17.09.202223:14

Medveděv si přetrhl kolenní vazy

Minimálně o většinu ze zbytku sezony přijde Nikita Medveděv, brankář ruského Rostova si přetrhl kolenní vazy a po operaci bude mimo hru minimálně šest měsíců.

sport-express.ru
10.07.202217:15

Rostov pracuje na návratu Medveděva

Nikita Medveděv by se měl z Rubinu Kazaň přesunout do FK Rostov, jehož dres již v minulosti oblékal. Oba kluby vedou pokročilá jednání.

14.08.202017:04

Medveděv zrušil smlouvu s Lokomotivem

Brankář Nikita Medveděv ukončil smlouvu s Lokomotivem Moskva. Původně měl kontrakt pětadvacetiletého gólmana platit až do roku 2022. Medveděv byl v kádru Lokomotivu od roku 2017, kdy přišel z Rostova. Odchytal však za klub jen dva zápasy. Jeden z nich v Evropské lize a druhý v domácím poháru.

08.06.201716:18

Medveděv novou akvizicí Lokomotivu

Nikita Medveděv po vypršení smlouvy opustil Rostov, ruskou ligu ale bude chytat i nadále. 22letého brankáře získal Lokomotiv Moskva, obě strany uzavřely kontrakt na tři roky.

07.05.201710:35

Medveděv na tisícovku nedosáhl

Rostov včera prohrál 0:1 na půdě Arsenalu Tula a po hodně dlouhé době inkasoval jeho brankář Nikita Medveděv. Ten držel neprůstřelnost skoro tisíc minut, nakonec se jeho bilance zastavila na 988 ligových minutách bez obdržené branky, než ho překonal Burmistrov.

30.04.201721:34

Medveděv stanovil rekord ruské ligy

Nikita Medveděv se stal novým rekordmanem ruské ligy, co se neprůstřelnosti týče. Brankář Rostova neinkasoval dlouhých 952 minut, naposledy si čisté konto připsal dnes proti Amkaru Perm.

09.03.201718:01

Rostov postrádá brankáře Džanajeva

Bez své brankářské jedničky si dnes proti Manchesteru United bude muset vystačit Rostov. Soslan Džanajev je mimo hru kvůli poraněnému ramenu a v brance ho zastoupí Nikita Medveděv.