Paraguay bez trenéra a Santa Cruze

S paraguayskou reprezentací se loučí dvě důležité postavy. Po vypršení smlouvy odchází trenér Gerardo Martino a v národním týmu nebude dále pokračovat ani útočník Roque Santa Cruz.

03.07.201022:22

Španělsko posledním semifinalistou

Španělská reprezentace zkompletovala semifinálovou čtveřici mistrovství světa. V dnešním večerním zápase porazila Paraguay 1:0, díky Villově trefě z 83. minuty. Paraguay - Španělsko 0:1 (83. Villa).

03.07.201021:18

Poločas: Španělsko - Paraguay 0:0

V posledním čtvrtfinálovém utkání mezi Španělskem a Paraguayí je stav po prvním poločase bezbrankový. Výsledek prvního poločasu: Španělsko - Paraguay 0:0.

29.06.201017:50

Paraguay - Japonsko 0:0, prodlužuje se

Podruhé na letošním MS se bude prodlužovat, v duelu Paraguaye s Japonskem nepadla zatím ani jedna branka. Paraguay - Japonsko 0:0.

29.06.201016:46

Poločas: Paraguay - Japonsko 0:0

V utkání mezi Paraguayí a Japonskem zatím vládnou obrany, výsledkem je první bezbrankový první poločas letošního osmifinále. Paraguay - Japonsko 0:0.

27.06.201015:53

Alcaraz a Santana trénují

Do přípravy Paraguaye před zápasem s Japonskem se zapojili i dva hráči, kteří vynechali zápas s Novým Zélandem. Fit jsou Antolín Alcaraz (kotník) a Jonathan Santana (svalové zranění).

24.06.201017:52

Paraguay - Nový Zéland 0:0

Paraguay jenom remizovala s Novým Zélandem, i to jí ale nakonec stačilo k triumfu ve skupině. Paraguay - Nový Zéland 0:0.

24.06.201016:47

Poločas: Paraguay - Nový Zéland 0:0

Paraguay zatím hraje s Novým Zélandem bez branek, což jí stačí k prvenství v její základní skupině. Paraguay - Nový Zéland 0:0.

12.06.201009:38

Cardozo by se měl dát dohromady

Obavy, že by kanonýr Paraguaye Óscar Cardozo přišel kvůli zranění kotníku o celý šampionát, jsou u konce. "Cardozova účast v prvním utkání není vyloučená. Zotavuje se velmi rychle a začal s lehkým tréninkem," uvedl lékař paraguayské reprezentace Manuel Aguilar.

10.06.201021:59

Paraguayci možná bez Cardoza

Paraguayská reprezentace se dost možná bude muset obejít bez kanonýra Oscara Cardoza. 27letý hráč lisabonské Benficy si v tréninku poranil kotník a zdaleka není jasné, zda se dá do kupy před pondělním zápasem proti Itálii.

06.06.201015:25

Barrios je hrdý, že může hrát za Paraguay

Lucas Barrios si již brzy splní sen a zahraje si na světovém šampionátu, ačkoliv to nebude za rodnou Argentinu, nýbrž Paraguay. "Nejsem naštvaný, že mi Maradona nedal šanci. Jsem hrdý být Paraguaycem, díky mé matce narozené v Asunciónu," prohlásil útočník Dortmundu, který v prvních třech reprezentačních zápasech za "novou vlast" vstřelil tři branky.

06.06.201014:52

Martino po tréninku spokojen

Trenér Paraguaye Gerardo Martino je po prvním tréninku spokojen s přístupem svých svěřenců i s podmínkami, které se týmu v JAR dostává. "Na mistrovství se připravujeme svědomitě. Už v prvním zápase proti Itálii se představíme ve skvělé formě i kondici," řekl trenér.

19.05.201009:54

Paraguayce během příprav na MS okradli

Paraguayská reprezentace se v rámci přípravy na mistrovství světa musí vypořádat s nepříjemnou komplikací. Jejich tréninkovou základnu ve francouzském Évian les Bains totiž navštívil zloděj, který z pokoje šéfa výpravy Rogelia Cattebekeho ukradl 110 tisíc dolarů (asi 2,3 milionu korun). "Nemohu poskytnout další informace, protože probíhá vyšetřování. Policie je však již údajnému pachateli na stopě," uvedl mluvčí týmu paraguayské rozhlasové stanici Cardinal. Podle místního deníku ABC Digital se pachatel dostal do pokoje hotelu Hilton tak, že se vydával právě za Cattebekeho, k čemuž mu měl pomoci i španělský přízvuk.

15.05.201019:36

Paraguay - KLDR 1:0

PŘÁTELSKY: Paraguay - KLDR 1:0 (85. Santa Cruz z penalty).

09.04.201010:42

Pojede Barrios na MS?

Lucas Barrios by si mohl zahrát na mistrovství světa. S největší pravděpodobností to nebude za Argentinu, trenér Maradona jej zatím ani jednou nepovolal. Kanonýr Dortmundu ale včera obdržel občanství Paraguaye, odkud pochází jeho matka. Zatím není jasné, jestli bude mít reprezentační trenér Gerardo Martino o hráče zájem, k možnosti obléknout dres Paraguaye se zatím nevyjádřil ani sám Barrios.

26.08.200908:06

Santa Cruz nestihne kvalifikaci

Roque Santa Cruz nepomůže Paraguayi v kvalifikačních utkáních proti Bolívii a Argentině na začátku září, útočníkovi Manchesteru City se stále nedaří zotavit po operaci kolene, kterou podstoupil v dubnu.

06.08.200912:45

Santa Cruze trápí koleno

Roque Santa Cruz možná přijde o kvalifikační zápasy o postup na MS 2010 proti Bolívii a Argentině, paraguayský útočník má problémy s kolenem.

06.06.200918:35

Santa Cruz stále není fit

Trenér Paraguaye Gerardo Martino počítal, že nasadí útočníka Roqueho Santa Cruze od první minuty do kvalifikačního zápasu MS proti Chile. Hvězda Blackburnu ale ještě není zdravotně zcela v pořádku.

20.03.200916:10

Santa Cruz reprezentaci nepomůže

Roque Santa Cruz stráví reprezentační přestávku v Blackburnu. Paraguajský útočník se sice objevil v nominaci, má ovšem problémy s kolenem a manažer Blackburnu Sam Allardyce ujistil, že ho do Jižní Ameriky neuvolní.