29.03.201022:12

Retov dostal stop do konce sezony

Mimořádný trest dostal kapitán fotbalistů Hansy Rostock Martin Retov, jenž v nedělním utkání druhé německé ligy na hřišti St. Pauli předvedl hlavičku á la Zinédine Zidane. Dánský reprezentant nesmí hrát sedm zápasů, čímž pro něj předčasně skončila sezona. Jeho klub dnešní verdikt disciplinární komise německého svazu akceptoval. Retov nejprve ve druhém poločase tvrdým zákrokem poslal k zemi domácího Denise Nakiho, který krátce předtím zvýšil na konečných 2:0. Faul popudil další hráče St. Pauli. K dánskému fotbalistovi se rozběhl rozzlobený Fabian Boll, kterého Retov srazil hlavou. Rozhodčí vyloučil v 57. minutě oba hráče.