Rusko - Kubok Rossiji 2022/2023 - výsledky, rozlosování, tabulky

základní skupiny - skupina 1

31.08.202215:30
FK Chimki - FK Krasnodar
0:2
31.08.202217:30
FK Nižnij Novgorod - Lokomotiv Moskva
2:0
13.09.202214:00
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
2:1p
14.09.202214:00
Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar
3:2p
28.09.202216:30
FK Chimki - Lokomotiv Moskva
0:5
28.09.202219:00
FK Krasnodar - FK Nižnij Novgorod
2:0
18.10.202217:00
Lokomotiv Moskva - FK Chimki
1:0
19.10.202217:00
FK Nižnij Novgorod - FK Krasnodar
1:0
22.11.202215:30
FK Chimki - FK Nižnij Novgorod
1:2p
23.11.202218:00
FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva
1:0
27.11.202217:00
Lokomotiv Moskva - FK Nižnij Novgorod
3:1
27.11.202217:00
FK Krasnodar - FK Chimki
4:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.FK Krasnodar641111:413
2.Lokomotiv Moskva631211:610
3.FK Nižnij Novgorod62226:78
4.FK Chimki60243:142

základní skupiny - skupina 2

30.08.202218:00
Spartak Moskva - Křídla Sovětů Samara
1:0
31.08.202218:00
Zenit Petrohrad - Fakel Voroněž
2:0
14.09.202216:30
Křídla Sovětů Samara - Zenit Petrohrad
2:0
15.09.202216:30
Spartak Moskva - Fakel Voroněž
3:0
29.09.202216:30
Fakel Voroněž - Křídla Sovětů Samara
0:1
29.09.202219:30
Spartak Moskva - Zenit Petrohrad
3:0
19.10.202217:00
Fakel Voroněž - Spartak Moskva
1:2
20.10.202219:30
Zenit Petrohrad - Křídla Sovětů Samara
2:1
16.11.202216:00
Fakel Voroněž - Zenit Petrohrad
0:2
23.11.202216:00
Křídla Sovětů Samara - Spartak Moskva
2:1
27.11.202214:00
Zenit Petrohrad - Spartak Moskva
1:0p
27.11.202214:00
Křídla Sovětů Samara - Fakel Voroněž
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva641110:313
2.Křídla Sovětů Samara64027:412
3.Zenit Petrohrad63126:610
4.Fakel Voroněž60061:110

základní skupiny - skupina 3

31.08.202219:30
Achmat Groznyj - FK Orenburg
3:1
31.08.202220:00
FK Rostov - Dinamo Moskva
2:0
13.09.202216:30
Dinamo Moskva - Achmat Groznyj
2:1
14.09.202216:30
FK Rostov - FK Orenburg
3:1
28.09.202216:30
FK Orenburg - Dinamo Moskva
3:2p
29.09.202214:00
Achmat Groznyj - FK Rostov
3:1
18.10.202219:30
Dinamo Moskva - FK Rostov
3:1
19.10.202214:30
FK Orenburg - Achmat Groznyj
4:2
23.11.202212:00
FK Orenburg - FK Rostov
4:2
23.11.202214:00
Achmat Groznyj - Dinamo Moskva
2:1
27.11.202212:00
FK Rostov - Achmat Groznyj
3:0
27.11.202212:00
Dinamo Moskva - FK Orenburg
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Moskva63129:810
2.FK Rostov630312:119
3.Achmat Groznyj630311:129
4.FK Orenburg621312:137

základní skupiny - skupina 4

31.08.202214:00
Ural Sverdlovská oblast - PFC Soči
2:0
31.08.202216:00
Torpedo Moskva - CSKA Moskva
0:2
14.09.202214:00
PFC Soči - Torpedo Moskva
1:3
14.09.202216:30
CSKA Moskva - Ural Sverdlovská oblast
2:1
28.09.202214:00
Ural Sverdlovská oblast - Torpedo Moskva
1:0
28.09.202219:00
CSKA Moskva - PFC Soči
2:1
19.10.202219:30
CSKA Moskva - Torpedo Moskva
0:1
20.10.202217:00
PFC Soči - Ural Sverdlovská oblast
2:3
22.11.202213:00
Ural Sverdlovská oblast - CSKA Moskva
1:0p
22.11.202218:00
Torpedo Moskva - PFC Soči
1:2p
26.11.202214:00
PFC Soči - CSKA Moskva
1:2
26.11.202214:00
Torpedo Moskva - Ural Sverdlovská oblast
1:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Ural Sverdlovská oblast64119:513
2.CSKA Moskva64118:413
3.Torpedo Moskva62136:77
4.PFC Soči60156:131

