Skupina D (Prostějov):

Sigma Olomouc - Kroměříž 0:2 (0:1)

Branky: 45+1. Matoušek, 60. Houser.

Sestava Olomouce:

I. poločas: Digaňa - Křišťál, Matys, Novák - Chvátal, Breite, Dele, Elbel - Zorvan, Fortelný - Fiala.

II. poločas: Digaňa - Kříšťál, Pokorný, Vraštil, Elbel (65. Fiala) - Langer, Ventúra - Zifčák, Růsek, Emmanuel - Singhateh. Trenér: Jílek.

ČTK
23.01.202412:46

Pardubice - Žižkov 4:0

Skupina B (Horní Počernice):

FK Pardubice - Žižkov 4:0 (3:0)

Branky: 13. a 34. Hlavatý, 32. Tischler, 82. Darmovzal.

Sestava Pardubic:

I. poločas: Kinský - Surzyn, Donát, Ortiz, Icha - Daněk, Kissiedou, Tischler, Hlavatý - Černý, Krobot.

II. poločas: Kinský - Mareš, Kukučka, Jindra, Lupač - Míšek, Darmovzal, Mukwelle, Patrák - Brdička, Zlatohlávek. Trenér: Kováč.

ČTK
20.01.202412:41

Bohemians Praha 1905 - Žižkov 6:0

Bohemians Praha 1905 - Viktoria Žižkov 6:0 (3:0).

Branky: 9. Kozák, 43. Puškáč, 44. Dostál, 50. Matoušek, 68. Mužík, 76. Hůlka.

Sestava Bohemians:

I. poločas: Soukup - Köstl (39. Hůlka), Křapka, M. Kadlec - Dostál, Jindřišek, Hrubý, Kovařík - Mužík - Puškáč, Kozák.

II. poločas: Soukup - M. Kadlec, Vondra, Hůlka - Hybš, Jánoš (58. Farkaš), Beran, Mužík - Prekop, Matoušek - Ristovski. Trenér: Veselý.

ČTK
20.01.202412:27

Prostějov - Sigma Olomouc 2:3

Prostějov - Sigma Olomouc 2:3 (0:1).

Branky: 50. a 87. Matoušek - 12. Emmanuel, 56. Juliš, 60. Singhateh.

I. poločas: Macík - Křišťál, Matys, Novák - Zifčák, Langer, Pospíšil, Sláma - Vodháněl, Emmanuel - Růsek.

II. poločas: Macík - Chvátal, Vraštil, Pokorný, Elbel - Dele, Zorvan - Fortelný, Fiala, Singhateh - Juliš. Trenér: Jílek.

ČTK
17.01.202414:48

Teplice - Chrudim 1:2

Skupina A (Mladá Boleslav):

FK Teplice - Chrudim 1:2 (0:0)

Branky: 62. Jásir z pen. - 54. Kosek, 56. Jurčenko.

Sestava Teplic:

I. poločas: Němeček - Beránek, Knapík, Kričfaluši, Labík - Bednár, Mareček, Jukl, Radosta - Fila, Čerepkai.

II. poločas: Mucha - Švanda, Hora, Audinis, Urbanec - Hronek, Trubač, Křišťan, Gning - Jásir, Vachoušek. Trenér: Frťala.

ČTK
17.01.202412:59

Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:0

FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:0 (2:0)

Branky: 22. Suchomel, 39. Buryán, 67. Kodad, 74. Solomon.

Sestava M. Boleslavi:

I. poločas: Trmal - Kadlec, Suchý, Král, Suchomel - Matějovský, Karafiát - Kostka, Ladra, Buryán - Mašek.

II. poločas: Šeda - Kadlec (67. Suchomel), Šimek, Král, Fulnek - Mareček, Karafiát (71. Buryán) - Kodad, Mašek, Solomon - Jawo. Trenér: Holoubek.

ČTK
17.01.202412:56

Vlašim - Bohemians 1905 0:7

Skupina B (Vlašim):

Vlašim - Bohemians Praha 1905 0:7 (0:1)

Branky: 52. a 83. Matoušek, 10. Křapka, 68. Hůlka, 70. Puškáč, 85. Kovařík, 88. Mužík.

I. poločas: Reichl - A. Kadlec, Křapka, Hybš - Köstl, Jánoš, Hrubý, Shejbal (33. Farkaš) - Prekop - Kozák, Ristovski.

II. poločas: Reichl - Hůlka, Vondra, M. Kadlec - Dostál, Jindřišek, Beran, Kovařík - Matoušek - Mužík, Puškáč. Trenér: Veselý.

