09.11.201419:09

Bohemians Praha vítězi podzimní části ČFL

Bohemians Praha mají už dvě kola před závěrem podzimní části ČFL jistotu, že stráví zimní pauzu v čele tabulky. Svěřenci trenéra Romana Veselého v dnešním pražském derby v Kobylisích porazili domácí Admiru 2:1 a po 14. kole mají osmibodový náskok před triem Louňovice, Domažlice, Jirny.

ČTK
26.10.201421:50

Bohemians Praha vyhráli desetkrát po sobě

Jubilejní desáté vítězství v řadě si dnes připsal lídr ČFL Bohemians Praha. Svěřenci trenéra Romana Veselého v utkání 12. kola vyhráli 1:0 ve Štěchovicích, když jedinou branku vstřelil čtyři minuty před poločasem Aleš Melechovský. Tým ze Střížkova vede tabulku o pět bodů před Domažlicemi, které však mají k dobru úterní dohrávku 6. kola v Zápech.

ČTK
12.10.201420:10

Bohemians Praha mají osmou výhru za sebou

Již osmé vítězství za sebou si připsali v 10. kole ČFL Bohemians Praha. Svěřenci trenéra Romana Veselého v dnešním pražském derby na Vyšehradě vyhráli 3:1 a vedou tabulku o tři body před Louňovicemi. Domácí šli sice do vedení gólem Kabeleho, ještě do poločasu však vyrovnal Neuberg a po změně stran Štoček dvěma góly rozhodl o výhře týmu ze Střížkova.

ČTK
05.10.201421:05

Vyšehrad vyhrál pošesté za sebou

Slavoj Vyšehrad vyhrál v 9. kole ČFL 4:1 v Louňovicích, připsal si šesté vítězství za sebou a posunul se na šesté místo. Domácí Slavia sice vedla až do 35. minuty gólem Ondráčka, zbývající část utkání ale nezvládla. Louňovičtí tak promarnili možnost vrátit se na první místo tabulky, které nyní patří favoritům soutěže Bohemians Praha.

ČTK
13.09.201420:59

Nováček z Louňovic se ujal vedení v ČFL

Slavia Louňovice je novým lídrem České fotbalové ligy. Svěřenci trenéra Karla Jeřábka v dnešním zápasu 6. kola vyhráli 4:0 v Čáslavi a dostali se na první pozici před dosud vedoucí Jiskru Domažlice. Chodský celek postihla virová epidemie, a tak si své nedělní utkání v Zápech odložil.

ČTK
07.09.201420:33

Louňovice se v ČFL dotáhly na Domažlice

Fotbalisté Louňovic, nováčka ČFL, vyhráli v dnešním utkání 5. kola v Praze 3:1 nad domácím Meteorem a srovnali tak krok s vedoucím týmem tabulky z Domažlic. Oba celky na špici soutěže mají 15 bodů, bod na ně ztrácí dvojice Jirny, Union 2013.

ČTK
17.08.201420:44

Domažlice po dvou kolech vedou ČFL

Domažlice, které v sobotním utkání ČFL vyhrály 5:0 v Chomutově, mají po odehrání kompletního programu 2. kola jako jediné z osmnácti účastníků soutěže plný počet šesti bodů. Dotáhnout se na ně ještě mohou v týdnu Louňovice, které dnes ve svém prvním utkání v třetí nejvyšší soutěži porazily dvěma brankami Balšánka 2:0 Chrudim a ve středu je čeká dohrávané utkání 1. kola v Jirnech. Všechna ostatní mužstva již utrpěla bodovou ztrátu.

ČTK
15.06.201420:15

Kolín porazil Horní Měcholupy a vyhrál ČFL

Fotbalisté Kolína v dnešním utkání závěrečného 32. kola ČFL porazili sestupující Horní Měcholupy 2:0 a zajistili si tak prvenství v soutěži i postup do druhé ligy. Druhé Jirny zdolaly Roudnici nad Labem 1:0 a v konečné tabulce zaostaly za vítězem soutěže o jediný bod.

