Matějovský lehce zraněn

Na sparťanském tréninku v Horním Rakousku se dnes nepěkně ostřilo. Po Jarošíkově ataku musel trávník s napuchlou pravou nohou předčasně opustit Marek Matějovský. "Nemělo by ovšem jít o nic vážného," nechal se nicméně slyšet ředitel komunikace Ondřej Kasík.

03.10.201114:19

Reprezentace bez Matějovského

České reprezentaci bude v závěru kvalifikace o postup na mistrovství Evropy proti Španělsku a v Litvě chybět zraněný záložník Marek Matějovský. Ten se sice v nominaci objevil po téměř dvou letech, ale nakonec se z dnešního srazu reprezentace omluvil kvůli zranění třísel. Trenér Michal Bílek za něj nikoho dalšího dodatečně povolávat nebude.

27.07.201117:48

Sparta s Řepkou, kapitánem Matějovský

S Tomášem Řepkou v základní sestavě a novým kapitánem Markem Matějovským vyrukují sparťanští fotbalisté ve čtvrtečním utkání třetího předkola Evropské Ligy proti FK Sarajevo. Na předzápasové tiskové konferenci to oznámil hlavní trenér letenského klubu Jozef Chovanec. Pro nasazení Řepky na úkor jednoho ze dvou konkurentů na stoperský post prý rozhodla aktuální forma a také zkušenost z těžkých zápasů.

30.11.201017:22

Sparta do Palerma i s Matějovským

Sparta Praha odcestuje ve středu ráno k utkání Evropské ligy do Palerma i s Markem Matějovským, který se před třemi týdny podrobil operaci třísel. Na palubě leteckého speciálu bude 22 hráčů, jejichž největším přáním bude ve čtvrtečním duelu na půdě sicilského klubu neprohrát a zajistit si tak postup do jarní vyřazovací fáze soutěže.

31.05.201011:18

Matějovský možná vystřídá Vacka

Podle serveru iDnes.cz by dnes měl být dotažen přestup sparťanského záložníka Kamila Vacka do Freiburgu. Výše transferu se odhraduje na 800 tisíc €. Letenští si jako náhradu vyhlédli Marka Mtějovského, se kterým už zahájili jednání, která míří do úspěšného konce. Podpis smlouvy je naplánován v nejbližších dnech. V tomto případě se přestupní částká odhaduje na 20 milionů korun.

idnes.cz
27.08.200916:08

Matějovský možná do Sparty

Jak uvedl v dnešním vydání deník Sport, v případě postupu Sparty do Evropské ligy existuje možnost příchodu Marka Matějovského na hostování. Český reprezentant totiž ani ve druhé anglické lize za Reading příliš nenastupuje, a tak se logicky poohlíží po možném angažmá jinde.

deniksport.cz
26.11.200809:07

Černý vychytal vítězství Q.P.R.

Queen's Park Rangers porazili v úterý v utkání druhé anglické ligy Charlton 2:1. Brankář Radek Černý inkasoval pouze po střele Racona ze 30. minuty, domácím však tři body zajistily přesné trefy útočníka Blackstocka. Celý zápas odehrál v dresu Southamptonu Rudolf Skácel, ale on ani jeho spoluhráči se proti obraně Plymouthu neprosadili. Záložník Readingu Marek Matějovský tentokrát zůstal celý zápas v Cardiffu na lavičce náhradníků.

10.08.200822:47

Matějovský nebude hrát měsíc

Marek Matějovský si v utkání proti Nottinghamu poranil kotník. Manažer Readingu Steve Coppel oznámil, že český záložník bude mimo hru zhruba měsíc.

10.08.200816:35

Matějovský znovu zraněn

Sotva se Marek Matějovský zotavil ze zranění kotníku, které utrpěl na Euru v Rakousku a Švýcarsku, čeká jej zřejmě další nucená pauza. Záložník Readingu musel v úvodním utkání League Championship v Nottinghamu střídat krátce před koncem prvního poločasu opět s bolavým kotníkem. Vážnost zranění zatím není známa, hřiště ale opouštěl na nosítkách. Jeho tým nakonec s kdysi slavným soupeřem uhrál bezbrankovou remízu.

15.06.200822:21

Matějovský na Euru skončil

Utkání České republiky s Tureckem v první půli opustil na nosítkách Marek Matějovský. Záložník Readingu má přetržené vazy v pravém kotníku a na Euru si už určitě nezahraje.

22.05.200815:24

Matějovský má menší zdravotní problém

Marek Matějovský v přípravě na Euro bojuje s jedním zdravotním problémem. Záložníka Readingu trápí přitahovač břišního svalu, nejde ovšem o nic vážného a jeho start na turnaji by to ohrozit nemělo.

29.03.200817:53

Matějovský byl vyloučen

Záložník Readingu Marek Matějovský nedohrál dnešní utkání 32. kola anglické Premier League proti Blackburnu, český reprezentant byl osmnáct minut před koncem vyloučen.