Sestava Zlína:

I. poločas: Dostál - Raiter, Čelůstka, Didiba, Cedidla - González, Achvlediani, Raiter, Ikugar, Švach, Kolář - Janetzký.

II. poločas: Bachůrek - Didiba, Simerský, Jura, Bartošák - Vukadinovič, Bobčík, Bužek, Kulíšek, Polášek - Chibuike. Trenér: Červenka.

ČTK
13.01.202415:45

Zlín - Zlaté Moravce 0:1

FC Zlín - Zlaté Moravce-Vráble 0:1 (0:0)

Branka: 65. Kuchianidze.

I. poločas: Dostál - Polášek, Simerský, Didiba, Čelůstka - Vukadinović, Bužek, Janetzký, Bartošák - Bobčík - Achvlediani.

II. poločas: Bachůrek - Cedidla, Kolář, Jura, Bartošák (66. Hamalčík) - Reiter, Kulíšek, Janetzký (66. Achvlediani), Švach, Fantiš - Ikugar. Trenér: Červenka

ČTK
13.01.202412:42

Bohemians 1905 - Pardubice 0:0

Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice 0:0.

Sestavy:

Bohemians:

I. poločas: Valeš - M. Kadlec, Hůlka, Vondra - Dostál, Jindřišek, Hrubý, Kovařík - Mužík, Beran - Puškáč.

II. poločas: Valeš - A. Kadlec, Křapka, Hybš - Köstl, Jánoš, Hůlka (67. Farkaš), Shejbal - Mužík (67. Lehovec) - Kozák, Ristovski. Trenér: Veselý.

Pardubice:

I. poločas:
Budinský - Lupač, Halinský (17. Kukučka), Surzyn, Icha - Solil (28. Darmovzal), Hlavatý, Kissiedou - Pikul, Huf, Mukwelle.

II. poločas: Kinský - Tischler, Kukučka, Donát, Helešic - Darmovzal, Míšek, Patrák - Daněk, Černý, Brdička. Trenér: Kováč.

ČTK
10.01.202412:27

Mladá Boleslav - Teplice 2:2

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 2:2 (2:1)

Branky: 18. Matějovský, 45. Kadlec - 29. Havelka, 72. Hronek.

Sestavy:

M. Boleslav:

I. poločas: Trmal - Kadlec, Král, Suchý, Suchomel - D. Mareček, Matějovský - Solomon, Ladra, Vaníček - Mašek.

II. poločas: Mikulec - Fulnek, Král, Šimek, Kostka - Poulolo, Žitný - Kodad, Vojta, Buryán - Pulkrab. Trenér: Holoubek.

Teplice:

I. poločas: Ludha - L. Mareček, Knapík, Mičević - Radosta, Křišťan, Havelka, Švanda - Vachoušek - Gning, Jásir.

II. poločas: Němeček - Hora, Audinis, Cykalo - Radosta (60. Bednár), Kričfaluši, Trubač, Švanda (60. Urbanec) - Fila - Čerepkai, Hronek. Trenér: Frťala.

ČTK
10.12.202212:16

TL: Hradec Králové - Chrudim 1:2 (1:1)

Přípravný fotbalový turnaj Tipsport liga:

FC Hradec Králové - MFK Chrudim 1:2 (1:1)

Branky: 11. Kubala - 30. Látal, 79. Řezníček.

Sestava Hradce:

I. poločas: Bajza - Klíma, Ševčík, Smrž - Gabriel, Kodeš, Rada, Kutík - Kubala, Ryneš - Vašulín.

II. poločas: Vízek - Leibl, Ševčík, Hájek - Harazim, Kodeš, Dvořák, Novotný - Jurčenko, Rybička - Matěj Koubek. Trenér: Miroslav Koubek.

ČTK
09.12.202212:59

TL: Prostějov - Sigma Olomouc 1:1

Skupina D:

Prostějov - Sigma Olomouc 1:1 (0:1).

Branky: 73. Kušej z pen. - 14. Vaněček.

Sestava Olomouce: Digaňa (46. Stoppen) - Slavíček (57. Hadaš), Pokorný, Beneš (57. Bednár) - Zifčák (65. Uriča), Sedlák, Breite (46. Spáčil), Navrátil (65. Šíp), Sláma (46. Zmrzlý) - Vaněček (57. Chytil), Růsek (57. Zlatohlávek). Trenér: Jílek.

ČTK
09.12.202212:44

TL: FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 2:2

Skupina A:

FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 2:2 (0:1).

Branky: 54. Žitný, 70. Ladra - 6. Tanko, 81. Plachý.

