13.02.202116:32

Plšek se trefil za Puskás

Český záložník Jakub Plšek skóroval v dresu maďarské Puskás Akademie v zápase proti Paksu. Domácí vedli 2:0, ale po přestávce o náskok přišli. V 81. minutě jim ale právě Plškova branka zajistila vedení 3:2.

09.02.202113:57

MOL Fehérvár má posilu do zálohy

Samy Bourard odchází z Den Haagu a stěhuje se do maďarské ligy, ofenzivní záložník přestoupil do Fehérvár.

vi.nl
06.02.202119:06

Vaněček přidal další gól za Diósgyőri

Diósgyőri si poradilo s Kisvardou, na čemž se proměněnou penaltou podílel David Vaněček. Pro českého útočníka se jednalo o třetí branku ve svém novém působišti a celkem čtvrtou v sezóně.

03.02.202117:53

Plšek skóroval za Puskás FC

Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu maďarského Puskáse. V 53. minutě brankou z pokutového kopu rozhodl o vítězství svého týmu Diósgyőri 2:0.

31.01.202119:18

Diósgyőri pomohl k remíze Vaněček

David Vaněček vstřelil první gól za Diósgyőri VTK. Český útočník tím svému novému zaměstnavateli pomohl k remíze 1:1 s Budafoki LC.

09.01.202116:37

Slovácko - Budafoki 1:1

Přípravné utkání v Umagu (Chorv.):
1. FC Slovácko - Budafoki (Maď.) 1:1 (1:0)
Branky:
38. Petržela - 65. Zsori.
Sestava Slovácka: Nemrava (46. Bajza) - Šimko (46. Reinberk), Kadlec, Hofmann (62. Srubek), Daníček (72. Mareček) - Petržela (62. Rezek), Havlík (62. Divíšek), Sadílek (72. Polášek), Kohút (62. Kubala), Navrátil (62. Kalabiška) - Jurečka (72. Melekescev). Trenér: Martin Svědík.

ČTK
12.12.202012:09

Plšek rozhodl o výhře Puskás FC

Puskás včera vyhrál v Újpesti 2:1 a rozhodující gól si na své konto připsal Jakub Plšek. Český záložník se trefil v 71. minutě, jednalo se o jeho třetí branku sezony.

29.11.202020:45

Vaněček zařídil výhru Puskáse

Program tohoto kola maďarské ligy zakončil duel Honvéd - Puskás a tři body za výhru 1:0 nakonec berou hosté. Velkou zásluhu na tom má autor jediné trefy David Vaněček, prosadil se ve druhé minutě nastavení.

08.11.202017:36

Navrátil pomohl k vítězství Kisvárdy

Český záložník Jaroslav Navrátil se podílel na vítězství Kisvárdy na půdě Zalaegerszegu 2:1. V 52. minutě rozhodl duel vítěznou brankou.

03.10.202019:02

Navrátil skóroval za Kisvárdu

Záložník Jaroslav Navrátil se střelecky prosadil v maďarské lize. Za Kisvárdu skóroval ve 14. minutě zápasu na hřišti Mezőkövesdu. Jeho tým si odvezl vítězství 2:1.

18.09.202021:30

Mak bude hrát za Ferencváros

Róbert Mak si po půlroce našel nového zaměstnavatele. Slovenský záložník v minulosti hrával za Norimberk, PAOK Soluň, Zenit Petrohrad a naposledy turecký Konyaspor, nyní se dohodl na angažmá v maďarském Ferencvárosi.

sport-express.ru
04.09.202022:00

Plšek zaznamenal druhý gól sezony

Puskás dnes vyhrál 3:0 na půdě Kisvárdy a svůj podíl na tom měl i Jakub Plšek. Český záložník odehrál celé utkání, ve 29. minutě navíc otevřel skóre, když proměnil penaltu.

30.08.202022:14

Plšek gólem pomohl k výhře Puskáse

Páskás FC ve 3. kole maďarské ligy zdolal Újpest FC, na čemž se rozhodujícím třetím gólem podílel Jakub Plšek. Pro bývalého dlouholetého hráče Olomouce se jednalo o premiérovou branku ve svém novém působišti, kam zamířil v lednu tohoto roku.

08.08.202020:54

Ostrava - Honvéd 2:1

Přípravné utkání v Györu:
Baník Ostrava - Honvéd Budapešť 2:1 (0:0)
Sestava Ostravy:
Laštůvka (46. Budinský) - Juroška (60. Fillo), Pokorný (83. Svozil), Stronati (83. Šindelář), Holzer (83. Fleišman) - Jirásek (60. Kaloč), Jánoš (83. Drozd) - Reiter (60. Lalkovič), Šašinka (70. Smola), Potočný (60. Buchta) - Zajíc (60. Chvěja). Trenér: Kozel. Branky: 50. Potočný, 90. Kaloč - 74. Gazdag.

ČTK
08.08.202020:04

Slavia - Fehérvár 3:1

Přípravné utkání ve Frauenkirchenu (Rakousko):
Slavia Praha - MOL Fehérvár 3:1 (0:1)
Branky:
48. Stanciu, 58. Musa, 63. Masopust - 9. Zivzivadze z pen.
Sestava Slavie: Kolář - Coufal (79. Frydrych), Zima, Karafiát (72. Takács), Bořil (79. Oscar) - Holeš (73. Malinský), Ševčík (57. Beran) - Masopust (64. Hovorka), Stanciu (57. Van Buren), Provod (73. Lingr) - Tecl (57. Musa). Trenér: Trpišovský.

ČTK
02.07.202014:53

MTK Budapešť posílil Ferreira

Tiago Ferreira se stal novou akvizicí MTK Budapešť. Šestadvacetiletý defenzivní univerzál naposledy oblékal dres rumunského CSU Craiova.

abola.pt
28.06.202010:33

Fanoušci Debrecínu napadli hráče

Maďarský Debrecín včera po 27 letech sestoupil z nejvyšší soutěže. Do poslední chvíle zápasu s Paksem žila jeho naděje, v nastaveném čase hráči dvakrát trefili brankovou konstrukci. Nakonec ale jen remizovali 1:1 a sestupují. Po utkání pak museli ještě čelit ataku ze strany rozezlených fanoušků. Ti vběhli na trávník a hráče svlékli z dresů. Situaci musela vyřešit až policie. Po jejím nástupu na plochu se rozvášnění příznivci dali na útěk.

26.06.202012:18

Huszti pověsí kopačky na hřebík

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Szabolcs Huszti. Bývalý maďarský reprezentant měl s MOL Fehérvár smlouvu i pro nadcházející sezónu, rozhodl se však skončit již nyní.

transfermarkt.de
17.06.202009:49

Ferencváros obhájil maďarský titul

Mistrem Maďarska je znovu Ferencváros, obhajobu titulu si definitivně zajistil díky včerejší výhře 2:0 v Honvédu.