28.09.202421:06

Navrátil dal třetí gól sezony

Nyíregyháza Spartacus vyhrála 2:0 na půdě Kecskeméti TE a podílel se na tom i Jaroslav Navrátil, český záložník ve službách maďarského klubu dal ve 42. minutě poslední gól utkání.

14.09.202421:30

Dunajská Streda si vypůjčila Basseyho

Fortune Basey (25) odešel z Ferencvárose na další hostování. Někdejší útočník Českých Budějovic nebo Viktorie Plzeň dohraje sezonu v Dunajské Stredě.

transfermarkt.de
03.09.202422:56

Ferencváros angažoval Saldanhu

Matheus Saldanha vyměnil Srbsko za Maďarsko. Pětadvacetiletý útočník přestoupil z Partizanu do Ferencvárose.

23.08.202412:58

Puskás má posilu do zálohy

Laros Duarte se po třech letech loučí s Groningenem. Kapverdský záložník si vyzkouší maďarskou ligu, za 800 tisíc eur ho koupil Puskás.

vi.nl
12.07.202413:22

Slovan Liberec - Puskás Akadémia 1:1

Přípravné utkání v Hellmonsödtu (Rakousko):

Slovan Liberec - Puskás Akadémia 1:1 (0:0).

Branky: 82. Frýdek - 69. Soisalo.

Sestava Liberce: Bačkovský - Plechatý (60. Purzitidis), Ševínský, Mikula (46. Halinský) - Koželuh (60. Preisler), Varfolomejev (68. Nyarko), Icha (78. Zyba), Ghali (65. Dulay) - Hlavatý (78. Kok), Višinský (46. Frýdek) - Rabušic (46. Letenay). Trenér: Kováč.

ČTK
11.07.202422:36

Rommens přestoupil k Ferencvárosi

Úřadující maďarský mistr Ferencvárosi získal na trvalý přestup šestadvacetiletého belgického záložníka Philippeho Rommense. Ten se stěhuje od svého bývalého angažmá v Go Ahead Eagles v Eredivisie východněji do Evropy za neznámých transferových podmínek i za neupřesněné délky kontraktu. Pro klub z Budapešti se mimochodem jedná o čtvrtou posilu během tohoto přestupového období.

fradi.hu
09.07.202420:13

Liberec - Debrecín 4:0

Přípravné utkání v Ottensheimu (Rakousko):

Slovan Liberec - Debrecín 4:0 (1:0)

Branky: 64. a 70. Dulay, 30. Icha, 50. Frýdek z pen.

Sestava Liberce: Bačkovský (46. Hasalík) - Plechatý (64. Lehoczki), Ševínský (64. Strnad), Mikula (46. Purzitidis) - Koželuh (64. Nyarko), Icha (64. Kop), Varfolomejev (64. Polyák), Ghali (64. Preisler) - Hlavatý (64. Dulay), Letenay (64. Kok), Višinský (46. Frýdek). Trenér: Kováč.

ČTK
04.07.202419:47

Bohemians 1905 - Paks 4:1

Přípravné utkání ve Šmarje pri Jelšah (Slovinsko):

Bohemians Praha 1905 - Paks (Maď.) 4:1 (2:1)

Branky: 6. Drchal, 11. Hrubý, 78. Ristovski, 82. Zeman - 55. Szabo.

Základní sestava Bohemians: Reichl - Hůlka, Vondra, Hybš - A. Kadlec, Smrž, Hrubý, Kovařík - Čermák - Drchal, Hilál. Trenér: Veselý.

ČTK
02.07.202413:08

Navrátil přestoupil do Nyíregyházy

Dvaatřicetiletý český útočník Jaroslav Navrátil mění v Maďarsku dres. Po čtyřech letech strávených v Kisvárdě, u sestupujícího celku z maďarské nejvyšší soutěže, oznámila nyní jeho příchod Nyíregyháza. "Může být velkým pomocníkem na hřišti i mimo něj a mladí se od něj mohou hodně naučit. Je efektivní nejen při zakončování, ale i při zakládání útoků,” uvedl Fekete Tivadar, sportovní ředitel nováčka OTP Bank Ligy.

nyiregyhazaspartacus.hu
14.06.202409:58

Ferencváros má nového trenéra

Ferencváros letos získal maďarský titul a nyní mění trenéra. Na jeho lavičku usedne Nizozemec Pascal Jansen, který podepsal dvouletý kontrakt.