Základní sestava M. Boleslavi: Mikulec (46. Kořán) - Král (46. Rulc), Suchý (46. Karafiát), Donát - Látal, Žitný, Mareček (46. Dele), Ekpai (46. Fulnek) - Skalák (46. Krobot), Stránský (46. Ladra) - Jawo (46. Vojta). Trenér: Hoftych.

ČTK
07.12.202215:09

TL: Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:2

Skupina B (Praha-Xaverov):

Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:2 (1:2).

Branky: 19. vlastní Jankovský, 80. Kozák, 84. Kranthove - 11. a 21. Voltr.

Sestava Liberce: Stejskal - Mikula, Plechatý (61. Kranthove), Kurtovič - Winkler, Purzitidis, Polyák, Preisler - Málek, Frýdek - Kozák. Trenér: Kozel.

ČTK
03.12.202220:58

Kozel: Podcenili jsme závěr první půle

Liberec po úvodní porážce 3:4 s Bohemians v Tipsport lize přestřílel Táborsko. Dvě branky zaznamenal nejlepší střelec Slovanu v podzimní části sezony Nizozemec Mick van Buren, který odehrál druhý poločas. "Můžeme být spokojeni s výsledkem i s podstatnou částí hry. Od páté minuty jsme byli jednoznačně lepší, vedli jsme 4:0 a měli další šance. Místo toho jsme posledních pět minut první půle absolutně podcenili a nedůsledností v defenzivě se soupeř dostal do stavu 4:2. Ale v druhém poločasu jsme přidali další dvě branky. Jsem rád, že dnes měli ve hře větší význam i mladí hráči," citoval klubový web trenéra Slovanu Luboše Kozla.

ČTK
03.12.202218:25

Bohemians v Tipsport lize drží naději na triumf

Výběr Bohemians 1905 vyhrál i závěrečný třetí zápas v Tipsport lize a udržel šanci na celkové prvenství v přípravném turnaji. "Klokani" zakončili účinkování ve skupině B vítězstvím 3:1 v pražském souboji proti lídrovi třetí ligy Žižkovu. Bohemians vyhráli skupinu s devíti body a se skóre 10:5. V celkovém pořadí turnaje se "Klokani" dostali na průběžné první místo před Brno, které ve skupině E rovněž ovládlo všechny tři zápasy a má stejný rozdíl ve skóre, ale méně vstřelených branek než Pražané. "Klokany" už může o celkový triumf připravit jen Mladá Boleslav. Středočeský tým má před závěrečným duelem s Varnsdorfem šest bodů a skóre 6:2.

ČTK
03.12.202215:19

TL: Olomouc - Skalica 0:5

Sigma Olomouc - Skalica 0:5 (0:3)

Branky: 38. a 49. Haša, 13. Kousal, 22. Fábry, 65. vlastní Coufal.

Sestava Olomouce: Stoppen (46. Koutný) - Hadaš (46. Slavíček), Bednár, Vepřek (65. Coufal), Galus (46. Smolka) - Grečmal (84. Galus), Grygar (46. Vymětalík), Slaměna (46. Fabiánek), Uriča (84. Hadaš) - Zlatohlávek (46. Mikulenka), Vaněček (46. Fiala). Trenér: Chromý.

ČTK
03.12.202215:11

TL: Bohemians 1905 - Žižkov 3:1

Bohemians Praha 1905 - Viktoria Žižkov 3:1 (1:1)

Branky: 4. Mužík, 46. Dostál, 76. Drchal - 29. Hönig.

I. poločas: Kouba - Kadlec, Krch, Hůlka - Köstl, Jindřišek, Morávek (24. Novák), Nový - Beran, Vrána - Mužík.

II. poločas: Kouba - Kadlec, Křapka, Vilotić - Dostál, Farkaš, Jánoš, Vala - Zeman, Novák - Drchal. Trenér: Veselý.

ČTK
03.12.202212:36

TL: Slovan Liberec - Táborsko 6:2

Slovan Liberec - Táborsko 6:2 (4:2).

Branky: 56. a 65. Van Buren, 12. Rondič, 14. Višinský, 24. Winkler, 35. Kozák - 41. a 44. Šašinka.

Sestava Liberce:

I. poločas: Stejskal - Winkler, Prebsl, Mikula, Fukala - Polyák, Lexa, Višinský - Rondič, Kozák, Juzvak.

II. poločas: Pešl - Fukala (62. Horňáček), Plechatý, Purzitidis, Preisler - Polyák, Mara, Frýdek - Rondič, Kozák (62. Lupoměský), Van Buren. Trenér: Kozel.