzonsporem a Lokerenem může být pro postup do další fáze Evropské ligy ve finále vůbec tím klíčovým pro oba celky. Protože Legia v předehrávce proti Metalistu dokázala i potřetí zvítězit a suverénně vládne skupině L, zbude další místo pravděpodobně na někoho z těchto týmů.

Trabzonspor - Legia Varšava 0:1

Po dvou odehraných kolech se na čele skupiny L objevuje trošku překvapivě Legia Varšava, která i napodruhé dokázala zvítězit 1:0 a zůstává stoprocentní. Poražený Trabzonspor je na druhém místě jen díky lepšímu skóre. O osudu utkání rozhodl už samotný začátek, během něhož se trefil Michal Kucharczyk.

Preview: Trabzonspor - Legia Varšava

Není tomu ani rok kdy se Trabzonspor s Legií prali ve skupině Evropské ligy, přesto si tato shledání nepamatuje ani jeden ze současných lodivodů. Oplatí letos v Evropě neporažený, alespoň na hřišti, polský celek nepříjemná setkání tureckému týmu, který v tamní lize stále čeká na vítězství?

Metalist Charkov - Trabzonspor 1:2

Dlouho to vypadalo, že se ukrajinský Metalist rozejde před fanoušky ve lvovském azylu s Trabzonsporem nic neřešící remízou, situace ze čtvrté minuty nastavení však vše změnila - domácí nemají ani bod, hosté naopak všechny tři. Vítězným gólem takřka doslova pět minut po dvanácté se o to zasloužil Avraam Papadopoulos.

Preview: Metalist Charkov - Trabzonspor

Metalist Charkov má za sebou téměř tragický víkend, když podlehl Dněpru poměrem 5:2. Teď se musí soustředit na souboje v Evropské lize a nečeká ho zrovna snadný soupeř. Do Charkova přicestuje nevyzpytatelný Trabzonspor.

Čelůstka skončil v Trabzonsporu a má namířeno do Itálie

Český obránce Ondřej Čelůstka po třech letech končí v Trabzonsporu. Pětadvacetiletý fotbalista, který v minulé sezoně hostoval v Sunderlandu, kvůli omezení počtu cizinců na soupisce ukončil s tureckým klubem smlouvu a podle serveru idnes.cz by mohl zamířit do Itálie.

Kanonýr Cardozo opouští Benficu a přestupuje do Trabzonsporu

Paraguayský reprezentační útočník Óscar Cardozo přestupuje z lisabonské Benfiky do tureckého Trabzonsporu. Portugalský tým opouští jednatřicetiletý kanonýr po sedmi letech. Dlouho očekávaný transfer oba kluby potvrdily na svých oficiálních webech.

Halilhodžić po konci u alžírské reprezentace povede Trabzonspor

Bosenský trenér Vahid Halilhodžić povede Trabzonspor. Do čtvrtého celku turecké ligy míří od alžírské reprezentace, kterou v červnu poprvé v historii dovedl do vyřazovací fáze mistrovství světa.

PSG a Manchester City dostaly od UEFA pokutu 60 milionů eur

Bohaté kluby Manchester City a Paris Saint-Germain dostaly od UEFA za porušení finanční fair play pokutu 60 milionů eur (1,6 miliardy korun). Navíc smějí zapsat na soupisku pro příští ročník Ligy mistrů jen 21 hráčů místo obvyklých pětadvaceti.

Fenerbahçe kvůli fanouškům nedohrálo zápas v Trabzonu

Kvůli výtržnostem fanoušků se dnes nedohrál zápas turecké ligy mezi lídrem soutěže Fenerbahçe, za který nastoupil obránce Michal Kadlec, a domácím Trabzonsporem. Před koncem prvního poločasu rozhodčí duel za stavu 1:0 pro favorizované hosty ukončil.

Juventus lehce porazil Trabzonspor i podruhé a je v osmifinále

Italské týmy že sabotují Evropskou ligu? Juventus všem zlým jazykům ukázal pravý opak. Přestože si v domácím utkání zajistil dobrou pozici do odvety, nenechal nic náhodě a s velice silnou sestavou zopakoval vítězství 2:0 proti Trabzonsporu i na jeho půdě.

Juventus cestuje do Turecka s výhodou dvou branek

První utkání v italském Turíně trochu umazalo pocit výčitek vůči tureckému klubovému fotbalu. Ten sice sprovodil Starou dámu z Ligy mistrů, ale pomyslné odvetné utkání s tureckým fotbalem dopadlo pro domácí lépe. Díky dvěma gólům mají Bianconeri do další fáze Evropské ligy blíže.

Osvaldo s Pogbou přiblížili postupu Juventus

Stará dáma na domácím hřišti zvládla svůj cíl a tureckého soupeře poslala domů se dvěma zásahy. O ně se postarali Pablo Daniel Osvaldo v poločase prvném, na konci toho druhého navýšil vedení Paul Pogba.