Fabrizio Romano
03.06.202416:58

Kern přestupuje do Sturmu Graz

Sturm Graz oznámil příchod Martina Kerna z Puskás Akadémia. Teprve 18letý útočník s rakouským klubem podepsal dlouhodobou smlouvu.

12.05.202416:09

Navrátil přispěl k výhře Kisvárdy

Kisvárda porazila Mezokovesd a na její poslední branku nahrával Jaroslav Navrátil. Domácí po první půli vedli o čtyři branky a kráčeli za výhrou, po změně stran se ale strachovali a nakonec zvítězili 4:3.

04.05.202417:33

Česká stopa v maďarské lize

Puskás dnes v maďarské lize hostil Kisvárdu, vyhrál 4:2 a vidět byli čeští fotbalisté. Na jednu branku vítězů nahrával Jakub Plšek, za hosty se střelecky prosadil Jaroslav Navrátil.

21.04.202409:08

Ferencváros má další titul

Ferencváros je suverénem maďarské ligy a potvrdil to i v letošní sezoně. Včera sice jenom remizoval s Kisvárdou (0:0), i tak si zajistil šestý mistrovský titul v řadě.

abola.pt
13.04.202416:38

Navrátil skóroval za Kisvárdu

Kisvárda ve 28. kole maďarské nejvyšší soutěže porazila Újpest (4:1), proti němuž otevřel skóre Jaroslav Navrátil. Pro českého křídelníka se jednalo o druhý gól v sezoně.

31.03.202412:34

Navrátil přispěl gólovou přihrávkou

Kisvárda včera hostila Debrecín a hned v úvodu se blýskl Jaroslav Navrátil. Český záložník v páté minutě asistoval u první branky maďarského klubu, jeho zaměstnavatel ale vedení neudržel a nakonec prohrál 1:3.

10.02.202415:24

Stronati přispěl k výhře Puskáse

Puskás vyhrál v maďarské lize na půdě Kisvárdy 2:0 a byli u toho i dva čeští fotbalisté. Záložník Jakub Plšek odehrál 80 minut, celé utkání zvládl obránce Patrizio Stronati, který se navíc asistencí podílel na první trefě duelu.

26.01.202417:41

FK Teplice - Kecskeméti 0:0

Přípravné utkání v Turecku:

FK Teplice - Kecskeméti 0:0.

Sestava Teplic: Grigar - Kričfaluši (46. Hora), Knapík (60. Bílek), Mičevič (46. Cykalo) - Mareček (60. Křišťan) - Radosta (60. Hronek), Trubač (60. Bednár), Beránek (60. Vachoušek), Labík (60. Urbanec) - Fila (46. Jásir), Gning (46. Čerepkai). Trenér: Frťala.

ČTK
25.01.202417:36

Plzeň - Ferencváros 3:1

Přípravné utkání ve Španělsku:

Viktoria Plzeň - Ferencváros Budapešť 3:1 (0:1)

Branky: 71. Chorý, 74. Šulc, 90. Kalvach - 7. vlastní Dweh.

Sestava Plzně:

I. poločas: Jedlička - Dweh, Hejda, Jemelka - Kopic, Červ, Traoré, Havel - Šulc - Vydra, Kliment.

II. poločas: Jedlička - Řezník, Hranáč, Paluska - Kopic, Kalvach, Valenta, Cadu - Šulc - Chorý, Mosquera. Trenér: Koubek.

ČTK
25.01.202417:27

Sparta - Puskás 2:0

Přípravné utkání v Marbelle (Španělsko):

Sparta Praha - Puskás Akadémia 2:0 (1:0)

Branky: 34. a 48. Ryneš.

Sestava Sparty:

I. poločas: Vindahl - Ševínský, Krejčí, Vydra - Preciado, Sadílek, Solbakken, Ryneš - Ševčík, Kuchta, Birmančević.

II. poločas: Vindahl - Sörensen, Panák, Vitík - Wiesner, Kairinen, Laci, Ryneš (59. Mokrovics) - Ševčík (59. Zelený), Tuci, Birmančević (59. Karabec). Trenér: Priske.