čtvrtfinále - 1. zápasy

22.02.2023?
CSKA Moskva - FK Krasnodar
info
22.02.2023?
FK Rostov - Ural Sverdlovská oblast
info
22.02.2023?
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva
info
22.02.2023?
Křídla Sovětů Samara - Dinamo Moskva
info

čtvrtfinále - odvety

01.03.2023?
FK Krasnodar - CSKA Moskva
info
01.03.2023?
Ural Sverdlovská oblast - FK Rostov
info
01.03.2023?
Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva
info
01.03.2023?
Dinamo Moskva - Křídla Sovětů Samara
info

semifinále

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
27.11.2022 Promes odehrál 200. zápas za Spartak
Spartak Moskva v dnešním utkání Ruského poháru nestačil na Zenit Petrohrad, proti němuž si připsal jubilejní 200. start v dresu Narodnaja komanda Quincy Promes. (sport-express.ru)
24.11.2022 Grulev je po operaci klíční kosti
Dinamo Moskva ve včerejším zápase Ruského poháru prohrálo 1:2 s Achmatem Groznyj, navíc přišlo o Vjačeslava Gruleva. Třiadvacetiletý ofenzivní hráč se zlomenou klíční kostí absolvoval úspěšnou operaci, nebylo však upřesněno, jak dlouho bude mimo hru. (sport-express.ru)
24.11.2022 Grulev má zlomenou klíční kost
Vjačeslav Grulev včera utrpěl zlomeninu klíční kosti. Útočník Dinama Moskva se zranil v pohárovém utkání proti Achmatu Groznyj, dnes ho čeká operace. (sport-express.ru)
22.11.2022 Dinamo Moskva do konce roku bez Normanna
Mathias Normann ve zbývajících dvou zápasech Ruského poháru, které jsou na programu do konce roku, nepomůže Dinamu Moskva. Norský záložník laboruje se zraněným ramenem. (sport-express.ru)
07.11.2022 Zenit Petrohrad v poháru bez Lovrena
Dejan Lovren nepomůže Zenitu Petrohrad v listopadových zápasech domácího poháru proti Fakelu Voroněž a Spartaku Moskva. Chorvatský obránce bude od 14. listopadu na srazu reprezentace připravující se na mistrovství světa. (sport-express.ru)
29.05.2022 Ruský pohár vyhrál Spartak Moskva
Výsledek finále Ruského poháru: Spartak Moskva - Dinamo Moskva 2:1 (10. Sobolev, 72. Promes - 55. Zacharjan).
17.05.2022 Laxalt přijde o zbytek sezony
Diego Laxalt si nedávno poranil stehenní sval a mimo hru bude zhruba čtyři týdny, přijde tak o zbytek sezony. Do konce ruské ligy zbývá jedno kolo, pro obránce Dinama Moskva je ale informace bolestná vzhledem k tomu, že přijde o pohárové finále proti Spartaku Moskva. (sport-express.ru)
10.05.2022 Dinamo Moskva pokračuje bez Laxalta
Dinamo Moskva bojuje o postup do finále Ruského poháru a semifinále s Alanijí nedohraje Diego Laxalt, uruguayský záložník se v první půli zranil a musel střídat. (sport-express.ru)
20.04.2022 Moskevské derby v poháru pro Spartak
Výsledek třetího dnešního čtvrtfinále ruského poháru: CSKA Moskva - Spartak Moskva 0:1 (21. Bakajev z pen.).
20.04.2022 Zenit ani letos pohár nevyhraje
Loni vypadl na první překážce, tentokrát na druhé. Vítěz ruského Kuboku z roku 2020 dnes ztroskotal ve čtvrtfinále poháru na Alanii Vladikavkaz, když nezvládl penaltový rozstřel.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
23.11.
FK Orenburg - FK Rostov
4:2
23.11.
Achmat Groznyj - Dinamo Moskva
2:1
23.11.
Křídla Sovětů - Spartak Moskva
2:1
23.11.
FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva
1:0
26.11.
PFC Soči - CSKA Moskva
1:2
26.11.
Torpedo Moskva - Ural
1:2
27.11.
FK Rostov - Achmat Groznyj
3:0
27.11.
Dinamo Moskva - FK Orenburg
1:0
27.11.
Zenit Petrohrad - Spartak Moskva
1:0p
27.11.
Křídla Sov. - Fakel Voroněž
1:0
27.11.
Lokomotiv Moskva - Niž. Novgorod
3:1
27.11.
FK Krasnodar - FK Chimki
4:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.02.?
CSKA Moskva - FK Krasnodar
info
22.02.?
FK Rostov - Ural
info
22.02.?
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva
info
22.02.?
Křídla Sovětů - Dinamo Moskva
info
Všechny zápasy