Celé jméno:Aaron Lennon
Národnost: Anglie
Datum narození:16.04.1987
Výška:165 cmVáha:63 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Anglie199500000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Burnley dotáhlo příchod Lennona z Evertonu

Everton nedávno získal Thea Walcotta, naopak jiného křídelníka nyní uvolnil. Liverpoolský celek opustil Aaron Lennon, jenž přestoupil k ligovému konkurentovi Burnley...  
23.01.2018 | Aktuality | 133 komentářů
 

Everton na trvalý přestup získal Lennona

Aaron Lennon se z Tottenhamu vrací do Evertonu. Dlouholetá opora londýnského celku už ve druhé polovině minulé sezóny u Toffees hostovala, načež nyní podepsala tříletou dohodu...  
01.09.2015 | Aktuality | 74 komentářů
 

Everton přivedl na hostování křídelníka Lennona

Aaron Lennon po devíti a půl letech odchází z Tottenhamu. 27letý křídelník nedostával na White Hart Lane příliš prostoru a v lednu se spekulovalo o jeho možném odchodu z Londýna. Lennon nakonec míří do Liverpoolu, na hostování si ho vypůjčil Everton...  
02.02.2015 | Aktuality | 116 komentářů
15.11. Lennon ukončil aktivní kariéru
Aaron Lennon se ve svých 35 letech rozhodl ukončit aktivní kariéru. Křídelník v jejím průběhu hrával za Leeds, Tottenham, Everton, Kayserispor a Burnley. Z posledně jmenovaného klubu odešel po minulé sezoně, od té doby si nenašel nové angažmá. (dailymail.co.uk)
26.08.2021 Lennon se vrátil do Burnley
Aaron Lennon po jednom roce opustil turecký Kayserispor a vrátil se do Burnley. Zkušený křídelník se rychle dočkal obnovené premiéry v dresu anglického klubu, včera podepsal smlouvu a večer nastoupil k pohárovému zápasu proti Newcastlu. (dailymail.co.uk)
18.07.2021 Kayserispor už nepočítá s Lennonem
Aaron Lennon si může hledat nové angažmá. Zkušený křídelník měl ještě na rok smlouvu s Kayserisporem, obě strany se však dohodly na jejím předčasném ukončení. (transfermarkt.de)
25.06.2020 Burnley se loučí se čtyřmi hráči
Joe Hart, Aaron Lennon, Jeff Hendrick a Adam Legzdins si budou hledat nová angažmá, všem končí smlouvy v Burnley a nové kontrakty podepsány nebudou. (dailymail.co.uk)
20.06.2020 Lennon je na odchodu z Burnley
Bez Aarona Lennona zřejmě dohraje letošní sezonu Burnley. To se svým křídelníkem chtělo prodloužit smlouvu do konce sezony, fotbalista ovšem měl odmítnout a raději se stát volným hráčem. (sport-express.ru)
15.05.2019 Burnley aktivovalo opce u trojice hráčů
Phillip Bardsley, Steven Defour a Aaron Lennon zůstanou nadále hráči Burnley. Anglický celek u zmíněného tria aktivoval opci a automaticky tím prodloužil kontrakty do roku 2020. (skysports.com)
20.12.2018 Lennon musel na operaci s kolenem
Záložník Aaron Lennon bude chybět po přesněji nespecifikovanou dobu kvůli zranění kolena. Bývalý anglický reprezentant už absolvoval i operační zákrok, který by jeho problém měl vyřešit. (skysports.com)
18.12.2018 Lennonovi hrozí operace
Burnley o víkendu prohrálo s Tottenhamem a navíc přišlo o jednoho hráče. Mimo hru je křídelník Aaron Lennon, ten si poranil koleno a vyloučeno v tuto chvíli není, že svůj problém bude muset vyřešit operací. (skysports.com)
19.01.2018 Burnley dohodlo přestup Lennona
Křídelník Aaron Lennon má namířeno z Evertonu do Burnley, kluby jsou na transferu anglického fotbalisty domluveny. (bbc.com)
31.07.2017 Watford se zajímá o Lennona
Aaron Lennon by mohl po více než dvou letech opustit Everton. Zájem o bývalého anglického reprezentanta má Watford a Toffees údajně nejsou proti odchodu zkušeného křídelníka. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy