16.07.201217:13

Hroššo je po operaci

Hodně dlouhou přestávku před sebou má Lukáš Hroššo. Brankář Nitry si ze sobotního utkání s Trenčínem odnesl nepříjemnou zlomeninu nohy a už za sebou má operaci. Nyní bude rehabilitovat a podle prvních odhadů se alespoň k lehkému tréninku vrátí až za půl roku.

14.07.201220:16

Hroššo má zřejmě zlomenou nohu

Lukáš Hroššo nebude v dobrém vzpomínat na dnešní utkání v Trenčíně, odkud si jeho Nitra odvezla debakl 0:5. Slovenský brankář si v závěru první půle podle všeho zlomil nohu a byl převezen do nemocnice.

28.01.201212:55

Štepanovský hostuje v Senici

Záložník Peter Štepanovský definitivně odchází ze Slovanu Bratislava na půlroční hostování do Senice. Kádr slovenského mistra opouští i brankář Lukáš Hroššo, v jeho případě zatím nebyla uplatněna opce a gólman se tak vrací do Nitry.

16.12.201109:41

Hroššo přestoupil do Slovanu

Lukáš Hroššo přestoupil z Nitry do Slovanu Bratislava, kde dosud pouze hostoval. 24letý brankář podepsal tříletou smlouvu.

01.09.201118:06

Hroššo hostuje v Bratislavě

Nitra přišla o svou brankářskou jedničku. Do Slovanu Bratislava si to totiž na hostování namířil Lukáš Hroššo. Úřadující mistr se s Nitrou dohodl na hostování Hrošša do konce kalendářního roku, v lednu se pak může, pokud s ním budou v Bratislavě spokojeni, přetavit hostování v přestup.

26.01.201111:10

Hroššo v Nitře prodloužil smlouvu

Lukáš Hroššo bude i nadále strážit branku Nitry, ta se s třiadvacetiletým gólmanem dohodla na prodloužení smlouvy do léta 2013.

26.11.201014:32

Hroššo dostal trest na pět zápasů

Brankář Lukáš Hroššo nepomůže Nitře v pěti nadcházejících zápasech. Disciplinární komise Slovenského svazu tak rozhodla na základě jeho nesportovního chování při odchodu ze hřiště po utkání Slovenského poháru se Zlatými Moravcemi (2:0). Tři soutěžní zápasy bude stát také Karol Pavelka ze Zlatých Moravec, který se s Hroššem dostal do konfliktu. Za červenou kartu byl na jeden zápas potrestán také Tomáš Hučko z Banské Bystrice.

17.03.201012:40

Hroššo musel na operaci

Brankář Nitry Lukáš Hroššo si nedávno poranil kotník a zranění bylo o něco vážnější, než se na první pohled zdálo. Hroššo musel na operaci a mimo hru bude minimálně týden.

10.03.201020:45

Hroššo si poranil kotník

Brankář Nitry Lukáš Hroššo si v utkání proti Senici poranil kotník a přestože zápas dohrál, zatím trénuje pouze individuálně.