Premier Division Island - Premier Division - expres zprávy

31.10.200612:13

Islandským mistrem pro sezónu 2006 se stali fotbalisté FH Hafnarfjördur, kteří zvítězili s šestibodovým náskokem před KR Reykjavík. Nejlepším kanonýrem s jedenácti brankami se stal Marel Johann Baldvinsson z týmu Breidablik. Islandský pohár se stal kořistí týmu Keflavík, který ve finále porazil KR Reyjkjavík 2:0. Ligový pohár pak získal FH Hafnarfjördur po finálovém vítězství 3:2 nad Keflavíkem.

29.04.200623:00

Kapitán druholigového skotského Dundee FC Barry Smith se pro příští sezónu přestěhuje na Island, podepsal totiž smlouvu s FC Valur.

13.12.200518:57

Eidur Gudjohnsen byl podruhé v řadě jmenován islandským fotbalistou roku. Za útočníkem Chelsea se umístili Herman Hreidarsson z Charltonu a Gunnar Heidar Thorvaldsson z Halmstadu.

24.09.200523:00

Výsledek finále islandského poháru: Valur Reykjavík - Fram Reykjavík 1:0.

05.09.200523:00

Islandský Fylkir povedou ve zbývajících dvou duelech letošního ročníku Sverrir Sverrisson a Jón Sveinsson. Ti nahradí Thorleifura Árnasona, který na svou funkci nedávno rezignoval.

24.12.200410:59

Celtic Glasgow posílil svůj kádr o dva talentované islandské fotbalisty. Z KR Reykjavík přicházejí do skotského klubu sedmnáctiletý záložník Theodor Elmar Bjarnason a o rok starší útočník Kjartan Henry Finnbogason.

16.12.200420:00

Nejlepším islandským fotbalistou roku 2004 byl podle očekávání zvolen útočník Chelsea Eidur Gudjohnsen. Na druhé příčce se umístil obránce Charltonu Herman Hreidarsson a třetí skončil kapitán islandského šampiona Hafnarfjorduru Heimir Gudjohnsson.

04.10.200419:22

Držitelem islandského poháru se po 12 letech stali fotbalisté Keflavíku, ve finále porazili Akureyri 3:0.

28.02.200403:32

Norský Stabaek získal bývalého fotbalistu Ancony a v současnosti volného hráče Madse Jorgensena. Pětadvacetiletý fotbalista by měl nahradit Martina Andresena. Stabaek je dále blízko k podpisu smlouvy s islanďanem Veigarem Pallem Gunnarssonem z KR Reykjavik.

29.09.200301:32

Vítězem islandského poháru se stal tým IA Akranes, když ve finále porazil tým FH Hafnarfjördur 1:0.

22.09.200314:23

První liga o víkendu skončila na Islandu, mistrem se již s předstihem stal KR Reykjavík. Dvěma sestupujícími, které určilo až poslední kolo, se staly další dva kluby z hlavního města - Thróttur a Valur.