ČTK
30.05.201418:10

V ČFL bylo zkontumováno osm zápasů Kunic

Fotbalisté Kunic přišli v ČFL u zeleného stolu o čtyři vítězství z jarní části. Sportovně technická komise zkontumovala celkem osm utkání třetiligového týmu kvůli neoprávněnému startu hráče. Důvodem byl neuhrazený členský poplatek Fotbalové asociaci České republiky. STK případ předala disciplinární komisi FAČR. Kunice prohrály kontumačně 0:3 dubnové zápasy se Spartou Praha B, Horními Měcholupy, Štěchovicemi a Čáslaví a květnové duely s Karlovými Vary, Roudnicí nad Labem, Kolínem a Chomutovem. Z nich na hřišti vyhrály nad béčkem Sparty (3:0), v Horních Měcholupech (1:0), v Karlových Varech (3:1) a nad Roudnicí (3:0), v ostatních zápasech nebodovaly. V tabulce se Kunice propadly z osmého na sestupové 15. místo.

ČTK
21.01.201415:12

Krátký s "áčkem" nepočítá

Už se připravoval na jaro v druholigovém Ústí nad Labem, místo toho ale nakonec zamířil do Sparty. Také proto obránce Marek Krátký, kterého vedoucí tým Gambrinus ligy získal z Teplic na půlroční hostování s opcí, nepřišel na Letnou s přehnanými cíli. "Je to trochu rarita. Včera to ještě vypadalo na druhou ligu a teď jsem ve Spartě, která bojuje o titul. Nicméně jsem realista a vím, že to Spartě šlape. Nejdu sem do základní sestavy, ale když dostanu šanci v 'áčku', budu se ji snažit využít. A když tak je tady pořád 'béčko', kde také můžu mít zápasové vytížení," prohlásil Krátký.

ČTK
15.01.201414:04

1. FK Příbram - Kunice 5:0

PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Kunice 5:0 (1:0).
Branky:
45. Slepička, 57. Zápotočný z pen., 65. Mašán, 71. Mareš, 84. Řezníček.
Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - Štochl, Jugas, Mišůn, Pleško - Brandner, Volešák, Krbeček, Zeman - Slepička, Švancara. II. poločas: Štepanovský - Zápotočný, Kvída, Hájovský, Divíšek - Mareš, Tarczal, Mašán, Šlapák - Danoski, Řezníček. Trenér: Čuhel.

ČTK
16.07.201319:53

Vysočina Jihlava - Zenit Čáslav 5:0

PŘÍPRAVA: Vysočina Jihlava - Zenit Čáslav 5:0.
Branky:
54. a 90. Teplý, 18. Masopust, 22. Koloušek, 53. Kučera. Sestava Jihlavy: Blažek (46. Hanuš) - Tlustý (46. Mikula), Šourek (70. Tlustý), Kopic (46. Josl), Marek (70. Kosak) - Koloušek (70. Karlík), Karlík (46. Jánoš) - Masopust (46. Kliment), Kučera, Kosak (46. Marcin) - Šimonek (46. Teplý). Trenér Komňacký.

14.07.201319:24

FK Teplice - SK Roudnice nad Labem 1:1

PŘÍPRAVA: FK Teplice - SK Roudnice nad Labem 1:1.
Branky:
33. Salami - 7. Hrdlička. Sestava Teplic: Grigar - Matula, Kaufman (55. Krátký), Hošek (46. Lüftner), Krob - Litsingi, Čajič (46. Ljevakovič), Vachoušek (46. Jursa), Nivaldo - Jindráček (46. Vůch), Salami. Trenér: Ščasný.

