Na hostování z:FK Pardubice (CZE), návrat 30.06.2023

Pardubice s Duklou si do konce podzimu vyměnily útočníky Hufa s Červenkou

Pardubický fotbalista David Huf bude do konce podzimní části sezony hostovat v druholigové Dukle Praha. Opačným směrem zamířil za stejných podmínek další útočník Marek Červenka. Součástí dohody není opce na přestup. Oba celky o výměně informovaly na klubových webech.
12.08. | Aktuality | 62 komentářů

Můj nejdůležitější gól v kariéře, řekl pardubický útočník Huf

Alespoň bod zachránil Pardubicím v utkání 9. kola první ligy proti Olomouci v páté minutě nastavení druhého poločasu střídající útočník David Huf. Druhým gólem v nejvyšší soutěži po sobě vystřelil nováčkovi remízu 1:1. Huf označil branku za zřejmě nejdůležitější v kariéře.