Lukáš Zelenka Expres zprávy

09.03.201121:13

Zelenka poprvé skóroval

Český záložník Lukáš Zelenka se v dnešním čtvrtfinále Maďarského poháru dočkal prvního gólu. Honvéd Budapešť v prvním z dvou zápasů proti Videotonu uhrál díky jeho brance z 22. minuty remízu 1:1. Zelenka se dostal v novém angažmá, které získal po nedávném přestupu ze Slovácka, poprvé na hřiště už v posledním ligovém utkání s Ferencvárosem na závěrečnou půlhodinu. Dnes už Zelenka nechyběl v základní sestavě a ve 22. minutě se dočkal gólové radosti, kterou mu však pokazilo soupeřovo vyrovnání z 71. minuty.

08.02.200920:37

Zelenka porazil Lokeren

Na vítězství Westerla v belgické lize nad Lokerenem měl velký podíl bývalý záložník Sparty Lukáš Zelenka. Ve 48. minutě proměnil pokutový kop a rozhodl o vítězství 1:0. Penaltu přitom musel dvakrát opakovat kvůli předčasnému vběhnutí spoluhráčů do pokutového území.