Přípravné utkání fotbalistek na turnaji Cyprus Women's Cup:
Španělsko - ČR 2:0 (0:0).
Branky:
73. Paredesová, 90.+3 vlastní Chlastáková.
Sestava ČR: Votíková - Chlastáková, J. Sedláčková, Cahynová, Bartoňová - Divišová (77. Nepokojová), Krejčiříková, Svitková, Szewieczková (85. Bužková) - Voňková, Kožárová. Trenér: Rada.

Český tým obsadil ve čtyřčlenné skupině 4. místo a ve středu bude hrát o konečné 9. místo se Slovenskem.

ČTK
01.08.201516:09

Španělky mají po 27 letech nového trenéra

Španělská reprezentace fotbalistek má po 27 letech nového trenéra. Ignacia Queredu, jenž vedl ženský národní tým od roku 1988, nahradil Jorge Vilda. Quereda dovedl španělské reprezentantky letos poprvé v historii na mistrovství světa, ale jeho svěřenkyně na červnovém šampionátu v Kanadě získaly v základní skupině pouze bod. Bezprostředně po vyřazení zveřejnilo všech 23 hráček prohlášení, v němž požadovaly, aby Quereda ve funkci skončil.

ČTK
17.09.201418:11

Češky v kvalifikaci podlehly Španělkám

Kvalifikační utkání o MS žen 2015 v Písku: Skupina 2: Česko - Španělsko 0:1 (0:0). Branka: 90.+1 Boqueteová. Sestava ČR: Bednaříková - Odehnalová, Čulová, Sedláčková, Vyštejnová - L. Martínková, I. Martínková, Ringelová (77. Cahynová), Svitková - Kožárová (81. Krejčiříková), Voňková (88. Bartoňová). Trenér: Krejčík.

ČTK
27.11.201323:20

Češky prohrály ve Španělsku

Kvalifikace MS ve fotbale žen: 2. skupina: Španělsko - ČR 3:2.
Branky:
15. a 45.+1 Bermúdezová, 78. Correderaová - 80. L. Martínková, 82. Voňková.
Sestava ČR: Sloupová - Odehnalová (72. Malinová), Bertholdová, Pincová, Vyštejnová - I. Martínková - Kožárová (86. Krejčiříková), Pivoňková, Bartoňová (77. Čulová) - L. Martínková, Voňková. Trenér: Krejčík.

ČTK
22.07.201323:24

EURO žen 2013 - čtvrtfinále

Výsledky pondělních čtvrtfinálových utkání: Norsko - Španělsko 3:1 (24. Gulbrandsen, 43. vlastní Paredes, 64. Hegerberg - 90+2. Hermoso), Francie - Dánsko 1:1 i po prodloužení, 2:4 na penalty (71. Necib z penalty - 28. Rasmussen).

08.05.200823:09

České fotbalistky si zkomplikovaly postup na Euro

České fotbalistky prohrály ve Španělsku vysoko 1:4. Zkomplikovaly si tak postup na evropský šampionát, kde dosud nikdy nestartovaly. Jedinou českou branku vstřelila v 33. minutě Heroldová. Španělky však ve druhém poločase zápas otočili a odsunuly české reprezentantky z druhéhho místa ve skupině.