16.06.201320:08

Štoček králem střelců ČFL s 24 góly

Dvěma góly do sítě Horních Měcholup rozhodl kolínský fotbalista Jan Štoček dnešní utkání 32. kola ČFL, jež bylo zároveň úplně posledním zápasem v tomto ročníku. Kolín díky jeho trefám vyhrál 2:1, a potvrdil tak své postavení na druhém místě tabulky. Za hosty se trefil Blažej. Autor obou kolínských branek se stal zároveň králem střelců třetí nejvyšší soutěže s 24 góly.

15.06.201315:45

Kladno sestupuje i z ČFL

Kladenští fotbalisté se stali třetími a zároveň posledními sestupujícími z ČFL do divize. V dnešním utkání závěrečného 32. kola by jim tříbodový zisk zaručil setrvání v soutěži, jenže podlehli doma Kunicím 2:3. V současně hraném utkání Karlovy Vary zvítězily 4:3 v České Lípě, což jim přineslo záchranu. Už dříve měly jistotu pádu do nižší soutěže Hlavice a Písek

12.06.201321:15

Loko Vltavín vítězem ČFL

Fotbalisté Loko Vltavín jsou novými vítězi ČFL. Jistotu získali už před závěrečným hracím dnem po dnešních dohrávaných zápasech 30. kola, v nichž druhý Kolín jen remizoval s Pískem 1:1 a na holešovický tým ztrácí nedostižných pět bodů.

01.06.201316:44

Loko Vltavín míří za prvním místem

Fotbalisté Loko Vltavín učinili další významný krok k triumfu v ČFL. Svěřenci trenéra Radka Kronďáka v dnešním utkání 30. kola porazili doma 1:0 Strakonice a dvě dějství před koncem sezony vedou tabulku o šest bodů před druhým Kolínem. Ten má k dobru nedělní zápas s předposledním Pískem.

27.04.201321:15

Holub nasázel Hlavici šest branek

Vítězstvím 8:1 nad poslední Hlavicí se blýskli v 25. kole ČFL fotbalisté Chrudimi. Velký střelecký den měl sedmatřicetiletý kanonýr domácích Radim Holub, autor šesti branek. Čtvrtá z nich byla z penalty. Po jedné trefě si připsali jeho spoluhráči Vácha s Vladykou a za hosty skóroval Havránek. "Šest gólů jsem dal možná někdy v žácích, v soutěžích mužů ale dnes poprvé. Hlavice odpadla prakticky už po prvním gólu, tedy po pěti minutách hry," řekl ČTK Holub, jenž má ve své sbírce mimo jiné i dva mistrovské tituly v dresu Sparty. V nejvyšší domácí soutěži odehrál 304 zápasů, v nichž dal 77 branek.

15.03.201316:58

Počasí ruší zápasy nižších soutěží

Zimní počasí narušilo program nižších soutěží. V sobotu se neuskuteční zápasy ČFL Kladno - Roudnice nad Labem, Domažlice - Králův Dvůr. Oba duely 19. kola byly přeloženy na středu 3. dubna s výkopem v 16:30 stejně jako osm divizních utkání. V 17. kole divize A byly odloženy zápasy Přední Kopanina - Aritma, Chrást - Štěchovice, Nové Strašecí - Hořovicko, Rokycany - Český Krumlov. Ve skupině B se o víkendu nebudou hrát utkání Lovosice - Motorlet, Český Brod - Vyšehrad, Úvaly - Libiš. V divizi C byl přesunut zápas Turnov - Nová Paka.

17.02.201316:04

Slavia Praha - SK Kladno 4:2

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - SK Kladno 4:2.
Branky:
25. Juhar, 63. vlastní Rada, 68. Hurka, 86. Koreš - 58. a 82. z pen. Samek. Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský ─ Nitrianský, Dobrotka, Bortel, Juhar ─ Petrák, Gecov ─ Mičola, Kisel, Zmrhal ─ Škoda. II. poločas: Rakovan - Dostál, Kolařík, Hubáček, Čonka - Koreš, Hurka, Šimeček, Tusjak - Vošahlík, Škutka. Trenér: Rada.