Kovář: V EL jedeme na 300 procent, ale zázrak zkusíme vylepšit

Každý odchytaný zápas v Evropské lize bere jako splněný sen a možnost postavit se v základní skupině celku z bundesligy je pro něj dalším velkým bonusem. Liberecký brankář Přemysl Kovář se nemůže dočkat čtvrtečního utkání na hřišti Freiburgu.

Smrdělo to, řekl Kovář o souboji ve vápně v závěru s Rigou

V 24. minutě odvety 2. předkola Evropské ligy se Skontem Riga se liberecký brankář Přemysl Kovář blýskl chycenou penaltou, v poslední minutě mu ale stejně jako celému stadionu zatrnulo, když po kontaktu s ním upadl ve vápně záložník Ruslan Mingazov.

Liberecký Kovář: Titul přeji Plzni, ale my jsme potřebovali body

Liberečtí se v jarní části ligové sezony stávají postrachem Plzně. Před rokem Slovan v posledním kole připravil Viktorii remízou 0:0 o titul a včera v 29. kole zase po výhře 2:1 znemožnil Západočechům slavit mistrovský primát před svými fanoušky. Brankáře Přemysla Kováře to dokonce trochu mrzelo.